Булку Дай• 17 сентября 2022
Что читают ваши мальчики 9 лет
Что интересного почитать мальчику 9 лет. Любит Гарри Поттера и про пиратов. Что прочли и понравилось вашим?
alicearies• 17 сентября 2022
У меня брат двоюродный на год старше. Читал Гарри Поттера, потом купили ему ещё ,,Фантастические твари,, и Жюля Верна ,, Вокруг света,,. Ещё как то просил ,, Шерлока Холмса,, но дальше 2-х глав дело не пошло, насколько я знаю.
Форточка• 17 сентября 2022
якщо Гарі Потер зайшов, то подивіться Маламандер, Гаргантіс.
весь цикл Мумітролів. Чарлі і шоколадна фабрика.
а взагалі подивіться перелік літератури на літо перед 6 класом, там по зарубіжній літературі багато чого цікавого.
десь у 8 років перечитав ’Пригоди малого Ніколя’, до нині одна з найулюбленіших книжок.