ДаЗдраПерма• 15 сентября 2022

Цуценя нападає на курей і їх кусає.

Завели батькам маленьке цуценя. Нападає на бройлерів і кусає, йому зараз 3 місяці, погрожують віддать комусь. Як відучить? Він маленький, 3-4 кг,коротколапе.
Фото звіра, додається.
Крошечка-хаврошечка• 15 сентября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Куда Вы кота кусали?
за щеку)) но он прекрасно понимает, за что его кусают и не обижается))
Леди_в_ночи• 15 сентября 2022
У родичів так всіх кур собака подавила
Алина-1240• 15 сентября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
яке кончене, я про сусіда....і чим все закінчилось? я б йому зробила потім веселе життя
Веселую жизнь хозяевам пса делать надо.зачем в своей шляпотности соседа винить?
Дядя Жора• 15 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Зазвичай,сільські домашні собаки на курей не нападають. Але в дитинстві в сусідів собака відірвався з цепа і подушив курей своїх і по людях ,то сусід його повісив на паркані.
Дурний сусід.
Неначе когось виховав цим (
Упругая попка• 15 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Ви не зрозуміли,собака сусіда подушив своїх і людських курей і сусід повісив пса.
Душка-свекровь)))• 15 сентября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
в селі цінність курки вища ,а якщо вже всіх погриз...
ну і така собака вже вважається поганою ,бо за курками підуть коти ітд.Спокою з такою твариною не буде нікому .Тому тільки вольєр врятує цуценя або нових господарів шукати
Крошечка-хаврошечка• 15 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
вы хотите сказать, что в данной ситуации вы бы смогли повесить собаку за то, что ваших кур подавила?
Алина-1240• 15 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
В селе это сплошь и рядом.воспитывать собаку надо с первого дня в доме,или отдать людям,у которых куриц нету
Говорящая галограмма Чингисхана.• 15 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
На смерть?
Чи потім зняв?
Упругая попка• 15 сентября 2022
Ответ дляДядя Жора
Дурний сусід.
Неначе когось виховав цим (
Сусід дурний. Він його ж не виховать хотів,а позбавитись і типу покарати,а потім завів нового собачку
Алина-1240• 15 сентября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня бы не удавила.я животных сразу воспитываю,причем без единого клумака
Упругая попка• 15 сентября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
На смерть?
Чи потім зняв?
Звичайно, насмерть.а потім зняв,то ж не висітиме тижнями .
Дядя Жора• 15 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Поруч з таким не варто жити , бо одного разу можна стати забавкою дурного.
Може в нього і папірець е , що він хворий на голову ?(
ЗдесяЯ• 15 сентября 2022
есть собаки куроловы, если такой, то это генетика. будет душить их. у меня собаки едят птиц. ловят ,как кошки, даже лучше.
Душка-свекровь)))• 15 сентября 2022
Нормальна собака (цуценя чи ні ) не повинна чіпати інших тварин .Ви всі милуєтесь маленькою собачкою ,а батьки автора думають про своїх інших тварин чи птахів ,Гроші витрачені на них і проблеми ,що очікують їх з сусідами від такої собаки .
Армейская• 15 сентября 2022
Ох и босяк)
Я бы ему все простила
Крошечка-хаврошечка• 15 сентября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
значить, собаку до вольеру, а усю живність на огороджену територію, і не буде проблем
Алина-1240• 15 сентября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Собачки все нормальны,но хозяин с первых минут появления пса в доме должен требовать с него и обучать своду правил.непослушание сразу присекаться должно,а не ой милашик,за курочкой бегает,а потом,почему же он ее задушил
Упругая попка• 15 сентября 2022
Ответ дляДядя Жора
Я там не була давно,це в дитинстві було в бабусі в селі. Ну який папірець,він здоровий Звичайний дядько,господар,птиці,худоби була в нього. Для таких людей домашні тварини це лише інструменти,лише корову поважали і коня. А коти плодилися і топилися відрами.
Дядя Жора• 15 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
дивно , що ви вважаете його здоровим .
Ответ дляУпругая попка
Жах.. не хочу і уявляти що пережив собака.
Як можна було так залишити вірного друга?
купив би курей сусідам і вольєр собаці
Упругая попка• 15 сентября 2022
Ответ дляДядя Жора
дивно , що ви вважаете його здоровим .
Він здоровий абсолютно,просто таке черстве відношення до тварин,як до матеріалу,проштрафився- забити. Таких в селі повно,Ви не знали? Це буденність
Упругая попка• 15 сентября 2022
купив би курей сусідам і вольєр собаці
Який вірний друг? Ви про що? Для таких це лише тварина,яка служить,здох - тут де нову заводять,не лікують. Садять на ціп крихітку,там і росте.котів навіть не годують толком,типу мишей самі собі знайдуть.
Душка-свекровь)))• 15 сентября 2022
купив би курей сусідам і вольєр собаці
а що курки пережили ?що за звіряча дискримінація?
А я на шпагате• 15 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
кроме того, в селах часто на собаках экономят и кормят кашей, хлебом, скисшим супом. а тут курица мимо идет - искушение же для голодного пса, помимо охотничьего инстинкта.
А я на шпагате• 15 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
вы хоть знаете, что такое клумак?))
Алина-1240• 15 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
При должном вопритании не будет искушение
Алина-1240• 15 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
вы хоть знаете, что такое клумак?))
Я о варианте значения физического насилия))
Поторописька• 15 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Способ избранный им отличается особой жестокостью, маниакальной.
У мужа сестры в семье тоже собака проблемная была, стала бросаться на всех, на хозяина, его семью. Пробовали перевоспитывать, никак, после того, как напал и чуть не загрыз, что пришлось зашивать раны, вызвали ветеринара и усыпили.
Тоже село, хозяйство.
Если хозяйство, особенно скотина, то и ветеринары есть знакомые.
А я на шпагате• 15 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
тогда - тумак)