На-та-ше-нь-ка• 17 сентября 2022

Дитина з бабусею, батьки в росії вже 7 років, підкажіть...

Доброго вечора. Дівчата може хто зможе підказати в такій ситуації. Це родичка моєї мами ,жінці вже 60 років,з нею проживає внук вже років 7. Внуку вже 8. Син цієї жінки одружився колись на росіянці,і вони жили в росії. Вона там народила цього хлопчика і через рік привезли його в Україну бабусі. Залишили його з нею. І поїхали назад. Весь цей час їх в Україні не було,дитину вони не бачили,грошима не допомагають. Бабуся сама його виховує і вже відправила в другий клас. Але зараз від неї хочуть якісь документи на дитину,я точно не знаю які,але свідоцтво в неї про народження внука,і я так розумію що там вказано що він народжений в росії,правильно ж? Але прописки в нього немає,бабуся не може ж сама його прописати в себе чи як? І ще саме головне що батьки наркомани,син вже сидів за це, а невістка ще й в росії народила ще дитину,то в неї її забрали,забрала до себе її мама,попросила,а батьківських прав поки не залишали. Онук вже звісно навіть забув про тих батьків,бо вони з ним не спілкуються. Що робити в такій ситуації? Я б радила звернутися напевно до юриста чи адвоката,я не знаю, як бути бабусі в цій ситуації? Вона жива в селі,ще й такому глухому,як органи опіки ще до цих пір не цікавилися нею я не знаю,але вона вже боїться щоб не було проблем. Зарання всім дякую за поради.
MandarinaS• 17 сентября 2022
Автор, загуглите бесплатные юридические консультации по семейным вопросам или по защите детей, звоните, объясняете ситуацию и консультируйтесь. Я уверена, что вам помогут, тем более в теперешнее время.

автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ дляrybka21
а ви з чим сюди звернулися?
чи так, поговорити
Пишіть будь ласка відповіді на другі запитання ,не чіпляйтеся до мене. Якщо Вам немає що розумного написати,то Вам далі.
автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ дляФиона_40
А взагалі дивні діти в вашої матері
Та це не діти моєї матері,уважно читайте. Це моєї мами ,троюрідна сестра.
rybka21• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
так а що вам написати, як в вас немає інформації?
де ваша родичка, нехай напише мені в особисті, я юрист, проконсультую. безкоштовно.
Фиона_40• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
Ну тоді вибачте за неуважність, але все ж такі порадьте своїй тітці з її іншими дітьми, якщо такі є, поїхати якнайшвидше до органів опіки і вирішити це питання. Якщо людина у віці це складно, юридичні, бюрократичні питання не завжди можна вирішити просто.
автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ дляФиона_40
Ви знаєте, мені дуже цікаво чому вас як тітку того хлопчика раніше не цікавило це питання? Якщо я бачу що в моєї мами є певні проблеми-це мої проблеми, і я намагаюсь їх вирішити сама. Са-ма. щоб для моєї мами не було ніяких стресів ні в чому.
Я не тітка цього хлопчика, і про такі проблеми я не знала. Та й вона сама раніше не зверталася. Аж тільки зараз.
автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ дляMandarinaS
Дякую за відповідь.
Sakura-18cb• 17 сентября 2022
Позбаляти Батькивських прав тих горе батьків. І чим раніше почне цим займатися, тим краще, бо у дитини не буде паспорта в 14 років. Да і бабуся не молодшатиме. Хай іде на консультацію до соцзахисту.
котик88• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
Розумієте ,їй вже 60,вона подзвонила і мою маму запитує,а вона ж звідки знає що робити,та й вже питає мене, а я кажу що потрібно їхати до кваліфікованого спеціаліста,щоб їй допоміг.
Уже 60 звучит как 90. Это не возраст, чтобы не понять что-то. Пусть спросит подробно у той учительницы, что ей надо.

котик88• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
Напевно як оформити документи правильно. Я ж не знаю як ця дитина живе з російським свідоцтвом про народження,та ще й батьків вже стільки років немає.
Свидетельство выдано по месту рождения. Оно не менется в связи с переездом или изменением политической обстановки.
автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Ну як вона Вам напише, вона немає та й не вміє писати з телефона. Я так зрозуміла,що тільки зараз до неї причепилися до хлопчика документів. Я завтра візьму номер її ,і сама з нею порозмовляю, ще й діло в тому це глухе село,вона жінка в цьому геть не розуміється. Як в селі ,називається залишили внука такого маленького,що хочете те й робіть. Тим більш стільки років жила і навіть копійки на внука не отримувала.
rybka21• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
то ви про що прийшли питати?
автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ дляФиона_40
Так я про це ,завтра візьму її номер, та й розпитаю детальніше. Вона з села ,та ще у віці вже,і в цьому не знається.
котик88• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
Так надо было начинать с прямого разговора с родственницей. Вы сами ничего не знаете, но просите помочь.
автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ длякотик88
Ви просто не бачили напевно як виглядає жінка в селі такому,в 60, вона б хотіла спокійної старості а їй потрібно внука підіймати.
rybka21• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
то ви про це хочете поговорити?
котик88• 17 сентября 2022
Ответ дляНа-та-ше-нь-ка
У якому віці? Что вы из 60 летней женщины недоумка какого-то делаете?
автор На-та-ше-нь-ка • 17 сентября 2022
Ответ длякотик88
Ну який недоумок?? Я не роблю. Просто така жінка. Є жінки які ще в 70 по дискотека ходять, а вона звичайна сільська жінка. Ну чого Ви чіпляєтесь?
Клариссимо• 17 сентября 2022
Ответ длякотик88
Повірте, є в 60 років як малі діти. Маю таку родичку. А сусідка моя - бабуся 85років все знає, ще й поради дасть.

Southern_Beauty• 17 сентября 2022
Ответ дляКлариссимо
Ну що значить немає? Все одно в школі першочергово питають де зареєстровані. Тут схоже і питають чому дитина ні де не зареєстрована.
Школа не бачить, є реєстрація чи ні. Моя дитина не мала реєстрації до її 8 років, але відвідувала садок і потім школу. Для школи показували документ ОСББ, що дійсно проживаємо за адресою, в нас ні у кого не було реєстрації в тому місті на той час.
rybka21• 17 сентября 2022
Не пішла тема, як думала авторка
rkp• 18 сентября 2022
Проще и быстрее - Бабушка идёт в полицию и подаёт заявление про розыск родителей,говорит что не знает где они. там дают справку что открыто дело и на одного и на второго родителя. Потом идёт в службу по делам детей и оформляет опеку ( на основании справок из полиции что открыто дело о розыске родителей). Ей надо будет подать заявление на опеку и собрать необходимые документы.
Лишение родительских прав очень долго длится в наших судах. Во время военного положения есть Упрощенная процедура для родственников детей, когда родители погибли, в плену или пропали без вести.