Подскажите плиз• Изменено 16 сентября 2022
Хто коле ботокс у лоб, оцініть, будь-ласка, мій результат
Це в міміці, 4 день після інʼєкцій. Препарат диспорт, 80 одиниць. Зверху, там, де синяки, лоб заблоковано, а нижче є заломи. Лікарка сказала, що за потреби через 2 тижні доколе, але мій запит був - щоб не впали брови. Може, достатньо того, що зараз? Просто я найчастіше бачу в тих, хто коле, повністю гладкий лоб. Мені 34 роки. Вколола вперше.
Топтунша• 16 сентября 2022
Ответ длякотопёс
В 34 вже брови падають і заломи? Це шож з людьми робиться? Усі подуріли з тими уколами. Мені 42 а я ще нічого не колола
В мене залом в міжбрів´ї з´явився ще до 20)))
КрытыхРынков• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Я так зрозуміла, що вам коле не косметолог, а невролог? А не підкажете лікаря, якщо в Києві?
Призначав невролог, а коле лікар гольцберг клініка calm на сеченова
Подскажите плиз
• 16 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Дякую
Скільки грн обходиться процедура?
Подскажите плиз
• 16 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Ось цей лікар? Протокол 6200, вже бачу. І нібито не диспорт, а таки алерган.
Лікування мігрені препаратом ’Ботокс’ 1 процедура
6200 грн
Брехушка• 16 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
У вас долго держится результат из-за снижения функций детоксикации.
Есть над чем задуматься :)
Особенно в контексте того что организм зачем-то старается вывести то что вы вкололи...
Есть над чем задуматься :)
Не поняла, что вы имели в виду во втором абзаце.
Ботокс уколола первый раз лет 6-7 назад. Косметологи гарантировали видимый эффект 8 месяцев.. Сейчас почему-то 4 месяца, дальше- как повезет. При чем тут детоксикации?
КрытыхРынков• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
6200 грн
Так. Я колола диспортом, тоді ще протоколу цього не було. А зараз я не в Україні.
Подскажите плиз
• 16 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Дякую вам ще раз! Наступного разу піду до нього
Подскажите плиз
• 20 сентября 2022
Ответ длямадам Везувий
Сколько делаю всегда становится на 3 -7 день максимум.
Сьогодні 8-й день. Ну це ж не норма, так? До речі, ще кілька днів тому так не морщився. Невже почало відпускати, так і не взявшись? Таке буває взагалі?
Подскажите плиз
• 20 сентября 2022
Подскажите плиз
• 20 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
В мене брався десь днів вісім, не 5 точно. Дисконт не так жорстко як ботокс береться. Але тримає гарно.
Ось сьогодні 8-й день, а морщиться ще сильніше, ніж кілька днів тому ((( До речі, вже й мігренька сьогодні зранку підкралася
ЦыбаФу• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
А таке було на 8 день? Я думаю, він взагалі не взявся
Ні такого не було точно
КрытыхРынков• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Ідіть на корекцію, мені сказали, що лише через два тижні можна доколювати бо у всіх по-різному береться.
Подскажите плиз
• 20 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
У вас такого ніколи не було, щоб не бралося і треба було доколювати?
КрытыхРынков• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Мне корректировал что то доктор, но точне не раньше двух недель после первых уколов. Я без фанатизма, постоянно не проверяла что и как. Оно всегда берется, но в разные строки. Знаете, что нельзя сауну, и массаж после уколов и определенные медпрепараты выводят ботокс?
Подскажите плиз
• 20 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Масажу, бані та ліків не було
Це вам Гольдберг коригував чи інші лікарі?
КрытыхРынков• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Масажу, бані та ліків не було
Я лише в нього робила