Ласковая_львица• Изменено 17 сентября 2022

Жінка в окулярах менш сексуальна?

Цікаво, чи стереотип це, чи таки правда. Йдеться про жінок із короткозорістю, які постійно в окулярах.
Результат:
вже голосів: 82
54 (65.85%) Ні, це не так
14 (17.07%) Так, менш сексуальна
14 (17.07%) Важко відповісти
Анчо Ус• 17 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
А мені казали, що при короткозорості вікова далекозорість не розвивається
Розвивається. У чоловіка завжди було мінус 4,75 на всіх відстанях. А зараз даль -4,75, а близь -3,5

Анчо Ус• 17 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую. Там же й лінзи до них замовляли?
Так. В них своя майстерня
Анчо Ус• 17 сентября 2022
Ответ дляДружная семейка
Кому как, мне они не секси.
Доречі, на першому фото варіант для тих, кому взагалі ніяки оправи не пасують. Як мені, наприклад. Тому я обрала варіант, коли окулярів просто не видно на обличчі.
Бо я яку обідкову чи напівобідкову оправу не надіну, то це просто жах і хай бог милує.
автор Ласковая_львица • 17 сентября 2022
Ответ дляАнчо Ус
А можете свою сфоткати?
Блинчик Мой• 17 сентября 2022
У меня -14, на линзы аллергия, операцию не рекомендуют. Всегда была в паре с 15, замуж к 30 годам вышла и там уже достаточно долго. Мужчины все симпатичные.

Я всем втирала мысль, что для всех я обычная, и только для тебя красавица, без очков)))

Очки мешают только тем, что запотевает зимой, а не в личной жизни
Анчо Ус• 17 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
А можете свою сфоткати?
На собі зараз не можу, бо зараз лежу з ковідом страшна, як баба яга. А модель така Silhouette 5523_70 3530 19/45
https://brandoptics.com.ua/silhouette_5523_3530 тільки форма лінз в мене третя, якщо рахувати з правої сторони
Анчо Ус• 17 сентября 2022
Ответ дляБлинчик Мой

Вже є серветки антифог. Майже не потіють))
Блинчик Мой• 17 сентября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Дякую.
Тепер проблем в житті очки зовсім не спричиняють)))
Ответ дляАнчо Ус
Не всі окуляри таке одоробло, як на вашому фото
Є, наприклад, такі. Це Silhouette. Безобідкові оправи. Сексі, круто, дорого-бахато. Не кожен може дозволити.
Не повірите, але мій чоловік сказав, що вони скучні й для багатих пенсіонерок))) Йому сподобалася та чорна на блондинці)))

Цветик-семицветик• 17 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
9-12 тисяч. Дорого
Я не знаю как сейчас, но до войны в октябре, это почти год назад, я делала себе очки, и были похожие варианты за 1500-2000. Я свои делала за полторы, стандартная оправа металл. Линза минус 2, оправа Турция линзы Китай, но качество отличное, год ношу без проблем. г. Днепр
Анчо Ус• 17 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
)))
Але вони такі легкі. Мої окуляри важать 7 грамів з лінзами. Взагалі не відчуваються на обличчі. І тримаються міцно, це оправа мого типу, з пружинистими дужками. Можна не тільки скакати і танцювати, а і кубарем котитись в кущі. Як я, коли наступила ногою в ямку. Окуляри навіть не сдвинулись.
Ответ дляАнчо Ус
)))
А лінзи до них ви замовляли там же - в бренд оптика?
Ответ дляАнчо Ус
Так. В них своя майстерня
А, я вже питала))
Сусановна• 17 сентября 2022
Ответ дляАнчо Ус
А при лампах денного світла фотохром не спрацьовує?
А я взагалі не помічаю, як він працює
Дружная семейка• 18 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Еще и как развивается. Просто при высокой близорукости зрение особо не улучшится, а вот если у человека было -0,5 или -1,0 , то с возрастом за счет пресбиопии близорукость может полностью пройти.
Дружная семейка• 18 сентября 2022
Ответ дляСусановна
я більше двох років з одними і тими ж окулярами, поки все норм.
Моим очкам уже больше лет. Минус так и остался на месте, а плюс увеличивается, и мне не комфортно уже читать или шить в линзах -3,5.
Анчо Ус• 18 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Так
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 18 сентября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Я в очках не разбираюсь, но именно те, что вы сейчас показали, кажутся обычными ’ для очкариков’, а те, что вы назвали ’ одороблами’ - хоть как-то придают стильности, т.к. больше похожи на очки от солнца, , чем те ’очки училки’, какими мне кажутся ваши ’ дорого-бахато’
автор Ласковая_львица • 18 сентября 2022
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Чоловік сказав те, що й ви. Йому сподобалася ось така від Ray Ban. Каже, щоб купила

Ответ дляДружная семейка
А я читала, що після 40 років можливі три варіанти при мінусі до 1:
1) залишається мінус і додається плюс;
2) залишається тільки мінус;
3) зір вирівнюється до 100%.
Ответ дляАнчо Ус
Є підробки під Сілует. 2-3 тис. Міцні, але не титанові. Та це не критично.
Ось знайшла за 1500 грн на Люксоптиці. Не підробка, а типу самостійна марка)) Прийде на Нову пошту, поміряю.
автор Ласковая_львица • 25 сентября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Купила копію, схожу на одні з ваших фото. 1500 грн в Люксоптиці))
Анчо Ус• 25 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Отлично!
автор Ласковая_львица • 09 октября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Отлично!
Я їх все-таки здала в магазин. Чомусь здається, що не личать. А підкажіть, у яких краще: в більших чи котячих? Планую взяти котячі. А консультантка сказала, що вони малі для мого обличчя