Larysa 112• 17 сентября 2022

Де в Києві можна придбати якісні тканини за помірними цінами крім Текстиль Контакт

Підсовітуйте де можна в Києві знайти якісні тканини крім мережі Текстиль Контакт. Знаю що є на Малевича, але ціни кусаються.
Mila_nej2002• 17 сентября 2022
Да, на Малевича очень дорого

_Olka_• 17 сентября 2022
По ценам не подскажу, знаю только, что есть еще сети магазинов тканей ’Людмила’ и ’Свитанок’.
И, не знаю, живы ли еще магазины тканей за цирком и на Привокзальной.
На Привокзальной, кстати, остатки продавались по сниженным ценам
_Olka_• 17 сентября 2022
Еще есть оптовый магазин-склад ’Каштан’ на м. Житомирская
romantica• 17 сентября 2022
За Цирком біло 2 или 3 магазина до войны.

На Малевича ’кусаются’, но я там набрала ткани на две юбки (хлопок на лето и шерсть на зиму) в свое время. Какие же они классные. Извините, что хвастаюсь.
автор Larysa 112 • 17 сентября 2022
І я на Малевича взяла штапель на плаття. Якість бездоганна, але й ціна до війни була 630 грн/м
автор Larysa 112 • 17 сентября 2022
Може хтось в курсі знижок, розпродажів тканин на Малевича чи контактів?
Басина• 17 сентября 2022
Дівчата, а меблеві тканини в цих магазинах є?