Не обижаюсь• 15 сентября 2022

Школа все, да?

Ось таке повідомлення щойно прийшло
Шановні батьки!
На адреси закладів освіти надійшли листи з погрозами щодо життя та здоров‘я учнів та вчителів, запланованих замінувань та терактів у навчальних закладах на 16.09.
Прохання максимально залишити дітей вдома. Навчання відбудеться дистанційно.
Адміністрація

Находили вже
Повелительница лампочек• 15 сентября 2022
Ответ дляСосулька
А якби плавав в басейні і потім сидів би в укритті мокрий? Страшно навіть уявити в яких умовах доводиться зараз тренуватись...
Мій син в лікарні лежить, у нього крапельниці по 4 години. Коли серед крапельниці тривога, його відключають, після тривоги підключають....

Татьяна89• 15 сентября 2022
Киев, наши молчат.
В понедельник такое было
Аль_де_Барановна• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
А у нас написали, що ремонтні роботи у підвалі. 6-та школа. Ви в якій?
Чудо-Рыба-кит• 15 сентября 2022
Ответ длядивчинка
Хай Бог милує, слава Богу что мы не учимся в Киеве
Так там не тільки Київ був, а Чернігів, Запоріжжя, Дніпро, Вінниця.
Щось ще десь наче писали про Львів, якщо не помиляюсь.
Чудо-Рыба-кит• 15 сентября 2022
Ответ дляWorld Shop
это у нас уже вторая такая тревога,именно Хмельницкий
Правда не знаю какой у нас стратегически важный объект есть,вроде кроме толкучки ничего не может стать предметом зависти пуйла, но такое ощущение,что до нашей области тоже добираются
Читала, що сьогодні над вашою областю літав безпілотник.
А вчора в ночі над Черкасами, от як? Центр країни!
Холодная каша• 15 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Оце жах, бідна дитина((
Чучело сосны• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Конспіраторша ваша вчителька
Я вчитель. Нам директор написала, що завтра в школі цілий день не буде інтернету, педагогам працювати з дому. Хоча ми і так онлайн. Напевно, щоб взагалі нікого в школі не було.
Ламзак_сдутый• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Сьогодні перша тривога під час навчання. Діти розгубилися, бігли, падали. Вчителі верещали на дітей. Мала каже її аж трясло в підвалі, додому прийшла-голова болить. Каже голочками колить в вісках. Веселе дитинство..
Ну а ті батьки,що хотіли лчку,думали що буде інакше?
Бідні діти...
Чучело сосны• 15 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
В саме в той час тривога була тільки в нашіц області і більше години. Я нсвіть думала карта тривог поламалась
У Вінниці 3 було. Одна довга.

