дЫнька• 17 сентября 2022

Те, кто вернулся, у вас нет чувства, что смалодушничали?

Возвращаюсь в скором времени в Украину.
Были в тёплой южной стране.
Могла бы оставаться до конца января по той программе, что мы здесь.
Позиция мужа: что сидеть или ассимилируй или возвращайтесь.
Я вот думаю, может я напрасно так рано собралась домой.
Может стоило попробовать устроится. Язык учила.
Но 2 месяца изучения языка - это ни о чем. Никаких курсов повышения квалификации я с полученными знаниями пройти не могу.

Ребёнок тоже языка не знает, а надо бы отдавать в местную школу.
Есть чувство, что упустила возможности.
тогдалия• 17 сентября 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Сомнения это нормально. Каждый думает, что может зацепиться, остаться и воспользоваться именно тем ’шансом’ а по факту единицы это могут сделать. И это их решение не из за войны, а они так хотели сделать ещё до войны. Вы что до января язык выручите и на работы выйдете? И муж вам уже не нужен?
Вы не правы.
У меня подруга не собиралась уезжать за границу до войны. Ипотеку взяла в Киеве.
А вот из-за войны уехала в Польшу с ребенком, нашла там работу в айти. Уже и муж к ней приехал. Поступил в универ и выехал.
И это у меня не первый пример тех, кто не собрался жить за границей ДО войны, но война изменила их мнение.
тогдалия• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Французька до А2
Ще 3 місяці і було В1
DELF сдали? Если нет, то нет у вас такого уровня языка.
Кондуктор маршрутки• 17 сентября 2022
Якщо вертаєтесь, значить, у вас тихо. У мене і думки немає повернутись в Миколаїв.
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Якщо все складеться, то приймаюча країна отримає робочі руки (в моїй особі) і двох платників податків, в яких і вкладати майже не доведеться. Для нової країни я з дітьми не паразит, а дуже вигідне вкладення. Саме тому країни ЄС відкрили кордони для українців і всіляко допомагають. Отримати готових дітей, яким не потрібні садки, педіатри, молодша чи середня школа - це мрія любої країни. Бо вже за один рік старша дитина отримає диплом і почне платити податки в бюджет нової країни.
Програє в цьому випадку Україна, але ви того поки не розумієте. Зрозумієте, як почнете віддавати кредити, набрані до і під час війни, як побачите, що ПФУ пустий, бо працездатні масово виїхали з дітьми, а замінити ніким, як виявиться, що немає грошей ні на медицину, ні на соціалку, ні на що.
Це трапиться не в один рік, років за 10 відчуєте у повній мірі. І ці діти, які для вас зараз ’паразити на соціалці’, матимуть громадянство інших країн. І від них буде залежати у тому числі - давати вам черговий кредит чи ну його на... Так що ви б пообережніше там з висловами.
Ви ще не залишились в тій країні))
Кому потрібно, дадуть робочу візу. Але тих, хто на соціалі аж ніяк не стосується. Ви вже з’їли більше, чим зможете заробити податків за 10 років. Так що можете в надалі мріяти про громадянство европейською країни ))
А саме цікаве, що ті, які тут не мали ні кола ні двора і розповідають про своє щасливе заграничне майбутнє 🤣
PANTERA_KET• 17 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Дивні думкиа чоловік і батько дитині не потрібен виходить
Думки у мого чоловіка. Я вас чекаю. Але є нюанси у вигляді ракет які хуярять по тец. Йому спокійніше якщо ми десь пересидим цю зиму.
PANTERA_KET• 17 сентября 2022
Ответ дляКурс капусты
Муж прав.
Правда возвращаться до завершения программы - не поняла этой идеи.
Программа на 3года
PANTERA_KET• 17 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Залишити чоловіка заради теплої країни з незрозумілим майбутнім ох і вибір)
Ризикувати найдорожчим капіталом (дитиною) заради поирахуньок... Потерпимо
КондуктЕр тролейбуса• 17 сентября 2022
Ответ длятогдалия
Вы не правы.
