дЫнька• 17 сентября 2022

Те, кто вернулся, у вас нет чувства, что смалодушничали?

Возвращаюсь в скором времени в Украину.
Были в тёплой южной стране.
Могла бы оставаться до конца января по той программе, что мы здесь.
Позиция мужа: что сидеть или ассимилируй или возвращайтесь.
Я вот думаю, может я напрасно так рано собралась домой.
Может стоило попробовать устроится. Язык учила.
Но 2 месяца изучения языка - это ни о чем. Никаких курсов повышения квалификации я с полученными знаниями пройти не могу.

Ребёнок тоже языка не знает, а надо бы отдавать в местную школу.
Есть чувство, что упустила возможности.
ЭмчЭндЭм• 17 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
Які економічні передумови для цього?
Ті хто лишився, бо хоче жити в своїй країні, бо ризикує життям, захищаючи її задля своїх дітей, ті і будуть відбудовувати. Будуть платити за таку роботу. Чоловіків без роботи вистачає, будуть будувати
Спасу мир• 17 сентября 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я вас про економіку питаю?
автор дЫнька • 17 сентября 2022
Ответ дляКурс капусты
Норвегия что ли?
Нет, это южная страна
Курс капусты• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
Нет, это южная страна
Задумалась - что за южная страна, со сложным неполярным языком...?
Турция что ли?
Болгария?
И_В_офигительных_штанах• 17 сентября 2022
Ответ дляН@Диете
Мої халупи? І не здаю квартири, так шо мимо.
Но в вас і такої немає, халупки)) і навряд чи буде колись. то сидіть, поки європейці вас терплять. Хай діти хоч за рахунок Европи поживуть в нормальних умовах
Удалено администрацией...
месяцкие• 17 сентября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
теж південна країна, мова непогано йшла, дитині теж.я знайшла роботу (не низькорівневу), дитина з кінця березня в хорошій школі. єдине- купа грошей на житло (тут соц.допомоги нема).
поїхала до чоловіка на тиждень і все, зрозуміла, що не хочу цього бутафорного життя, бо я не живу, а чекаю на повернення додому весь час.Якби він був з нами, адаптовувалася б.А так- пакую валізи, вагаюсь дуже, але розумію, що все це триватиме довго, а ми так і будемо сидіти і чекати.Тому згоджуюсь- або звикайте жити там, де ви є і в тому складі, тобто соло-мамою (хто побув пів року в режимі ’все сама’ в чужій країні- зрозуміє) або додому.
Розумію на 100%
Ответ дляН@Диете
Моя дитина живе в звичному середовищі. Спить в своєму ліжку, гуляє з друзями. Ходить до школи. По розвалам не бігає. Я взагалі не бачу людей, які зараз бігають по сховищам. Відразу зазначу, я веду мову не про гарячі точки.
Укриття в школі має такий вигляд 👇🏽
Столова, туалет, навіть душові поряд.
Удалено администрацией...
месяцкие• 17 сентября 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Удалено администрацией...
Ой як заспівали.
А раніше напевне і мріяти про ті хаоупи не могли.
Дуже надіюсь що такі запроданці як ви залишитесь жити за кордоном.
А я пішла допомагати плести сітку військовим. Ну вам цього не зрозуміти.
Лень гуглить• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
Я вам дуже вдячна за вал пост!
Ви дійсно допомогли мені сформулювати мої думки.
Я розумію, що вийти на певний стиль життя, що був у мене до війни, то це займе декілька років.
А що далі?
Чи вийде у чоловіка приєднатися до нас після такого довгого шляху, чи нам взагалі то вже буде не важливо для нас.
Автор, я була в Польщі. Не мед країна, але мені сподобалася. Хотіла спробувати лишитися. Але я розуміла або треба вкалувати , вчити мову, чекати чоловіка і лишатися або їхати додому. Але трохи повкалувати, а потім поїхати, бо чоловіка не випускають, то не моє. Я не готова була там жити в очікуванні кращого. Вік за 40 чи вдасться-невідомо, а рік-два з чоловіком для мене цінні. Без нього не відчуваю повноцінного щастя. Ще і мама старенька в Україні. Для неї відсутність моя і онуки-це порожнеча. Тому прийняла рішення і повернулася три місяці тому. Жалкую-всередині так. Але це як дві золи, з яких не варто обирати, тут є мінуси і там. Але тут ми разом. Вдома. Буде можливість і бажання-можливо поїдемо, ні-значить ні.
Ответ длямесяцкие
Ой як заспівали.
