Чучело-Мяучело• 16 сентября 2022
Будет ли проблема, если зайдёт сумма 70 000 грн?
Карта Привате
Зарплата 5600 грн на карту официальная
Вопрос:
Если зайдёт на карту 70000 грн, могут ли быть проблемы? Какие? Могут карту заблокировать?
Читала где-то, что до 100 000 грн может зайти на карту без проблем
Это правда?
Зарплата 5600 грн на карту официальная
Вопрос:
Это правда?
Чучело-Мяучело
• 16 сентября 2022
А если постоянно будут заходить разные суммы?
И сразу будут на эти деньги оплачиваться в интернете услуги, например, билеты
Отжигающая• 16 сентября 2022
Если одним платежом - думаю, не сильно хорошо. Если в течении месяца и разными суммами, то норм.
Отжигающая• 16 сентября 2022
Нескольких знакомых вызывали в Приват, должны были объяснить происхождение этих денег.
Дама_с_коготками• 16 сентября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Сотни тысяч гривен в месяц
Ви якісь виплати отримуєте від держави? У моєї знайомої забрали виплати матері-одиначці. Після того як вона зробила з карти платіж на 50000грн
Томатико• 16 сентября 2022
в назначении пусть укажут помощь родственникам и не будет проблем. обязательный мониторинг вроде был с 150000 грн. но зависит еще и от страны перевода конечно.
Повелительница лампочек• 16 сентября 2022
Чула від багатьох що якісь питання, блокування у них. У мене не перший рік сотнями тисячами проходять суми. Нічого ще не питали і не блокували
Стеклянная мышь• 16 сентября 2022
Ну,могут проверить. Карта же зарплатня. И процент за нецелевые снимет
Идущаяповолнам• 16 сентября 2022
проблем ніяких, платіть з отриманих грошей податок 19.5 % ПДВ та спіть спокійно
Вечно недо...• 16 сентября 2022
Если с помощью вашей карты решили обналичивать деньги, то сомнительное мероприятие.
Липка-прилипка• 16 сентября 2022
До 400000 финмон не трогает, ели это не постоянные переводы от физ лиц
Файна пані• 16 сентября 2022
Коли ви відкриваєте карту , то вказуєте джерело і суму доходів в місяць. Тому фінмон у вашому випадку може зацікавитись. Фінмон цікавиться не лише сумами, а й кількістю операцій, не більше 100 операцій поповнення в місяць. До 400 тис, чи якісь інші суми ,які дівчата пишуть пропускає фінмон, якщо вони вказували що вони ФОП, або у них є підтвердженне джерело таких доходів. Крім фінмону, доходами може цікавитись податкова подавши запит до банку на роз´яснення доходів.
Файна пані• 16 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Там, в законі вказано, що якщо є покупки від 50000, то допомога не надається. І субсидію також не дають, якщо є покупки від 50000.
Файна пані• 16 сентября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Сотни тысяч гривен в месяц
Чекайте дзвінок від фінмону. Банк може заблокувати карти і відмовитися вас обслуговувати по дебетових картах.
Файна пані• 16 сентября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
600 000 за день кладе на карту, ніхто не цікавився
Якщо людина ФОП, то податкова і так все бачить, там рахунки відразу стоять на обліку.
Ухахайкина• 16 сентября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Не правда. Пополняла свою карту через пополняшку - один день на 350 тыс. Выскочило сообщение, что еще можно 50 тыс. Если больше, то нужно подтвердить происхождение денег.
Файна пані• 16 сентября 2022
Ответ дляУхахайкина
Можливо й правда. Якщо оф. доходи дозволять або ФОП.
Банки цікавить, що за кошти зараховані на рахунок та звідки вони, чи сплачені податки, чи відповідає загальна сума надходжень інформації у декларації тощо.