Ромашкинная• 17 сентября 2022
Як видалити коректор
Дівчата розлила коректор на бежевий рюкзак
Не можу новим видалити. Пляма свіжа. Спочатку я затерла мокрою водою, потім зверху спонжикои - рідина для зняття лаку. Нічого не допомагає. Зараз замочила у воді, щоб не засихало. Допоможіть. В інтернеті не можу знайти рекомендації
Алина-1240• 17 сентября 2022
Если небольшое ,ногтями отколупывать по немногу,но это от ткани рюкзака зависит
Жертва интернета• 17 сентября 2022
С одежды оттирается жидкостью для снятия лака с ацетоном.
Но не испортит ли рюкзак...