Конечно есть исключения, но это редки и не факт, что они не передумают ещё 5раз, особенно когда война закончится
НаливайКа• 17 сентября 2022
Ответ длятогдалия
Конечно, сдала
Я же не сама себе присвоила уровень
PANTERA_KET• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Вы за полгода не выучили язык. Какая нормальная школа?
Для нач школы все карты в руки
Люблю_смаколики• 17 сентября 2022
Ответ дляН@Диете
Ви ще не залишились в тій країні))
Головне, що країна перебування вважає інакше, ніж анонім ’на@диете’ :)
Я розумію ваш мотив - банальні заздрощі.
Насправді є багато можливостей залишитися за кордоном, особливо у молоді. Вас зараз порве, але країна перебування навіть громадянство своє пропонує всього за пару років, а не просто ВНЖ тим, хто провчиться у місцевому ВНЗ хоча б 2 роки та отримає диплом.
Для українців навіть послуги адвоката є безкоштовно, уявляєте? Настільки в нас не зацікавлені, що і адвоката оплатять, щоб розказав які точно кроки потрібно зробити, щоб легально залишитися.
Напевно, дурні всі, крім вас.
Гарного вам дня)
из_под_тишка• 17 сентября 2022
Ответ дляН@Диете
Нічо не зрозуміло, зате цікаво..
поїхала без грошей, зато зняла квартиру з оплатою за перший і останній місяц… намалювала чи шо, гроші?
А так, ви абсолютне підтвердження того, що закордон на соціалку ломанулись ті, хто той закордон тільки в телевізорі бачив. І виплати в ті нещасні 400€, чи скільки та Німеччина платить зараз, то баснословні суми, бо тут вони жили на курячих шиях і картоплі.
Так, сидіть там подовше, нехай діти хочаб трохи в нормальних умовах з нормальним харчуванням поживуть.
Вы уверены, что я была в Польше, Германии, Великобритании? А не просто читаю о них?
Правильно, как снять квартиру без денег? Никак. Но только на советчице пишут, как круто устроились те, кто уехал.
автор дЫнька • 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Напевно, дурні всі, крім вас.
Гарного вам дня)
Да, нас бесплатно принимает адвокат.
2 раза в месяц ведётся прием
На границе• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
Слушайте.
Ну решение серьёзное.
Неужели ни у кого такое решение не вызывало колебаний.
Приезжала к мужу, очень хотела и дети тоже, но мы изначально ехали на месяц : дела сделать, зубы полечить. Последние дни перед отьездом уже хотела вернуться назад. В Украине сейчас не сладко.
Оябунчик• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Заздрити тому, що у когось вийшло те, що ніколи не вийде у вас. Що чиїсь діти не ховаються по підвалам і ходять до нормальних шкіл, що хтось має можливість вчити мову країни перебування і не турбуватися про гроші. Ви заздрите. Ви б теж так хотіли б, але не зможете. Духу не вистачить і сміливості.
Які підвали? Где вы таких страстей начитались? Очень хорошо, что вы сейчас не турбуєтесь за гроші) ваш уровень в Украине понятен, а вот чему должны завидовать самодостаточные семьи? пособию? вы сами слышите, что написали?
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Напевно, дурні всі, крім вас.
Гарного вам дня)
Це вже навіть не смішно. Чому заздрити? Тому що ви вперше виїхали закордон?
Так я там живу по 7-8 місяців в рік. І має своє житло))
А ви мрійте і далі)) безкоштовні адвокати для отримання громадянства 🤣🤣
Люблю_смаколики• 17 сентября 2022
Ответ дляОябунчик
А де по- вашому діваються діти в садочках і школах під час тривоги? Звичайних підвалах.
Чи ви не в Україні?
Про гроші там вище вже накльопали тему ті, хто мужньо бореться з труднощами в Україні: 70 грн на чотирьох на два дні :(
І маса ’рецептів’, від яких плакать хочеться. Чи діти на те заслужили?!
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ дляиз_под_тишка
А я вам і не писала)) чи ви забули під яким актом заходили?
