Лапка• 16 сентября 2022
Ви забрали б взуття без оплати в такому випадку?
Здала ще на початку серпня (!) зимове взуття на чистку та реставрацію в майстерню взуття. Спеціалісти саме займаються реставрацією‚ відновленням. Мені відповіли, що зроблять максимум за неділю-дві, так як зараз у пріоритеті сезонне взуття. Я не заперечувала, мені було не терміново. Через дві неділі приїхала до них, а вони: «потрібно ще зачекати». Дивлюсь, а в сторіс постійно викладають нові фото зроблених босоніжок, кед, кросівок. Тобто, товариші працюють з сезонним взуттям.
Але чому я маю чекати стільки часу? Знову декілька днів назад зайшла до них, вони співали, як солов’ї, що буквально завершують роботу. І знову тиша. Тобто взуття обіцяно віддати максимум в середині серпня, а зараз вже середина вересня.
Маю бажання в понеділок піти і забрати своє взуття, нічого не заплативши. Не важливо, на якому воно зараз етапі: чистки чи фарбування. Це Свинство та не професійний підхід
Лапка
• 16 сентября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Це випадково не арестович шуз?)))
Ні, не в Києві )
Лапка
• 16 сентября 2022
Мене зупиняє лише те, що в нашому місті більше таких чисток немає і ця послуга мені дійсно потрібна. Хіба що відправити потім іншому спеціалісту поштою
Тарабарщина• 16 сентября 2022
Ответ дляЛапка
Якби мені було так потрібно, то кожен день би нагадувала
ПМСница• 16 сентября 2022
Ответ дляЛапка
Автор, эта обувь вам уже нужна, чтобы сейчас носить ?
СернаМоисеевна• 16 сентября 2022
Я би вже написала в особисті красивий і чесний відгук, що з´явиться публічно, якщо взуття не буде готове терміново.
Плюшевая дыба• 16 сентября 2022
Ответ дляЛапка
І чекатимете довше. Ще на місяць затягнеться. Я думаю, якщо ви прийдете і почнете вимагати повернення взуття з причини того, що вас ввели в оману зі строками і вам вже треба його взувати або інша причина: ваш від´їзд тощо, то вони зроблять усе у прискореному темпі.
Прячусь от Всех• 16 сентября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Це випадково не арестович шуз?)))
Ахахах))
СернаМоисеевна• 16 сентября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Та де там, вони або зіпсували, або тягнуть автора, як найбільшу тєрпілу
ПешитеБесАшипок• 16 сентября 2022
Ответ дляПМСница
Яка різниця вже чи не вже?
Плюшевая дыба• 16 сентября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Чого, якщо вони монополісти, нагребли замовлень і просто не вкладаються у строки. Може там кожен другий клієнт зі скандалом забирає свою пару.
СернаМоисеевна• 16 сентября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Ну, то, клієнти мають знати про це заздалегідь
Пописанная парта• 16 сентября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Тільки неділю б у тому відгуку на тиждень замінити)
Апофиозная• 16 сентября 2022
Я б до першого снігу туди більше не їздила, залишила б у другий приїзд номер телефону, хай самі дзвонять, коли буде готово.
Це якщо дійсно якісно роблять і не хочеться гратись з відправками поштою.
Але відгук про те, що роблять довго, написала б обов’язково, і в гугл мапс також))
Якби сезонне взуття, то скандалила б.
Агент Пинкертона• 16 сентября 2022
Ответ дляПМСница
Какая разница ? Автор платит деньги ,пообещали в такой-то море вернуть , будьте добры +- пару дней ,но не месяц , извините !
Задолбулька• 16 сентября 2022
Автор, а что за обувь у вас и что конкретно за реставрация, и какая цена работы. Чтобы так заворачиваться, это должна быть очень дорогая обувь
Задолбулька• 16 сентября 2022
Ответ дляАпофиозная
Якби сезонне взуття, то скандалила б.
Девочки, а что хоть делают? Вот серьёзно. Я не представляю. Тут набойка стоит одна дофига, за реставрацию страшно цену представить
Хоть покажите работы
Плюшевая дыба• 16 сентября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
100%
Луноходик_Ик• 16 сентября 2022
так, я коли щось роблю розраховую час, а можливо ви їдите в країну, де зараз зимно і вам то взуття потрібно на зараз. Що то за фігня, здали сказали термін будь ласка в той час вклались, якщо ні знижка має бути суттєва, нема знижки гідний відгук