Нам з Херсона ваші халупи за всі гроші світу і у снах не снилися)
Так шо біжіть, плетіть і в церкву заскочте, помоліться, щоб халупи вистояли) бо життя не любить задавак
Семенна Семеныч• 17 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Залишити чоловіка заради теплої країни з незрозумілим майбутнім ох і вибір)
Ну що за брєд? Не залишати чоловіка, а поїхати у безпечну теплу країну для порятунку життя, свого і дитини. І асимілювати теж можна. Чому б ні? Незрозуміле майбутнє - то в Україні, і ризик того майбутнього не мати, бо маєшь шанси загинути з дитиною від обстрілів - ото вибір класний, нічого не скажеш...
Антонина матушка• 17 сентября 2022
Ответ дляКурс капусты
Турция что ли?
Болгария?
Греція
Антонина матушка• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Заздрити тому, що у когось вийшло те, що ніколи не вийде у вас. Що чиїсь діти не ховаються по підвалам і ходять до нормальних шкіл, що хтось має можливість вчити мову країни перебування і не турбуватися про гроші. Ви заздрите. Ви б теж так хотіли б, але не зможете. Духу не вистачить і сміливості.
Ви пишаєтеся тим, що присмокталися, як вампір, до чужих ресурсів? І навіть долучили чужі здобутки до себе?)) Ого сміливість:)))
Аби ж ви створили щось зачуще або хоча б пару робочих місць... ніт. Вихваляєтеся талантом споживача.
Повірте, тут моляться, щоб такі ніколи не повернулися. Але ілюзій нема, оскільки паразити не потрібні ніде.
Люблю_смаколики• 17 сентября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Якщо все складеться, то приймаюча країна отримає робочі руки (в моїй особі) і двох платників податків, в яких і вкладати майже не доведеться. Для нової країни я з дітьми не паразит, а дуже вигідне вкладення. Саме тому країни ЄС відкрили кордони для українців і всіляко допомагають. Отримати готових дітей, яким не потрібні садки, педіатри, молодша чи середня школа - це мрія любої країни. Бо вже за один рік старша дитина отримає диплом і почне платити податки в бюджет нової країни.
Програє в цьому випадку Україна, але ви того поки не розумієте. Зрозумієте, як почнете віддавати кредити, набрані до і під час війни, як побачите, що ПФУ пустий, бо працездатні масово виїхали з дітьми, а замінити ніким, як виявиться, що немає грошей ні на медицину, ні на соціалку, ні на що.
Це трапиться не в один рік, років за 10 відчуєте у повній мірі. І ці діти, які для вас зараз ’паразити на соціалці’, матимуть громадянство інших країн. І від них буде залежати у тому числі - давати вам черговий кредит чи ну його на... Так що ви б пообережніше там з висловами.
Замороженная селедка• 17 сентября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Такие как вы тоже уехавшим настое...нили. Но нет, вы же всё равно лезете в темы беженцев. Зачем, с какой целью ? Высказать свои претензии и обиды?
Это вы лезете на украинскую советчецу, общайтесь с тему, куда уехали и создавайте свой сайт
хитрожопых беженок
СhanelKa• 17 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Откуда у нас столько полиглотов??!

У каждого второго минимум С1😆😆😆
Я сама в шоці )
Де ж ті люди раніше вчилися ?
У всіх вища освіта! ( в дипломах англійська ) Приїхали в іншу країну - речення не можуть скласти після наших університетів.
Тут читаю вже за півроку все вивчили.
Не вірю. Сама в житті вчу третю іноземну мову, точно не тупа
Але то дуже важко
Антонина матушка• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Задайте собі питання, що ви робите на україномовному форумі, і чому досі не інтегрувалися. Нащо вам ці рефлексії))). При наявності великого світлого майбутнього і ’неймоввірних’ людей навколо, ви витрачаєте час тут.
Замороженная селедка• 17 сентября 2022
Ответ дляУдачная
Зачем заходите и такие темы? Пощекотать себя нервы или слить негатив?
Вы что считаете, что девочки, которые за границей спасают детей, уехали из опасного места не имеют права скучать, плакать за домом и родными? Надо было всем изюмчанкам остаться как вы пишете, пытаться жить и в сентябре лечь в ту братскую могилу. Не Вы ли убедили ту беременную, что на фото с изюмской могилы так сделать? Несите за это ответственность. И хватит шастать по ненавистным темам и вместо поддержки поливать девочек дерьмом.
Поддержала бы, сказала бы, что война закончится и мы все снова будем вместе! А примешь решение остаться ща границей - буду в гости приезжать. Но нет... ’насто....енили’
Шастаете вы, а я пишу из Украине на украинском форуме. Вы читаете через слово? Я написала для таких, как вы ’ те, кто уехали не из горячих точек’.
