Сосиска_Втесте• 16 сентября 2022
Я незнаю хто там ниє, що у нас програма в школі тяжка…
І що дитина повинна вміти і читати і писати йдучи у перший клас. Моєму 7, як і більшості в нашому класі, вчимо те, що вчили в 5 років, що вдома, що в садочку. Багато дітей читають, пишуть букви, а вчителька сюсюкає як в садочку. Розказує « що коли вона йшла до школи зранку, білочка, розповіла, що Андрійко не уважний був вчора» або зайчик хвалив Софійку і передав їй що вона молодець )))Діти сидять, ржуть з неї, яка білочка… який зайчик їй сказав, чую як діти викрикують, що звірі не вміють розмовляти))
Декому виповнилось 7 років в травні, тобто зараз 7.5 років, звістно їм нудно вчити де права, а де ліва ручка, гладити себе по голівці, за те, що рівно навели линию… и т.д. Тому не розумію ці лякалки батькам, що програма складна бла бла бла
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 сентября 2022
Дети все разные...
Родители все разные...
И да, есть дети, которые идут в школу букв-цифр не знают.
Родители все разные...
Запретный фрукт• 16 сентября 2022
Ну так идите сразу в 2-3-5 или какой ’потянете’. Все решаемо. Дети все разные.
Люблю порядок• 16 сентября 2022
У нас действительно программа очень перегружена по сравнению с тем, как в других странах. А толку в итоге мало.
Если взять результаты тестирования по математике, только за голову остаётся взяться. А по программе у нас дети на 2-3 года раньше учат какие-то темы по математике, чем их сверстники в США, например. Но результата это не имеет. Зато программа интенсивная.
Сосиска_Втесте
• 16 сентября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Я про те, що це матеріал старшої групи в садочку. Навіщо було обтяжувати цим дітей, якщо у першій половині року все по новій. В садочку іноді замість вечірньої прогулянки діти вчили те, що вчать зараз у школі
Пуки-куки• 16 сентября 2022
Діти ржуть з вчительки.... Мда. Всі діти різні. Якщо ваш вже такий розвинений, то ви б могли його зразу до 2го класу оформити. І 7 років це взагалі не показник, далі може бути набагато гірше
Запретный фрукт• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
В нашому садочку ЗАБОРОНЕНО вчити будь що зі шкільної программи, в.ч. вчити букви цифри і т.д.
Думала у всіх так.
Пуки-куки• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
В садочку не навчають читати і писати.
Первая ласточка инфляции• 16 сентября 2022
Це перші 2 місяці, потім почнеться домашка, 4 види прикладів, переписування текстів і 2 клас - вся табличка множення з математичними диктантами;)
Нашли в капусте• 16 сентября 2022
Все дети приходят в школу с абсолютно разным уровнем подготовки и для начала их нужно выровнять.. И судить о программе по двум неделям сентября не объективно..
Не будь КакСвета• 16 сентября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Видимо, школа пока на Вас не скинула всю учебу))
Та воно б і не помішало автору, навчиться слово «звісно» писати правильно. Мій син в цьому році пішов в 1 клас НУШ, важко, зовсім не класичний підхід, розраховано що дитина вже вміє ідеально читати і писати прийшовши до школи. А для чого тоді там навчатися 12 років, не ясно. Якщо дитина автора вундеркінд - хай одразу здає все екстерном і гайда в Лігу плюща
Жена брата Админа• 16 сентября 2022
У нас почти все дети пошли с 6. Мало кому было 7.
Двум даже 6 не было.
Перед школой дети уже должны были уметь читать и писать.
У вас учат правую и левую руку?
Инклюзия?
Двум даже 6 не было.
У вас учат правую и левую руку?
Инклюзия?
Сосиска_Втесте
• 16 сентября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Думала у всіх так.
Не у всіх(
Аноним ФЕЯ• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
Так і не всі діти ходили до садочка, не факт що їхні батьки займалися підготовкою до школи.