World Shop• 15 сентября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
у мене була така сама думка, як він взагалі сюди дошкандибав
Але знайома припустила варіант,що тут десь із середини братва работает,сопереживающая братьям.... То цілком можливо
Чудо-Рыба-кит• 15 сентября 2022
Ответ дляWorld Shop
блін.... цілком можливо.
koreshk9• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
У старшої в ліцеї так, у меншої ні. Але я думала то через замінування сьогоднішнє не встигли перевірити все. А якщо так як ви пишете, то буде і менша дома. Київ
Жена миллионера• 15 сентября 2022
Нам вчитель текст з поліції прислала. Сюди скринити не буду. Якесь рагульне збирається мститися всім:-( Таке повідомлення по всій Україні… Видно їй керівництво прислало, вона в чат скопіювала… Ось я думаю, ну хто таке пише:-( дівчата, це кацапи тероризують, вірно? Невже їх не можна вирахувати? Мабуть з кацапської території… у нас в січні активно мінували, і в лютому… тоді здавалося, хтось невдало жартує:-( а зараз гадаю, кацапські тварюки… Ви як думаєте? Лист анонімний на електронку. Може, десь в телеграм каналах вже ходить текст. Але мені так шкода, і дітей, і вчителів, і батьків, і поліцію… Просто слів нема…
Кусачая Я• 15 сентября 2022
Ответ дляХолодная каша
Оце жах, бідна дитина((
Звиздеж. Сотрудник лежал в больнице и капельницы никто не прерывал в тревогу.
Скомуниздила• 15 сентября 2022
И мы в №5.
Бачу_майбутнє• 15 сентября 2022
Ответ дляКусачая Я
Подтверждаю, муж лежал в больнице, операция, капельницы....никто не снимал и не ходил в подвал....и это Нико...
World Shop• 15 сентября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Бідні діти...
Батьки хотіли очку,і діти хотіли очку ,це нормально
Люди не можуть жити у своїй капсулі вічно,відокремлені від навколишнього світу . І діти особливо.
Наших ,8 клас,випадково випустили на очне на цей тиждень . Що я вам маю сказати....Я плакала,що діти не йдуть в школу, а тепер взагалі провила декілька днів,як їх шкода. Хлопці по 14 років плакали, що їм бракує цього часу, що вони хочуть до школи . Це як довічно ув’язненого кинути на ри дні на морський курорт,а потім під дих дати і знову за грати кинути,показавши нормальне життя
Діти страждають так,що ви собі уявити не можете , вони просто цього не покажуть ,але потім це все полізе боком ,побачите,який психічний стан буде через деякий час
Кинг-Конгша• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
О, сусіди. Нам теж таке вчитель скинула
Ламзак_сдутый• 15 сентября 2022
Ответ дляWorld Shop
Я мати,тому я все уявляю прекрасно!!!
Але у війні нормальне звичнежиття неможливе. Треба це пережити. Нажаль це і є правда...
А біганина з переляканими дітьми в холодні підвали,то ненормально.
Моя особиста думка.

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 сентября 2022
Ответ дляWorld Shop
А новатор? А аеродром який не який захудалий. А весною у сховище палива вгатили.
World Shop• 15 сентября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Я мати,тому я все уявляю прекрасно!!!
Моя особиста думка.
ну наші всі діти сказали сьогдні в підвалі,що краще так,ніж вдома в халаті з телефоном
А у мене,у вас,у нас є якісь терміни , на які ми можемо мати надію? Вже непомітно закинули про 23 рік,а там і 24 , а жити коли? в 24 роки сісти вчити фізику за 9 клас і з друзями сніжки ліпити біля школи? Це теж не життя
Моєї малої подружка сказала,що краще нехай її трактор переїде,ніж таке життя
І мені особисто страшно,що це каже підліток 14 років
Барышня_Смольный• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Бровари.
Думала в усіх містах, або області нашій
То шо тільки в нас?
Бориспіль, трохи інакше. Але те ж саме.
Стервочка• 15 сентября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Та ну як ходили...оцей тиждень був дебютний
Ліцей 4. У нас дистанційка непогана, вчителі хороші, так що не переймайтесь, аби діти цілі.
World Shop• 15 сентября 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
сховище палива давно пусте було
Розчерепилася та цистерна,як вареник з Галі балуваної навпіл
Аеродром так там теж на початку війни його опрацюваои кацапи бендзе здраве....
Барышня_Смольный• 15 сентября 2022
Дівчата, будьте уважні. Бо у нас на днях мінували торговий центр. Людям сказали, що нічого не знайшли. А насправді знайшли... вивозили і підривали за межі.
World Shop• 16 сентября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
чем дальше в лес,тем толще партизаны
шо новина,то радість
koreshk9• 16 сентября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Місто?
Пруф?
Скомуниздила• 16 сентября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Навіть не здивована. Приховують, щоб у людей не було паніки.
Барышня_Смольный• 16 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Місто?
Пруф?
Я вище писала яке місто. Доказів о першій ночі шукати не буду.
Барышня_Смольный• 16 сентября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Це так і є. А мене там дамочка пруфи просить