13чудоСВЕТА• 15 сентября 2022
Бажаю усім міцного здоров´я, спокою в душі і найшвидшої перемоги!
Дівчата, нас тут стільки багато)) справжня дівоча спільнота) Зараз дуже непростий час. Усім бажаю здоров*я, міцності нервів, можливості (хоч найменшої) радіти життю і сонцю та найшвидшої перемоги! Попри все знаходити хвилинки для радості і приємностей. І ще побажаю фінансової стабільності,бо зараз багато людей без роботи або з низькими заробітками.
Железобетон• 15 сентября 2022
Дякую Вам! Я також Вам того ж і бажаю! Все буде гаразд в нашій країні! Кожному добра та віри!
13чудоСВЕТА
• 15 сентября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Дякуємо вам
Трошки доя настрою

ми реально вивчили всю географію))) України. найменші села знаємо)))
13чудоСВЕТА
• 15 сентября 2022
Ответ дляЖелезобетон
Дякую!)))

СкиниУскачи!• 15 сентября 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
Дякую!)))

Спасибо за такую хорошую тему . А то с утра один разврат тут