Подскажите плиз• Изменено 16 сентября 2022

Хто коле ботокс у лоб, оцініть, будь-ласка, мій результат

Це в міміці, 4 день після інʼєкцій. Препарат диспорт, 80 одиниць. Зверху, там, де синяки, лоб заблоковано, а нижче є заломи. Лікарка сказала, що за потреби через 2 тижні доколе, але мій запит був - щоб не впали брови. Може, достатньо того, що зараз? Просто я найчастіше бачу в тих, хто коле, повністю гладкий лоб. Мені 34 роки. Вколола вперше.
Топтунша• 16 сентября 2022
Ответ длякотопёс
В 34 вже брови падають і заломи? Це шож з людьми робиться? Усі подуріли з тими уколами. Мені 42 а я ще нічого не колола
В мене залом в міжбрів´ї з´явився ще до 20)))

КрытыхРынков• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Я так зрозуміла, що вам коле не косметолог, а невролог? А не підкажете лікаря, якщо в Києві?
Призначав невролог, а коле лікар гольцберг клініка calm на сеченова
автор Подскажите плиз • 16 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Дякую Скільки грн обходиться процедура?
Ответ дляКрытыхРынков
Ось цей лікар? Протокол 6200, вже бачу. І нібито не диспорт, а таки алерган.

Лікування мігрені препаратом ’Ботокс’ 1 процедура
6200 грн
Брехушка• 16 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
У вас долго держится результат из-за снижения функций детоксикации.
Есть над чем задуматься :)
Особенно в контексте того что организм зачем-то старается вывести то что вы вкололи...
Не поняла, что вы имели в виду во втором абзаце.
Ботокс уколола первый раз лет 6-7 назад. Косметологи гарантировали видимый эффект 8 месяцев.. Сейчас почему-то 4 месяца, дальше- как повезет. При чем тут детоксикации?
КрытыхРынков• 16 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз

6200 грн
Так. Я колола диспортом, тоді ще протоколу цього не було. А зараз я не в Україні.
Ответ дляКрытыхРынков
Дякую вам ще раз! Наступного разу піду до нього
автор Подскажите плиз • 20 сентября 2022
Ответ длямадам Везувий
Сколько делаю всегда становится на 3 -7 день максимум.
Сьогодні 8-й день. Ну це ж не норма, так? До речі, ще кілька днів тому так не морщився. Невже почало відпускати, так і не взявшись? Таке буває взагалі?
Ответ дляЦыбаФу
Було
А таке було на 8 день? Я думаю, він взагалі не взявся

Ответ дляКрытыхРынков
В мене брався десь днів вісім, не 5 точно. Дисконт не так жорстко як ботокс береться. Але тримає гарно.
Ось сьогодні 8-й день, а морщиться ще сильніше, ніж кілька днів тому ((( До речі, вже й мігренька сьогодні зранку підкралася
ЦыбаФу• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Ні такого не було точно
КрытыхРынков• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Ідіть на корекцію, мені сказали, що лише через два тижні можна доколювати бо у всіх по-різному береться.
Ответ дляКрытыхРынков
У вас такого ніколи не було, щоб не бралося і треба було доколювати?
КрытыхРынков• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Мне корректировал что то доктор, но точне не раньше двух недель после первых уколов. Я без фанатизма, постоянно не проверяла что и как. Оно всегда берется, но в разные строки. Знаете, что нельзя сауну, и массаж после уколов и определенные медпрепараты выводят ботокс?
Ответ дляКрытыхРынков
Масажу, бані та ліків не було Це вам Гольдберг коригував чи інші лікарі?
КрытыхРынков• 20 сентября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Я лише в нього робила
Ответ дляКрытыхРынков
Я лише в нього робила
Дякую!