Не обижаюсь• 15 сентября 2022

Школа все, да?

Ось таке повідомлення щойно прийшло
Шановні батьки!
На адреси закладів освіти надійшли листи з погрозами щодо життя та здоров‘я учнів та вчителів, запланованих замінувань та терактів у навчальних закладах на 16.09.
Прохання максимально залишити дітей вдома. Навчання відбудеться дистанційно.
Адміністрація

Находили вже
Isa Dora• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
А може це через день міста?
Точно. У нас завтра день міста
Разве натих выходных? На следующих вроде

Ms. Сама прямота• 15 сентября 2022
Ответ дляОсторожная
Покажите скрин
Нате
Кы-ы-ы-ця• 15 сентября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Хмельницький також завтра онлайн. Перевірка усіх закладів освіти
Ми ні. Тільки ГПД відмінили.
Ms. Сама прямота• 15 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ми ні. Тільки ГПД відмінили.
Навчання до 11.30 у всіх школах, але які дурні поведуть після такого повідомлення? В нас ніхто не йде узагалі
Все знаю вдоль и поперек )• 15 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
У нас такого нема. Київ.
У нас в Киеве такое есть! На этой неделе было 2минирования и завтра старшие дети остпютсч дома.
Кы-ы-ы-ця• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Вже почали писати що не прийдуть. То буде онлайн.
Зоркая Зорро• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Думаю, що все місто
нет, ни одного сообщения от классной.
ПотеряласЯ Я...• 15 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ми ні. Тільки ГПД відмінили.
Ми навчаємось у другу зміну. Відмінили і уроки, і ранкову ГПД. Сказали, що ніхто завтра в школу не йде. Також Хмель.
Кы-ы-ы-ця• 15 сентября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вже і нам сказали. Але з подачі батьків.

Планшетница• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
В Днепре сегодня ’минировали’, и в других городах. Была инфа в телеграмме
Акуна_Матата• 15 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Значить, не всім в Києві таке прийшло
Нам только что написал учитель, что завтра запланирован срочный ремонт санузлов школы и все дети завтра учатся онлайн.
Ms. Сама прямота• 15 сентября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Конспіраторша ваша вчителька
ЗлойанОним• 15 сентября 2022
Кривий Ріг діти навіть не почали ходити до школи 😞, з 1 вересня онлайн. Навіть свята не було для першокласників
Алиса в стране Советчица• 15 сентября 2022
Так оповещали о минированиях школ, а результат какой, не отписались же. И что это было, что думать?
Стриптизерка• 15 сентября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Сьогодні в багатьох містах країни були ’мінування’ і шкіл і технікумів.
Як на мене то вже краще онлайн.
В мене обоє на дистанційному, важко, але спокійніше.
А наша директор сказала военных действий нет, при сиренах сидеть и заниматься с детьми. Я в шоке
ДА да да• 15 сентября 2022
В садочку завтра санітарний день об´явили
Акуна_Матата• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Конспіраторша ваша вчителька
ну да, главное про срочный ремонт санузлов узнали только около 22.00 сегодняшнего вечера
Детские_Будут?• 15 сентября 2022
Бровари. Нічого не писали
Ms. Сама прямота• 15 сентября 2022
Сьогодні перша тривога під час навчання. Діти розгубилися, бігли, падали. Вчителі верещали на дітей. Мала каже її аж трясло в підвалі, додому прийшла-голова болить. Каже голочками колить в вісках. Веселе дитинство..

Кы-ы-ы-ця• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Це де ви?
Морожена_курка• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
Я також з Броварів, нам такого не приходило
Скомуниздила• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
А нам сьогодні ввечері класний керівник написала, що діти завтра вчаться он-лайн. Але причину не вказала. Я теж з Броварів.
Ms. Сама прямота• 15 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Це де ви?
Спокійне місто-Хмельницький) багато дітей навіть сирен не чули, провели весь час в селах. хоч тренувались спускатись, а паніка дає своє. Багато хто забув в який бік бігти, куди. Хтось штовхався, хтось падав. Сьогодні тільки в нас була тривала тривога вдень. Кажуть літали дрони ворожі. Не до добра(
парИла я парИла• 15 сентября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Ми в одній з вами школі
Плету интриги• 15 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
ЗУ те саме
де саме на ЗУ?
ми теж на ЗУ, завтра діти йдуть до школи.
АБВГДэшница• 15 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Гроші вже давно на картку всі збирають
Кто ’все’?
Плету интриги• 15 сентября 2022
Ответ дляРадость моя
Там ще мавпячу віспу знайшли - все, розходимось по домам до наступного року.
Mira29-c3c3• 15 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
ЗУ те саме
Нам нічого не повідомляли .
Кы-ы-ы-ця• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Я теж там. Але мій звик до сирен. То не шугається. Я і дома ходила з ним у підвал щоб знав що це таке.
Кы-ы-ы-ця• 15 сентября 2022
Ответ дляПлету интриги
де саме на ЗУ?
Хм