Сегодня на диете• Изменено 17 сентября 2022

Кто находится дома - зачем вы водите детей в сад?

по несколько часов сидели в подвалах? Особенно жаль деток, когда тревогу оглашают во время тихого часа: детей будят, сонных заставляют одеваться, ведут в сырой подвал. Вчера и позавчера в нашей области дважды за сонный час выводили детей. Я уже молчу о циститах, нефритах, которые заработать дети, сидя в холодном подвале, о сырости тоже акцентирую: это прямой путь к астме. Мамки-декретчицы в местных группах охают и ахают, но раньше 17 не спешат забирать. Сейчас начнутся возмущения от таких вот мамок )
автор Сегодня на диете • 17 сентября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Мені здається, автору потрібно змінити роботу. Чи що ви хочете - як при карантині сидіти вдома і отримувати зарплату?! Це право батьків - водити дітей в садочок. У мене в старшого сина були такі притрушені вихователі.
Я к воспитателям не имею отношения

Стопясят раз обсуждала• 17 сентября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Це не освіта і садок не є обов’язковим🙈
Закон про дошкільну освіту , почитайте. Буде корисно. Можливо тоді і смайлики інші у вас будуть.
Що значить не освіта? Закони є, а освіти немає?
І я писала про право на освіту,а не обов´язок. І це право мають діти дошкільного віку усі без виключення.
А щодо обов´язкового, то дошкільна освіта обов´язковою є з 5ти річного віку, яку держава повинна забезпечити.
Электричка• 17 сентября 2022
Тому що нах не потрібні ті діти, або на бабу, або в садки/школи спихують
Ответ дляЧорнобаївка
Це не освіта і садок не є обов’язковим🙈
Рівень правової освіти громадян залишає бажати кращого...на жаль
Ответ дляТетя из министерства
Зустрічне питання, а чому тоді дітей не вивезли за кордон, там без тривог і в підвал ходити не треба? Чому живуть під обстрілами з маленькими дітьми? Я не чекаю відповіді на ці питання і образити нікого не хочу. Кожен сам вирішує для себе і відповідальність за дитину несуть її батьки. А які причини тих чи інших дій, не нам стороннім людям судити.
Про обстрелы речь не идёт. Там конечно и дома небезопасно - так или иначе нужно спускаться в подвал, но я думаю там и сады не работают.
А в относительно спокойных регионах люди, которые находятся дома, уже давно не спускаются в подвалы.
Мамы попивают себе спокойно кофеёк дома, в то время как их дети сидят в подвалах сонные и бывает даже голодные (потому что обед никто не будет нести в убежище)
Налетчица Муся• 17 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Я к воспитателям не имею отношения
Дивно... Частіше за все так говорять працівники садочку. Наші ще говорили - нормальні батьки дітей влітку не водять в садочок, в 3 місяці оздоровлюють.
Де ж ви це бачите, якщо не на роботі?
Работать надо• 17 сентября 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Реалії чого? Так війна. Але право ходити у садок і школу ніхто не обмежив.
І все як було раніше - батьки несуть відповідальність за дітей. Якщо батьки так вирішили ,то чому хтось вправі їх засуджувати?
Один папа перед 2 вересня прийшов і вимагав очного навчання для дитини і садочку. Тупав ногами і казав, що жінка має повернутися з Польщі. Дітей немає де діти. Ми пояснювали, що школа знищена, що на очне немає можливості. Їх шукають наразі. Йому пофіг, це не мої каже проблеми. Не вирішите питання приведу в управління освіти і робіть х дитиною що хочете.
Отак і реалізується право на освіту.
Папа не в курсі, що школу розбито?
Ответ дляЧорнобаївка
Це не освіта і садок не є обов’язковим🙈
Ответ дляРаботать надо
Папа не в курсі, що школу розбито?
Звичайно в курсі. Він проживає поруч. Але це не його проблеми.

Ответ дляСегодня на диете
Точно. Підтверджено. Ви не маєте ніякого відношення до до дошкільної освіти
Тетя из министерства• 17 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Так діток шкода, але за кожну конкретну дитину відповідає її мама. І хай потім розгрібає цистити, бронхіти і т.д. або не розгрібає, тут як пощастить. Змиріться, що всі ми різні і те, що норма для одних шок для інших. Не переконаєте, не витрачайте час.
Подтяжка• 17 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
После тревог даже больше обычного не спешат забирать, аргументируя тем, что ребёнок не выспался и сейчас будет скандалить, так пусть скандалит в группе
Удалено администрацией...
забиякина• 17 сентября 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Мне так удобно. Я вообще своего в 19 забираю)
А оставить на ночь не пробовали?
Подтяжка• 17 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Не пойму, почему ребёнок уже спустя два года от ребёнка так устают, что готовы его куда угодно, лишь бы часов до 17-18 не вертелся под ногами. В подвале сидеть вместо тёплого дома? Ну что же...
А кто в 2 года отдаёт детей в садик? Я отдала в 2,8 годика. Довольна. Дочке нравится , никаких истерик. Воспитательницы ,нянечка, условия в садике и в укрытии у нас хорошие.
Подтяжка• 17 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Это Вы о себе, что такие познания?
Добро с Кулаками• 17 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
От бідося. Вдома ж тривоги не буває мабуть_) лише у садочках)
забиякина• 17 сентября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
До чого ваш сарказм?Зовсім не доречно.Вдома діти в сон не бігають в підвал,а в садку їх піднімають і ведуть.
Добро с Кулаками• 17 сентября 2022
Ответ длязабиякина
Ну тобто у садочку більш безпечно виходить. У чому тоді питання автора взагалі?
забиякина• 17 сентября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Садок це інфраструктура,тому для кого як.

Добро с Кулаками• 17 сентября 2022
Ответ длязабиякина
Але тем не менш шансів вижити в дитини набагато більше саме у сховищи, а не під час сну у квартирі житлового будинку)
забиякина• 17 сентября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
В садку звичайний підвал,при прямому попаданні шансів вижити мало.
Едимнаморе• 17 сентября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Отож )), то мачуха , а не мати , бо дитину за кордон не вивезла у безпечне місце
Добро с Кулаками• 17 сентября 2022
Ответ длязабиякина
Менше, ніж коли дитина у квартирі?
СкокоМнеДадите• 17 сентября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Молодцы такие мамы! Умнички! Зато они в хорошем настроении и с крепкими нервами. Занимаются тем, что им надо. Надо жить в первую очередь для себя.
Що я тільки -но прочитала?
забиякина• 17 сентября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Менше, ніж коли дитина у квартирі?
Якщо брати звичайний будинок і садок,куди вірогідніше може бути приліт?
Фантазерша• 17 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Мне тоже непонятно, думаю это либо полный инфантизизм, либо полный эгоизм.
Добро с Кулаками• 17 сентября 2022
Ответ длязабиякина
У будинок звісно. Сенс стріляти по меншій цілі?
забиякина• 17 сентября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Добре що знаю лише адекватних мам,які впершу чергу хвилюються за своїх дітей.
забиякина• 17 сентября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Без коментарів,все зрозуміло
Едимнаморе• 17 сентября 2022
Ответ длязабиякина
Якщо мама ні піклується перш за все за себе , своє здоров’я , свій психологічний та моральний стан- то це дуже погано,це відображається на дітях , на іх відношенні до себе, свого здоров’я , самостійності , бажанні вчитись і забезпечувати себе.Це вам скаже будь-який психолог.