Срочнокпсихологу• 16 сентября 2022
Схудла на 5 кг, об´єми зійшли нормально, по 5+ см, але живіт лишився
Ну він звісно зменшився в області талії, але в білизні видно. Нижче пупка. Типу такого, як на зображені.
Порадьте що небудь. Виходить ніби худа і живіт стирчить (
Бесбардак• 16 сентября 2022
Мені планка допомогала підтягувати живіт, ну і + вправи фізичні по пвгодини щодня
Любящая болтать• 16 сентября 2022
Ушло по 5 см? А изначально сколько была талия? 65 см или 105 см?
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
74, можливо трохи більше, я вже боялась міряти
И.О. человека• 16 сентября 2022
Гормональный животик,может кишечник,у меня такой никогда не уходит. А вообще,такие животики для женщин норма,если вы не подросток.
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляКротоТо
Попробуйте не ужинать, уйдет быстро
Не можу, я і так небагато їм, бо ще худну. Я не переїдаю. Що саме цікаве раніше з такими ж параметрами моя вага була меншою десь на три кг.
КротоТо• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я когда не ужинаю, живот влипает в спину, не то что не выпирает
Попипиповна• 16 сентября 2022
Тю, ну виріжте матку, вона робить ваш живіт округлим, фізіологія жіноча так вирішила. Головне - плаский живіт! Люди взагалі з глузду з цими стандартами з´їхали...
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляИ.О. человека
Не підліток, але блін напружує. Я ж коли сідаю він ще складками береться. Просто м´який жир(
А як ’ лікують’ гормональний живіт і від чого він з´являється?
Я тут ще згадала, в моєї бабусі такий був. Тільки їй було 70 років. Вона сама невеличка, без зайвої ваги і невеличкий животик.
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляКротоТо
То там жир, як він влипне? І в мене такий обмін речовин, що я якраз увечері голодна .
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
Ви дивна? Це жир на животі
Попипиповна• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви дивна? Це жир на животі
Ну, виріжіть жир. Точно я дивна?
Печенюшка• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Тоді не снідайте взагалі. Крім води чи чаю без цукру
В гости звали?• 16 сентября 2022
Возможно, мышцы пресса не в тонусе, тогда - качайте пресс. Возможно, жировая ловушка, тогда только липосакция. Возможно, осанка сутулая, тогда живот ’вывален’. Короче, масса вариантов может быть.
Чёрти Шо• 16 сентября 2022
О, в мене такий живіт. Не допомагають ні дієти, ні спорт, ні тренери, ні масаж. Що б я не робила, навіть коли худюща була як швабра, живіт завжди при мені.
Плакат с автографом зимы• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви дивна? Це жир на животі
там не только жир, а и слабые мышцы нижнего пресса, потому он и торчит.
Если худеть больше не надо, надо качать мышцы. Планка или бодифлекс отлично подтягивает живот.
Первая леди колхоза• 16 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
Матка увеличивается только перед месячными. После живот опять становится плоским , если нет жира и вздутия.
Брюлик в стразах• 16 сентября 2022
У мене живіт ще більший.
При цьому теж наче худа. Труси вже вибачте спадають, а живіт все тримає позиції. Я поки буду худнути, щоб зник живіт, боюсь, що попа і груди западуть взагалі всередину.
Це триндець якийсь.
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
В мене прес не слабкий, толку
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
У мене живіт ще більший.
Це триндець якийсь.
В мене груди і так маленькі, через це живіт здається ще більшим. Так на фоні пишних грудей би загубився) в мене обличчя вже запало, і живіт стирчить, ну таке
Верочка 100%• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
автор, у мене те саме. Перед місячними живіт ще округліший внизу. Після них , менший робиться, але все ж велику роль грає харчування. Я от за останні півроку на 5 кг. поправилася і вже живіт побільшав, хоч в інших місцях ніби не так поправилася, ніхто й не замітив цього. Але я сама ж то бачу, тепер от знову хочу взяти себе в руки.
Эксклюзивно и изысканно• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Упражнения для ног убирает низ живота. Велосипед.
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляЭксклюзивно и изысканно
Дякую! Спробую.
месяцкие• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви дивна? Це жир на животі
Не факт, автор. Не знаю насколько вы сейчас худой выглядите, но мой вес 52 кг при росте 174, спорт постоянный больше 10 лет, но небольшой животик всегда со мной, и это не жир. Вот такая конституция тела. Если у вас ещё лишний вес и это точно жир, то что за вопросы? Худейте и он уйдёт
Ответ дляСрочнокпсихологу
В мене прес не слабкий, толку
тогда бодифлекс и вакуум
Цветок Мира• 16 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
а потом лысая беззубая худая красавица в кровати и капельницей