Lorelay92• 17 сентября 2022

Quesha зимние детские ботинки, как в носке?

доброй ночи,у кого такие или подобные,можно их на зиму,тепло в них,не промокают?
NafffAnja• 17 сентября 2022
На суху погоду ок, на мряку-ноги вологі і холодні
Я такі сама маю і діти мали одну зиму
А ще, вони дубові, такі як валянки-об’ємні і незгинабельні

иркин• 17 сентября 2022
Були і у сина і у доньки - просто суперові! Вони теплі
anuta 27• 17 сентября 2022
У меня ребёнок носил одну зиму ничего плохо сказать не могу на сухую погоду прекрасно подходят . Они маломерят на размер
иркин• 17 сентября 2022
Автор, ви де збираєтеся купляти?
автор Lorelay92 • 17 сентября 2022
Ответ дляиркин
Автор, ви де збираєтеся купляти?
Хотела тут,но первый коммент меня ввел в сомнения,будут ещё думать и искать что то тогда)
иркин• 17 сентября 2022
Ответ дляLorelay92
В смислі через посередника з якої країни?
автор Lorelay92 • 17 сентября 2022
Ответ дляиркин
В наличии тут у нас нашла
ГО_1983• 17 сентября 2022
Я такие купила, но не носили, не подошёл размер, по моему они на небольшой подъем. На сезон
Александра333-0d63• 17 сентября 2022
Купляла доньці минулої зими. Теплі і легко вдягати, але промокають.

иркин• 17 сентября 2022
Ответ дляLorelay92
В наличии тут у нас нашла
А. Ясно, дякую
МельничукОля• 17 сентября 2022
Мені, теж не подобсються мокрі ногі були.
MarinaRain• 17 сентября 2022
Саме такі були в сина, ця модель була дуже не зручна для нього, нога дуже погано фіксувалась в районі п´яти і це спричиняло незручності при ходьбі. А так вони не промокають, в них було не холодно. А ще, як писали вище, вони дубові.
Raritet• 17 сентября 2022
мой ребенок отказался такие носить прошлой зимой. Сказал, что не удобно ему (было 3 года). Как писали выше - плотные, нога не гнется в них в щиколотке. Носил термо Лупилу и Quechua термики с калошкой которые
Gleva• 17 сентября 2022
Давно на них дивилася, але поки не купляли. Цього тижня сходимо з донькою в декатлон, приміряємо