Подскажите плиз• Изменено 16 сентября 2022

Хто коле ботокс у лоб, оцініть, будь-ласка, мій результат

Це в міміці, 4 день після інʼєкцій. Препарат диспорт, 80 одиниць. Зверху, там, де синяки, лоб заблоковано, а нижче є заломи. Лікарка сказала, що за потреби через 2 тижні доколе, але мій запит був - щоб не впали брови. Може, достатньо того, що зараз? Просто я найчастіше бачу в тих, хто коле, повністю гладкий лоб. Мені 34 роки. Вколола вперше.
автор Подскажите плиз • 16 сентября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
У мене корейський недорогий ботулакс стоїть довше, ніж алерган
А я Корею побоялася. Там в інструкції описані летальні випадки, а в алергану - ні

На_оба_рот• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Я перейшла два роки тому з алергана, ефект супер, жодних побічних проявів.
Ответ дляНа_оба_рот
А чому перейшли?
Перша на селі• 16 сентября 2022
Нащо ви оцінюєте через 4 дні? Результат завжди тільки через 2 тижні.
КрытыхРынков• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Ооо, сестра... Я колола ТІЛЬКИ через мігрень. У мене хронічна, по 15 днів на місяць. Вчора була слабка мігрень, балів на 3-4 з 10. Зазвичай у мене на 7-8, а якщо 9-10, то вже рвота. Скільки вам колять одиниць, не знаєте? Скроні окремо не колять? Тільки лоб?
Так само). Я роблю лоб і міжбрівя, лікар іде з уколами по лобу вище і глибше ніж просто лоб, частина уколів у волоссі вже глибше лінії росту і біля скроні також так, мені вистачає, в мене зазвичай ліва сторона болить спереду над лобом, око, з рвотою, світло непереносимістю. А фоном майже постійно дискомфорт в цій частині голови, біль але не виражений, такий на грані(. Ботокс рятує.
Ответ дляКрытыхРынков
Все 1 в 1 описали, фоном ось цей дискомфорт - піддавлює, але поверхнево, не розпирає в голові? Це я оцінюю як мігрень на 3 бали з 10, коли можна не пити суматриптан. І в мене теж болить лоб над оком більше, ніж збоку за скронею. А ви яку марку ботоксу колете? А, прочитала, що диспорт.
мадам Везувий• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Я начала тоже колоть из-за этого, морщин не было еще. Был невроз, ощущение что не могу закрыть глаза. Кололи в волосистую часть надо лбом. Очень мне понравился эффект.
КАПСЛОЧНИЦА• 16 сентября 2022
Дівчата , порадьте , будь ласка , Вашого косметолога по ботокусу в Києві.
На_оба_рот• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
А чому перейшли?
Через вартість

КрытыхРынков• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Теж над оком біль найсильніший, таке відчуття що там кислотою випікає(. Тримайтеся, з диспортом жити таки легше. Але робіть мрт, щоб сосуди перевірити, і треба пити щось для судин і детралекс мені курсами призначають.
котопёс• 16 сентября 2022
В 34 вже брови падають і заломи? Це шож з людьми робиться? Усі подуріли з тими уколами. Мені 42 а я ще нічого не колола
Пугачиха• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Читала тут на форумі, що береться на 2-й, максимум на 5 день.
Колю 4 года.Берется до 14 дней.
На_оба_рот• 16 сентября 2022
Ответ длякотопёс
Молодець ) Усі ми різні, генетика і міміка не буде однаковою в однаковому віці
Resistencia• 16 сентября 2022
Брови ще піднімуться - почекайте хоч днів 10
Ответ дляКрытыхРынков
Я так зрозуміла, що вам коле не косметолог, а невролог? А не підкажете лікаря, якщо в Києві?
Marine_29• 16 сентября 2022
Извините, что вклинилась. По теме не могу помочь, ещё не делала, хоть и 37 мне. Но у меня межбровка есть, лучше какой препарат колоть? И кто в Киеве ,посоветуйте врача. Заранее спасибо)
sky-labs• 16 сентября 2022
Ответ дляБрехушка
Я не буду спорить. Что могу сказать, что у всех по-разному. Я колю не первый раз, у меня результат через неделю. Но зато держится долго, месяцев 9-10, а то и год.
У вас долго держится результат из-за снижения функций детоксикации.
Есть над чем задуматься :)
Особенно в контексте того что организм зачем-то старается вывести то что вы вкололи...
sky-labs• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Так, у лікаря. Ще й посварилася з нею через це, а вона почала доводити, що я не знаю фармакокінетику ботулотоксину. Але вона молода, 26 років (( І купа гонору. А в кого ви колете? Підкажіть лікаря, якщо в Києві.
Знаете?
Ответ дляMarine_29
Я у 2021 колола тільки міжбрівʼя, ботокс алерган, лікар Сергій Касапчук (dr.si_ в інстаграмі), протримався 7 місяців. Зараз до нього не можу ходити з деяких причин (невдало вколов губи - розчиняв і повертав гроші, тому я вже на ботокс не приходила, хоча він добре його коле).

Ответ дляsky-labs
Знаете?
Що саме? Фармакокінетику?
sky-labs• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Що саме? Фармакокінетику?
Хотя бы ее. И заодно анатомию
Света С Приветом• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Дякую.
Ответ дляsky-labs
Хотя бы ее. И заодно анатомию
Навіть якщо не знаю, лікарю варто не хамити пацієнту, а заспокоїти) Просто я майже живу на кідстафі, приперла їй скріни порадниць, як у них диспорт погано тримається
sky-labs• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Как же вы оцените знания ’врача’ если сами не имеете минимальных знаний?
Ответ дляsky-labs
Оцінити легко - за бажаним естетичним результатом без ускладнень
sky-labs• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Т.е. готовы ловить осложнения в случае чего и на себе тестировать профессионализм?
Ответ дляsky-labs
До чого ви ведете?))) Ви лікар?
Сорока-ворона• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Советчица не показатель. Тут часто такое пишут, что сразу понимаешь: н никогда этого человек не делал, а написал, лишь бы не молчать. Две недели подождите. По 4-м дням результат не оценивают.
Ответ дляСорока-ворона
Дякую
Сорока-ворона• 16 сентября 2022
Ответ длякотопёс
Про різну генетику і різний тип старіння щось чули?