Директриссимо• 17 сентября 2022
"Допущено до конкурсу (навчання за контрактом)" в личном кабинете
В личном кабинете студента написано "Допущено до конкурсу(навчання за контрактом)". Это значит поступил? Документы сдавать? Или еще не поступил?
ЛисАпедная• 17 сентября 2022
На контракт вже хто хотів і так повіз документи.
Вас влаштовує,то їдьте.
Нічого більше чекати не потрібно.
Вас влаштовує,то їдьте.
Нічого більше чекати не потрібно.
ЛисАпедная• 17 сентября 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Ещё нет, будет конкурс оригиналов
Що таке конкурс оригіналів,?
ДинамоКит• 17 сентября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Що таке конкурс оригіналів,?
У кого кращі бали. Але на контракт неважко потрапити , всюди недобори
ЛисАпедная• 17 сентября 2022
Ответ дляДинамоКит
Так бали і так видно з першого дня.
ДинамоКит• 17 сентября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Так бали і так видно з першого дня.
Якшо подано документи , але хтось пізніше принесе документи з кращим балом , то перевага буде другому. Але недобори. Є університети по 9 чол в групі
ЛисАпедная• 17 сентября 2022
Ответ дляДинамоКит
На контракт беруть практично усіх. Нікому не відмовляють.вже не перший рік таке. Немає за існувати тим університетам. Боротьба за кожного студента йде.
ДелайКак_Я• 17 сентября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Реально так? У мене син в 9 класі зараз. Поняття не має куди у вуз хоче. Думали може в коледж піти після 9 класу, а потім вже у вуз.
То він дуже хвилюється з приводу вступу.
ЛисАпедная• 17 сентября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Сто відсотків. Недобір студентів. Зменшення бюджетних місць. Фінансування з боку держави мізерне. Контрактники це спасіння. Аби у вас гроші були. Бо вартість страшне збільшується з кожним роком. Іноді неадекватно у розрізі закладу, спеціальності і потім реального заробітку
ДелайКак_Я• 17 сентября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Дякую.