Пыхтелка• 16 сентября 2022

Учителя, сколько вы получаете на самом деле?

Расскажите о зарплатах учителей в нашей стране. Эта профессия всегда считалась чуть ли не самой несправедливо низкооплачиваемой. Я сама учитель, но в школе работала всего несколько месяцев лет 20 тому назад, после этого занялась репетиторством. Сколько сейчас получает учитель в украинской школе?
Ирина Веселуха• 16 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Мне не надо) Просто интересно получается, кто-то пишет о зарплате 6 тыс, а кто-то 30. И это все государственные школы. Кто-то же из них врёт?
Как бывший главбух с образования , скажу : и те, и другие говорят правду. Просто в школе очень большая разница в оплате между учителями, много критериев, определяющих уровень зарплаты . Даже при одинаковой нагрузке. В одном городе могут быть разные зарплаты при одинаковой нагрузке и категории, зависит какой процент надбавок подпишет директор школы для своего коллектива.

Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Ой, не плачте, а…
Работаете 3-4 часа в день. Про подготовку смешно.
Ви ще не в школі? А то так смішно, наче вже хоч до чогось готувались.
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Каникулы уже уменьшили. Вы не в курсе? Июнь дети учатся
Ні, то з усіма ДПА/ЗНО.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Ой, не плачте, а…
Очень хочу работать 3-4 часа в день. 2-4 часа только делать качественную презентацию)))
Звоночек• 16 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Тепер і діточок, які сидять з ногами на столі, всі побачили. Алаверди, так би мовити.
Не зустрічала такого
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Конспект один раз пишется. Редко уж так сильно программа меняется. От календарный план- засада, писать ежегодно приходится. Да журнал заполнять.
Тетради проверять. Не смешите. Разве что филологи проверяют. Остальные со своим черновиком сверяют. . Некоторые умудряются старшеклассников припахать к проверке.
Я историк, сейчас у меня 5 стопок самостоятельных) Конспект даже если не пишу новый, то обязательны правки каждый год. Программа вот сменилась 11 класс, нуш 5 класс.
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляЗвоночек
Не зустрічала такого
Шкода, не зробила сьогодні скріншот))) Але батьки вже в курсі, сподіваюсь, що більше такого не буде.

Звоночек• 16 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Ну я з свого досвіду, в своїй школі, своєму класі такого не бачила. А коли вчителі принижували і били бачила. Один з прикладів : фізручка вдарила однокласника журналом по голові, по він щось говорив коли вона зверталась до класу.
Вчитель музики, вела продовжену групу, дітей примушували мити підлогу холодною льодяною водою і обзивала ( скотина, сволочь)
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Ніхто не примушує обирати дану професію.
Хто заважає бути архітектором, інженером, логістом?
Так а кто учить то будет, Вы? Что значит заставляет, кто это делать будет? чем моя профессия хуже вашей?
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Не працюйте- Вас ніхто не примушує.
Проблема нашої освіти в тому, що у багатьох ще радецкі корони на голові. Коли був лозунг, що учитель- то святе.
В світі вже давно того нема.А
вчитель- то звичайний працівник. Який нічим не кращий за прибиральника.
хай ваших дітей, онуків і правнуків навчають виключно прибиральниці, бажаю від щирого серця.
автор Пыхтелка • 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
+
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Пфф, а за 20 лет ничего не изменилось по-Вашему?
20 лет назад я получала 100 грн , а про пенсию не слышала и не думала вообще)) При чем тут мой опыт вращения в учительской среде?
При том, что соотношение молодёжь/пенсионеры практически не изменилось. Кто-то пришёл после универа, покрутился и свалил. Кто-то задержался. Так было и есть. И с пенсионерами так же. Разве что не все пожилые выдерживают сейчас темп ’цифровизации и компьютеризации’.

Вот Вы создали тему, которая к Вам лично не имеет отношения. И понеслось: учителя ноют. Кто ноет? Где? Автор темы вообще не учитель.
А я на шпагате• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
О, про историков забыла. Их жаль. Изменения только начались
автор Пыхтелка • 16 сентября 2022
Ответ дляПоторописька

В смысле автор не учитель? Я как раз очень даже учитель с 20-летним опытом. Только не в школе, а репетитор.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляЗвоночек
Зараз такого немає і близько, не плутайте сучасну школу і совок. Ми такі ж нормальні люди як і Ви. Ніхто нікого не б´є і не обзиває, в моїй школі принаймні. Тому читати всі ці жахи просто дико.
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
І то нормально. Я теж йшла до школи: не вміла читати, не вміла тримати ручку)) Все норм. Школа- для того і є, щоб навчати
А я не про ручку. А про олівець. Кольоровий. Розмальовувати, ліпити, різати ножицями дитина повинна навчитися ще до школи. Якщо всі ці навички (та ще ++++++) є, то читати-писати навчитися зовсім не проблема.
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляЗвоночек
Так а я зі свого. Що не так?
А я на шпагате• 16 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Ні, то з усіма ДПА/ЗНО.
Откраивайте МОн і читайте терміни учбового року.
В школі сина закінчення школи в червні. Канікули навіть меньше ніж в тому році, а саме, зимові. Замість 20 днів всього 10
Звоночек• 16 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Так а я зі свого. Що не так?
Нічого, я думала ви про когось незнайомого , з мережі розказуєте

Звоночек• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Я в перший клас пішла в 93 році, який совок?
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Простите, но мы сейчас о профессии ’с табульками’ так сказать. А не о занятии в свободное время.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляЗвоночек
Значить його пережитки. Ми про 2022 рік говоримо, а не про 93.
А я на шпагате• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Рік тому, особисто бачила, як вчитель «розстрілював» баскетбольним м’ячем дітей. Класс 5-6 був. Уявляєте вагу баскетбольного м’яча, ще й з силою кинутого, щоб відскочив від підлоги і попав в дитину? Цілеспрямовано, з приказом повернути м’яча назад
Звоночек• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Приклади з 98-2001 роки
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Вже. А також прослухала інформацію на серпневій педраді. кінець навчального року (я про уроки) - 31.05.23.
Так, далі можуть щось придумать. По типу: літній табір, індивідуальні консультації і т.д. Але календаризуємо ми до кінця травня.
Звоночек• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
У нас і нормальні вчителі були, більшість, але не без виродків так сказать.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляЗвоночек
Приклади з 98-2001 роки
тобто 20-ть років тому... ми маємо виправдовуватися за те, що робили незнайомі нам люди 20-ть років тому)))
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
В нас зимові канікули з 24.12 по 10.01.
Поторописька• 16 сентября 2022
Ответ дляЗвоночек
Ні, це те, що я бачу під час онлайн уроків.
Звоночек• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
А чому ви виправдовуєтесь? Я розказую свій досвід. Він ніде не дінеться.