Замороженная селедка• 17 сентября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Так чего вы лезете в темы уехавших? Какое вам вообще до них дело? Вы остались в Украине , уверены в своём решении , у вас всё хорошо. Так гордитесь собой. Или у вас своих дел и интересов дома нет ?
Ими здесь кишит. Захожу редко и имею право написать то, что думаю о них, так как они представляют за границей нашу страну.
Ресничный червь• 17 сентября 2022
Я поняла, что вряд ли ассимилирую в той стране, где находилась, честно, и желания не было. Даже при хорошей работе и уровне жизни. Я вернулась в Украину и мне здесь ХОРОШО! при всех опасностях. На мой взгляд, можно уверенно осваиваться за границей, если женщина выходит замуж за иностранца, семья, друзья - дорога к тому, чтобы хоть немного чувствовать себя, как дома или если некуда возвращаться. Начинать все с 0 и придти к лучшему результату, если пахать 24/7 быстрее там)
Замороженная селедка• 17 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Блин так за Днепр стыдно((( еслибы я сдавала квартиру никогда бы цену не задрала, хотя квартира в центре практически..но слышу от соседей что цены космос(((
А вам не стыдно за тех, кто щадрал цены на всё - продукты, бензин, коммуналку, лекарства? Сдача квартир в аренду такой же бизнес и люди с этих денег живут. Отдавайте из своей зарплаты кому-то по 2-3 тыс., вперед.
Люблю_смаколики• 17 сентября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
На все свій час)
Поки мій рівень не дозволяє бути повноцінним учасником іноземних форумів країни перебування, інколи на Reddit пасуся ще.
На Порадниці можу ’вбивати’ час, дізнатися новини, а також зайвий раз переконатися, що прийняла правильне рішення. Я вже старувата для безболісної зміни країни, інколи закрадається думки, що може краще дітей влаштувати, а самій повернутися. А як читну темку-другу, то ці думки і розвіються під впливом отрути місцевих ’добрих женсчін’, бо хочеться якось жити в здоровому суспільстві.
автор дЫнька • 17 сентября 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну так поблагодарите Бога, что у вас как хорошо и не нужно никуда бежать.
Ms. Любмая жена• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
Полтава, Киев.
Вам квартира на Хрещатику потрібна?
ol_kin• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
Нормальная - это та, что офлайн и та, где в бомбоубежище спускаться не нужно.
В Києві таких немає, в п´ятницю діти два уроки сиділи в сховищах, далеко не всі школи офлайн, а ті що таки офлайн, то великі питання до бомбосховищ. І тривоги у Києві є, останні дні часто і дуже часто. Так що не те щось Ви собі нафантазували.
Проня_Прокоповна• 17 сентября 2022
Все не читала. Отвечу на вопрос в топике.
Муж не сказал - возвращайся. Он сказал - или ассимилируйся, или возвращайся.
СИДИТЕ НА МЕСТЕ. Тёплая страна зимой. Ребёнок в школе язык начнёт учить, без школы ничего не сдвинется с места. Учите язык, не всем языки даются легко, но идите на курсы/в школу - будет гораздо быстрее.
А дальше видно будет.
Замороженная селедка• 17 сентября 2022
Ответ длядЫнька
У меня так же, как у большинства, которые бегут от сирен. А за то, что у меня есть в Украине, я благодарю не только Бога, но и себя с мужем, которые никогда не искали халявы, а вкалывали много, много лет.
Не надо жалобить, у всех свои проблемы и трудности и поболее, чем у многих беженок, но которые они решают сами и не навешивают на других.
Чукча Мукча• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
І за півроку мову не вивчити - це треба ще вміти
Та то ви не порівнюйте польську і німецьку. Ще дивлячись яка мова. І одне діло в супермаркет схожити, а інше - для кваліфікованої роботи. Тим більше автор писала, що ачила мову два місяці всього. Не всі виїхали в перші дні війни
Чукча Мукча• 17 сентября 2022
Ответ дляКурс капусты
Яку мову ви вивчили за півроку?
Наприклад?
Та зараз скаже шо польську вона вивчила і буде така горда, ага… най піде на німецькій за півроку почне шпрехати, маючи ще дитину і не облаштований побут і цим всім одній треба займатися
Поумничка• 17 сентября 2022
Съездила летом домой, город и люди изменился….. хотя сидели мы долго в опасности….. пока решили пересидеть, Маму забрала к себе, школы он лайн все равно, как то да будет, старшие дети очень хотят вернуться и именно из за них думаю это и произойдет, если мир наступит в близжайший год