Не обижаюсь• 15 сентября 2022
Школа все, да?
Ось таке повідомлення щойно прийшло
Шановні батьки!
На адреси закладів освіти надійшли листи з погрозами щодо життя та здоров‘я учнів та вчителів, запланованих замінувань та терактів у навчальних закладах на 16.09.
Прохання максимально залишити дітей вдома. Навчання відбудеться дистанційно.
Адміністрація
Находили вже
Шановні батьки!
Адміністрація
Находили вже
Повелительница лампочек• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Спокійне місто-Хмельницький) багато дітей навіть сирен не чули, провели весь час в селах. хоч тренувались спускатись, а паніка дає своє. Багато хто забув в який бік бігти, куди. Хтось штовхався, хтось падав. Сьогодні тільки в нас була тривала тривога вдень. Кажуть літали дрони ворожі. Не до добра(
В смислі лише у вас тривога? В Києві штуки 3 було.
Холодная каша• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
Це яка школа?
У нас немає
Обращеница• 15 сентября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
У нас в Киеве такое есть! На этой неделе было 2минирования и завтра старшие дети остпютсч дома.
Киев, Печерск, ничего никто не присылал. Завтра как обычно идём в школу
Сосулька• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Сьогодні перша тривога під час навчання. Діти розгубилися, бігли, падали. Вчителі верещали на дітей. Мала каже її аж трясло в підвалі, додому прийшла-голова болить. Каже голочками колить в вісках. Веселе дитинство..
Бідні дітки і все через кляту русню.
Ms. Сама прямота• 15 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
В саме в той час тривога була тільки в нашіц області і більше години. Я нсвіть думала карта тривог поламалась
Ответ дляЛика-прилипка
Смотрю и наблюдаю жирнющий плюс в онлайне . За все перипетии с 2020 малый не болеет всем тем , что в коллективах бродит , хоть это радует .
А потім колись він же піде у люди. І буде активне знайомство імунітету з різними вірусами.
ЗабежАЛОЧКА• 15 сентября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Хмельницький також завтра онлайн. Перевірка усіх закладів освіти
Наши пока молчат.
Ответ дляMs. Сама прямота
Зрозуміла.
ДА да да• 15 сентября 2022
Ответ дляПлету интриги
чому? яке місто?
Центральна Україна. Аж гуглила, коли день вихователя, думала тому вихідний. А потім дійшло, що через ситуаціі з мінуванням
ЗлойанОним• 15 сентября 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Ну в Кривом то сейчас не лучшая ситуация для выхода в школу, я сама из КР, тревоги, прилеты - неспокойно последние недели
По сути во всей Украине не спокойно , прилететь может куда угодно
Лика-прилипка• 15 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Так ходил же , 6 класс уже .
Корсет_на_шурупах• 15 сентября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Мне учитель расказывала, что у нас хоть и очное, но не на долго. И что всё равно нужно готовиться к дистанционке, им так сказали
Возможно этими минированиями как раз «подводят» к тому, что уже пора.
Я сьогодні як прочитала про мінування, відразу згадала як за пару тижнів до 24.02 було таке саме і дітей через це відправили на дистанційне.
Мабуть знов так буде
Холодная каша• 15 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Бідні дітки і все через кляту русню.
І не кажіть
Мій сьогодні пішов нарешті в басейн, тільки встиг оплатити, як сирена. Сиділи в укритті там 40 хвилин, казав що страшнувато, як не вдома
А я ці 40 хвилин місця собі не знаходила, перший раз в сирену не разом
Ответ дляЛика-прилипка
Так ходил же , 6 класс уже .
Віруси швидко апгрейдуються (мутують)
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Мабуть знов так буде
Наші дві школи в Києві через це на дистанційне не відправляли
Лика-прилипка• 15 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Віруси швидко апгрейдуються (мутують)
поделом им и русне
Ответ дляХолодная каша
І не кажіть
А у доньки клас тільки всівся контрольну з геометрії писати. Дописували в підвалі на колінах
World Shop• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
это у нас уже вторая такая тревога,именно Хмельницкий
Правда не знаю какой у нас стратегически важный объект есть,вроде кроме толкучки ничего не может стать предметом зависти пуйла, но такое ощущение,что до нашей области тоже добираются
Аленький носочек• 15 сентября 2022
В Лозовой несколько дней назад в школу прилетело ночью, вроде пострадавших нет, где гарантия, что не прилетит в другой город днем.
Фиктивная• 15 сентября 2022
Ответ дляХолодная каша
Це яка школа?
У нас немає
№5 Бровары. Написала учитель час назад, что завтра онлайн учимся
Сосулька• 15 сентября 2022
Ответ дляХолодная каша
І не кажіть
А якби плавав в басейні і потім сидів би в укритті мокрий? Страшно навіть уявити в яких умовах доводиться зараз тренуватись...
Ms. Сама прямота• 15 сентября 2022
Ответ дляWorld Shop
Атомна і ще деякі, про які промовчу
YourNastasya• 15 сентября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Капец, а какая школа, автор? Мы во второй школе, пока ничего нет
Во второй школе написали просто: завтра дистанционка. Без объяснения
Холодная каша• 15 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Тю
А, ви мабуть вчитесь офлайн
Мій в 9 класі, ми цього тижня вдома
А, ви мабуть вчитесь офлайн
Мій в 9 класі, ми цього тижня вдома
ПесиКот• 15 сентября 2022
Ответ дляЗлойанОним
Кривий Ріг діти навіть не почали ходити до школи 😞, з 1 вересня онлайн. Навіть свята не було для першокласників
Да и правильно. Детям все равно на те свято. Оно им и не надо, жто родителям больше
Холодная каша• 15 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Там всім підготували рушники, і фен є
Та і свій рушник
Казав, тепленько
Та і свій рушник
Казав, тепленько