Не чіпай - вб ю• 17 сентября 2022

Пр біометрію для Канади питання. Хто вже робив?

Якщо я маю запрошення на біометрію і їду роблю її - коли саме я маю віддати закордонний паспорт для вклеювання звичайної візи та як надовго?

Планую здавати біометрію у Лондоні 21.09, а на 10.10 вже маю зворотній квиток - чи встигну отримати ту візу?
вре_Динка• 17 сентября 2022
не факт
в Будапешті здала біометрію 10.08 - ще не отримала візу, мої дані на обробці
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Цього ніхто не знає. Можете і 2 місяці чекати на погодження візи і потім ще місяць чекати на готовність паспорту.
автор Не чіпай - вб ю • 17 сентября 2022
Тобто краще мати другий паспорт для вклеювання
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
По вашому питанні не дуже зрозуміло, який у вас план і куди у вас білет. У Канаду? Якщо вам треба вже 10.10 летіти в Канаду то можна летіти з фойл-лесс візою і зробити багаторазову на місці. Можливо як раз за 2 тижні ви отримаєте погодження. У мене дуже простий кейс на перевірку був (немає змін прізвища, чоловіка, дітей, 10 років на одній роботі, немає змін адреси і т.д.) то я у вівторок здала біометрію, у наступний четвер отримала погодження і фоіл візу на електронку.
Ответ дляGala_la_la
на 10.10 квиток в Україну. І лише один закордонний паспорт, в який, як я думала, протягом цих 2 тижнів вклеють візу.
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я думаю що ви не встигнете здати біометрію, отримати погодження, віднести паспорт на вклейку, дочекатись вклейки, забрати паспорт до 10.10. У вас варіанти - здати біометрію, отримати електронну одноразову фойллесс візу, вона на 6 місяців і з нею летіти до Канади, багаторазову робити в Канаді. Або здати біометрію, вилетіти в Україну 10.10. Як отримаєте погодження на електронну пошту звернутись до туристичної фірми в Україні (зараз багато цим займаються) і вони відправлять ваш паспорт на вклейку у посольство у Варшаву чи Будапешт і потім заберуть його і привезуть вам в Україну. Так зараз багато людей роблять, це не проблема.
Ответ дляGala_la_la
Ух ти, про такий варіант я не знала.
А якщо здам біометрію і повернуся в Україну, ці дані будуть дійсними який час щоб я могла прислати чи привезти паспорт?
Бо я планую бути в Лондоні на Різдво, могла б і сама привезти.
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ух ти, про такий варіант я не знала.
Ну по канадійським правилам після погодження вам візи в період 30 днів маєте право подати фізично паспорт. Ми не знаємо скільки часу займе погодження вам візи і скільки часу вони її будуть вклеювати. Вам треба вирішувати чи здавати біометрію в Лондоні і чекати на вклейку в Україні через турфірму. Або нікуди не летіти і лишатись у Британії чекати паспорт.
Ответ дляGala_la_la
Дякую.
Можу не встигнути.
Краще перед Різдвом наново заповню анкету та здам біометрію і віддам одразу паспорт.
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Дякую.
Можу не встигнути.
Або так. Але врахуйте, що між здачею біометрії і запросу на паспорт може і місяць пройти і навіть більше.
Ответ дляGala_la_la
Тобто одразу здати паспорт разом із біометрією теж не є можливим?
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ні звичайно. Ви здаєте біометрію і чекаєте. Вас перевіряють - ваші дані. Це може бути 10 днів як в моєму випадку (я написала вище чому так швидко) а може і місяць (є кейси коли і більше) потім вам на електронку і у ваш особистий кабінет на їх сайті приходить повідомлення, що віза погоджена і якщо вам треба можете відправити паспорт на вклейку фізичної візи - це теж час.
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Вам он вище вре_Динка написала, що здала біометрію 10 серпня і поки немає запросу на вклейку візи в паспорт, а сьогодні вже 17 вересня.
Ответ дляGala_la_la
Гаразд, а що буде у такому випадку, якщо я зараз здам біометрію, полечу в Украхну і не встигну подати паспорт на вклейку у 30денний термін?
Віза анулюється і треба подаватися наново? Чи я вже втрачаю таку можливість на майбутнє?
Шукаю на сайті відповідь на таке питання і не знаходжу..
Gala_la_la• 17 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я не знаю, що буде. Біометрія дійсна 5 років її вже не потрібно здавати повторно.
Якщо протермінуєте на 10 днів подачу паспорта то все окей, вони там в принципі розуміють, що українці можуть мати проблеми з подачею.
А можливо вам пришлють одноразову електронну візу. Вона на 6 місяців дійсна, то і паспорт на фізичну вклейку по ній можна до 6 місяців подавати, і таке є.
Коротше, важко спрогнозувати, як все буде конкретно у вашому випадку.