Первую получили 20.05, вторую 03.07, третей нет до сих пор, хотя люди с которыми оформляли вместе уже получили
Ответ дляLeo nella
Більше нічого не лишається. Через те що в мене одна дитина, з інших фондів нічого не положенно, ВПО і ООН ( і той третю виплату не дає) . Десь на форумах читала, що хтось вже і четверту від ООН отримав.
Так взаимногалі максимально три можно міри як отримати, як отримали четверту ?
Ответ дляLeo nella
В ООН різні програми. Отримали три від впп оон, а четверту теж від ООН тільки інша їх програма
Дякую
Почитаємо про всі їх програми