Антонина матушка• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Напевно, дурні всі, крім вас.
Гарного вам дня)
На початку цієї теми ви скаржилися на відмови країни перебування
’У мене відмова від регіону оплачувати курси для українців, отримана на цьому тижні. Вони дали у формасьон офіційне роз´яснення по українцям і більше того не буде’. Це ваш коментар.
З жовтня Франція скорочує виплати, але так хочеться бодай що видати за досягнення. І оця постійна сконцентрованість на уявній заздрості вас видає з головою.
Страшенно тут всі вам заздрять, аж не можуть, але французька сама себе не вивчить))))
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
Да, нас бесплатно принимает адвокат.
2 раза в месяц ведётся прием
Для отримання громадянства?
автор дЫнька • 17 сентября 2022
Ответ дляН@Диете
Для отримання громадянства?
Консультирует по интересующим нас вопросам.
У людей самые разные жизненные ситуации в связи с пребыванием в принимающей стране.
При получение ВНЖ много нюансов.
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ дляОябунчик
Тут у виіхавшия якась мантра- всі заздрять. Чому заздрити- неясно нікому.
Оябунчик• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Чи ви не в Україні?
Я в Україні, а вы пытаетесь меня убедить, что у меня все плохо, смешно) Ребенок онлайн, да, не лучший вариант, материально хуже, но это и понятно. Я давно вернулась и не только я. Еще раз сформулируйте, чему завидовать?
Рожайтретьего• 17 сентября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Греція
О Боже Может, хоть Испания??? Хоть хрен редьки не слаще...
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Чи ви не в Україні?
Такі теми і до війни були. Чи ви думаєте, як Европа скине з себе обов’язок сплачувати за вас страховку, житло і робити вам виплати, то ви будете жити краще?
Ви загнали арендатору европейського житла в космос. Вже навіть середній клас не в змозі буде винаймати житло за такими цінами. В Іспанії арендатору виросла майже в 4 рази. Як в вартість квартир. Польща нормальну квартиру дешевше, ніж на 3,5 тис знайти нереально. І це довгострокова аренда. Теж саме і у Франції і в Німеччині..,
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
При получение ВНЖ много нюансов.
Он вище пишуть, що громадянство пропонують, а ви про нюанси ВНЖ))
Н@Диете• 17 сентября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Іспанська мова чи не найлегша для вивчення. Правил читання аж 4))
Антонина матушка• 17 сентября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Автор писала про маловикористовувану мову, а іспанська розповсюджена, і до того ж дуже легка у вивченні.
Рожайтретьего• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Украина при совке бьіла перенвселена , распахана и загажена. Сейчас идет нормальньій процесс( очищения), так что живите там себе с Богом, не переймайтесь так
из_под_тишка• 17 сентября 2022
Ответ дляН@Диете
Н@Диете Пользователь сейчас на сайте

все сообщения
5 сегодня в 14:36 Ответ для из_под_тишка
Цитата:
Нєєє, хай би поїхала без грошей в іншу країну, пожила б, без мови спробувпла влаштуватися на роботу, побігала б оформити документи, зняла б житло, як Німеччині, якщо знайде, в Польщі з оплатою за перший та останній місяць, в Великобританії тільки через півроку та з кредитною історією. Не мала б можливості купити ліки без рецепту, користуватися інтернетом, де захоче, користуватися мобільним зв´язком без контракту на паспорт та коли немає грошей на рахунку(не отримати смс та вхідні дзвінки в цей час), пожила б приймах у чужим людей, терпіння яких небезграничне, в хостелах, готелях, де немає де попрати та приготувати собі їжу, заплатила би за проїзд до продуктового магазинута назад суму рівну покупкам, тоді б могла щось казати, як солодко живеться закордоном.

Нічо не зрозуміло, зате цікаво..