НетЕщеНаверное• 18 сентября 2022
Кто заказывал одежду в staff?
Там худи всякие, кофты. Как качество?
Накладные мюсли• 18 сентября 2022
У меня был сотрудник, который только его и носил. Всегда хвалил, и выглядел отлично.
ВсеЧетко• 18 сентября 2022
у мужа и у сына курточки оттуда и еще что-то.
Дочке брала зимнюю белую куртку там. Ничего не знаю как носится, она в ней уехала)
Онанимный пользыватель• 18 сентября 2022
Гарний одяг. Але на струнких. У мене син і чоловік якраз високі, стрункі з довгими руками то гарно одяг підходить. На повненьких чоловіків можливо треба міняти.
Іще на високий зріст також можуть бути короткі рукави. Дивіться заміри,або беріть на розмір більше - якщо це верхній одяг.
Котомафия• 18 сентября 2022
Я купляла і чоловіку і собі.Носиться нормально, можете брати не роздумуючи