Не буду• 17 сентября 2022

Стоит ли продолжать отношения с таким монстром?

Когда я начинаю по сотому кругу выяснять отношения и ныть ´я тебе не надо´, он просто игнорит (сначала не игнорил), и говорит ´жду пока ты перестанешь´, а потом все хорошо. Что за общение блин, даже поскандалить нормально не дают и мозг поклевать(
Бавовна• 17 сентября 2022
может лучше на витаминчики потратиться?

ЯНаПэПэ• 17 сентября 2022
меня уже тошнит. Не стоит, сжальтесь над ним
КвартираЧья• 17 сентября 2022
Он вас ещё не бросил?
Мелочунь• 17 сентября 2022
автор Не буду • 17 сентября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Он вас ещё не бросил?
Нет конечно
вре_Динка• 17 сентября 2022
бідна та людина, що з вами живе
Что-то не спится• 17 сентября 2022
Да вы манипуляторша и парниша выкупил это
муха в кедах• 17 сентября 2022
Заведите себе психолога. и ходите поныть к нему.) У меня была клиентка, которая так и делала.
При чем муж отмечал разницу, и рекомендовал - сходи ка ты к психологу, помоему тебе пора.))
ОйЙой• 17 сентября 2022
Ніколи не розуміла навіщо виливати свої емоційні помиї на іншу людину. Між партнерами має бутм повага

Садоводница• 17 сентября 2022
Ні, не варто. Скажіть чуваку, хай тікає від монстра
Докладная• 17 сентября 2022
Далі буде вам щигля давати після кожної вашої істерики,почекайте ще трохи
Лепешечка• 17 сентября 2022
Ваш партнер думає, що ваші стосунки є неблагополучними. Пов´язано може бути з тим, що Ви на чомусь занадто загострюєте свою увагу, не рухаючись вперед і не розвиваючись. Вважає, що Ви себе любите, егоїстичні, не чуєте його.

Його почуття до Вас... Така людина, як Ваш партнер, може на протязі довгого часу свідомо викликати емоційний відгук в душі свого партнера, а потім зробити вигляд, що ніколи не говорив про кохання.

В підсвідомості у нього по відношенню до Вас - зрада.
автор Не буду • 17 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка

Что-то такое непонятное намололи, но спасибо
автор Не буду • 17 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка

Перечитала, последнее предложение не поняла
Лепешечка• 17 сентября 2022
Ответ дляНе буду
В підсвідомості - готовий зрадити.
автор Не буду • 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка
В підсвідомості - готовий зрадити.
Ого. Вы психолог? Говорите все правильно
Лепешечка• 18 сентября 2022
Ответ дляНе буду
На таро подивилась...
Але Ви усе самі знаєте, просто за ритмом життя, стресами, бігом, зациклюванні на інших проблемах просто не чуєте свою інтуїцію.
автор Не буду • 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка
На таро подивилась...
Вау
Прям в точку вы попали, правда. Можете посмотреть, что нас ожидает в отношениях дальше? Чувства ко мне? Пожалуйста. Если нужно, я пролайкаю вашу страницу в инстаграме, если хотите. Пожалуйста
Лепешечка• 18 сентября 2022
Ответ дляНе буду
Вау
Який період Вас цікавить? Запитаю розвиток подій в цей період часу... Напр, до кінця жовтня, за 2 місяці, до нового року....

Справа в тому, що справи вашого зв´язку не дуже добрі. Його почуття до Вас я Вам написала... Ось це: ’Така людина, як Ваш партнер, може на протязі довгого часу свідомо викликати емоційний відгук в душі свого партнера, а потім зробити вигляд, що ніколи не говорив про кохання’... Це означає, що він для якоїсь своєї вигоди хотів, щоб Ви були поруч нього, а коли йому вже не треба буде, то він Вас покине.

Про підсвідомість... Те, що в підсвідомості, то ’вистрелить’ рано чи пізно... Напр, якщо в підсвідомості у мужчини, що особа, яка поруч із ним не є жінкою його мрії, то така пара може прожити навіть 10 років разом, але колись настане момент, що саме мужчина розірве ці стосунки. У Вашого партнера в підсвідомості зрада. Це значить, що якщо на горизонті з´явиться відповідна для нього особа, він порине в цей зв´язок.

автор Не буду • 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка

Все, что вы описали, я знаю. Абсолютно все. Это можно поменять?
Меня интересуют сами чувства ко мне, что это? Легкая влюбленность, симпатия, страсть, притяжение? Что именно? Часто ли вспоминает обо мне и тд.
Первый раз вижу что таро так точно говорят, вот ну все в точку . Вы берете деньги за это?
Посмотрите пожалуйста до конца осени, очень благодарна вам ❤️❤️❤️
Извините, что нагрубила изначально
автор Не буду • 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка

И можно ли превратить эти отношения в глубокие, серьёзные , с браком?
Девушка Прасковья• 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка

Ой, а можете мне погадать? На загаданного человека? Что он думает обо мне.
автор Не буду • 18 сентября 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Женщина, в очередь
Девушка Прасковья• 18 сентября 2022
Ответ дляНе буду
Женщина, в очередь
Это ж вы про немца темы все время создавали? (Если что, просто подмигните).
Лепешечка• 18 сентября 2022
Дівчата, завтра гляну. Бо мені увечері зіпсували настрій, в такому стані не хочу дивитись на картах. Бо не знаю чи вірна інформація піде
автор Не буду • 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка
Пожалуйста, не забудьте обо мне 🙏🏼🙏🏼
Очень прошу
Девушка Прасковья• 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка
Поправляйтесь!
автор Не буду • 18 сентября 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Лечитесь
Покажите мне хоть одну эту тему и я докажу, что не я их создавала
Девушка Прасковья• 18 сентября 2022
Ответ дляНе буду
Лечитесь
Уже такой бред пишете. Сами лечитесь.
Поддакиваю иногДА• 18 сентября 2022
Ответ дляЛепешечка

Протягом