Срочнокпсихологу• 16 сентября 2022
Схудла на 5 кг, об´єми зійшли нормально, по 5+ см, але живіт лишився
Ну він звісно зменшився в області талії, але в білизні видно. Нижче пупка. Типу такого, як на зображені.
Порадьте що небудь. Виходить ніби худа і живіт стирчить (
Печенюшка• 16 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
а потом лысая беззубая худая красавица в кровати и капельницей
Чому? Обідати і вечеряти повноцінно і все
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
Тоді не снідайте взагалі. Крім води чи чаю без цукру
Я снідаю мінімально, до обіду з´їдаю 40 г сиру, і протеїнові батончик або шоколадний якщо хочеться, але в межах денного калоражу. 1200-1400. Середній за цей місяць 1250ккал.
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
там не только жир, а и слабые мышцы нижнего пресса, потому он и торчит.
Если худеть больше не надо, надо качать мышцы. Планка или бодифлекс отлично подтягивает живот.
Чому ви вирішили , що в мене слабкі м´язи живота?
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
тогда бодифлекс и вакуум
От що мене здивувало, на цей раз від бодіфлексу я не худла
Печенюшка• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Спробуйте перенести цей сир і батончик до обіду, як десерт, і бути зовсім без підняття інсуліну вранці
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
Харчуватись на 900 ккал? Я геть без солодкого не можу, мені одразу погано, сумно і жити не хочеться
Печенюшка• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та ні, я мала на увазі додоати його до обіду, тобто обід+сніданок разом в час обіду, тоді інтервал без їжі буде довший
Срочнокпсихологу
• 16 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
Я вечеряю десь о 19-20.00, це або омлет з молоком, або суп з курячим м´ясом. Тоді наступним прийом буде о 13.00
Печенюшка• 16 сентября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
це і буде ідеально