Може вашу дитину треба було на програму Інтелект записати? Вони а вважається складнішою
ИзЮмрудная• 16 сентября 2022
Да, автор, Вы совернешенно правы, программа безумно легкая.
Только давайте сделаем эксперимент.
Вы со своим ребёнком пару лет вообще не будете заниматься, а потом нам расскажете, какая легкая программа и как ребёнку легко и нудно учиться.
Не приходило в голову, что не у всех родителей есть возможности сидеть с ребёнком и все учить , фактически быть репетитором по всем предметам?
Только давайте сделаем эксперимент.
Боевая• 16 сентября 2022
Ответ дляIsa Dora
Ржут с учителя в 1м классе?
А так ли родители воспитывают своих детей?
А то дети прям слушаются родителей.
И да, это смешно выглядит в 1 классе.
Такое катит в 3 года.
И да, это смешно выглядит в 1 классе.
Такое катит в 3 года.
Зам Ам• 16 сентября 2022
Зараз 2 клас. В першому класі нуш вже вивчили характеристики приголосних звуків (тверді/м´ які, дзвінки/ глухі). Голосні ( наголошені/ ненаголошені). У другому класі одночасно пишуть і думають над умовою задачі. Переказують текст і самі складають схему розв´ язування.
Кофр для ноги• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
а ось не повинно було бути, якщо група в садочку була старша а не підготовча...
Сосиска_Втесте
• 16 сентября 2022
Ответ дляПуки-куки
А що дивного, це діти. Хіхікають, сміються, мені самій смішно таке чути від дорослої людини
Аноним ФЕЯ• 16 сентября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Думала у всіх так.
Жах який, вперше таке чую. В нашому харківському садочку діти і цифри, і букви вчили. У нас була золота вихователька і вона нам казала, що підготує дітей до школи і щоб ми не непокоїлися. Так би і було аби не війна (
Непогодка• 16 сентября 2022
Прикольно. Мне в старшей группе сада в сентябре воспитательница сделала замечание, что мой ребёнок не читает по слогам. Весь год в саду готовили руку к письму, писали в прописях прописные буквы. Ещё и английский был в саду факультативно. А соседи ещё на подготовку при школе ходили.
В 1 классе в сентябре учительница была в шоке, что все дети читали и умели писать. Это было ровно за год до введения НУШ.
Барышня кисельная!• 16 сентября 2022
в нас зараз в другому класі дуже інтенсивно, замість уроку 45 хв 30, діти не встигають, мій постійно фотографує екран і потім дописує
Кофр для ноги• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
ну якщо ви .....то що поробиш... судячи з теми... вчить свою дитину самі бо потім такі мамки щей по школах бігають і розказують кому що робити... З теми зрозумло що ви взагалі ....хочу бути ... мало шо розумієте а керувати і вказувати лізете..
VivaForever• 16 сентября 2022
Ответ дляНашли в капусте
це у вас інтелект чи нуш?
VivaForever• 16 сентября 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
це у вас інтелект чи нуш?
Аноним ФЕЯ• 16 сентября 2022
В мене дочка пішла до першого класу на програму Інтелект і ще влітку на зборах вчителька казала, що діти мають знати всі букви, вміти читати НЕ обов´язково, в школі всі все вивчать.
Единорог помог• 16 сентября 2022
Не знаю, у нас такого нет, занимаемся по зуму, первый класс.
Выучили уже, что такое промінь, відрізок, пряма, буквы, звуки, твердые и мягкие, схемы слов составлять, какое-то количество предметов изображено и цифра, нужно уметь дорисовать предметы, чтобы всего было в том количестве, которое отображено цифрой.
Соответственно, подразумевается, что дети буквы знают, не говоря о цифрах, могут читать по слогам и совершать математические действия в пределах 10.
Барышня кисельная!• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
нас не вчили в першому класі, всі повинні були вміти читати за замовчуванням