Xвостокрутелка• 18 сентября 2022
Як наші діти в майбутньому мають відноситися до росіян?
Уявимо,що пройшло 20 років і війна закінчилась,звісно нашою перемогою.
Як думаєте, наші діти ,як будуть відноситися до росіян? Вони забудуть все,що зараз відбувається?
Мои дедушка и бабушка приехали в Германию в 60 х годах. Прошло 20 лет с окончания войны. Дедушка служил в Германии, хоть он и помнил ужасы войны, но Германия всем понравилась. С удовольствием гуляли улицами неменцих городов, ели мороженое и сосиски.
Так что непонятно, все зависит от политики. Если русские будут платить репарации и много раз извинятся ( хотя я сомневаюсь), возможно украинские лети постят. Но сейчас мой ребёнок злой.
Да и Харьков бомбят непереставая с самого начала войны.
Veronainika• 18 сентября 2022
Ответ дляAnna27021990
Проще,умнее и честнее было бы признать свою ошибку.Смешно выглядят эти потуги выкрутиться.Вывод-никогда не расписывайтесь за всех,сможете избежать неловких ситуаций.
Какую ошибку, какие потуги, каких ситуаций...
М-да
Anna27021990• 18 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ви питання читали? ’Як наші діти в майбутньому мають відноситися до росіян?’. Питання про наших дітей, а не всіх українців. Мої надіюсь ненависті відчувати не будуть.
Конечно прочла.Вопрос не звучал в контексте ’Как ВАШИ дети в будущем должны относиться к россиянам?’Вопрос был именно про всех.Автор может уточнить,если я неверно поняла,вот только она без анонима не отвечает в теме.
Ответ дляУмничка-помощничка
Я би виховувала б на всесвітньовизнаній російській класиці: Пушкін, Салтиков-Щедрін, Достоєвський, Толстой, Булгаков.
Війну пояснила би як історичну помилку окремих людей при владі.
Вчила би жити з любов´ю в серці до всіх народів і вміти розмежовувати народ від його управителів.
Буча, Ирпень, Изюм - ошибка людей у власти? И вы будете жить с любовью в сердце к тем кто это делал и этому радовался? Объясните, как у вас это получается?
Ответ дляAnna27021990
Ніколи не буває про всіх. Навіть сьогодні всі відчувають по різному. Хтось ненавидить, а хтось захоплюється силою. Ми всі різні.
Anna27021990• 18 сентября 2022
Ответ дляНевезучка
Немцы,для того чтоб к ним так относились,проделали огромную работу.Я сомневаюсь,что недоимперцы готовы на такие телодвижения.
Мля,огромную работу,да пусть хоть на коленях ползут-такое простить невозможно.Плевать мне на телодвижения фашистов и их детей,внуков и прочий биомусор.
Ответ дляYulia-3262
До чого тут Німеччина, я взагалі не розумію. Україна була окупована Німеччиною лише 2 роки. Голоду не було (дивина та й годі), остарбайтерам ПЛАТИЛИ гроші (на відміну від рабських трудоднів в смердючому совку). Сраний совок так само винен в початку Другої світової.
Проте нас накачували ненавистю до німців, знайшли на кого спитати нездатність жити по-людськи під керівництвом кацапів спочатку війною , потім американцями (завдяки яким доречі й побєділі в другій світовій, про перемогу союзників нам взагалі ніхто не розказував, тіпа побєділі савєтскій народ (брехня)).
Відповіли кацапи за 300 років окупації, за запровадження кріпацтва , за знищення 8-12 МІЛЬЙОНІВ українців замор4них голодом з східних/центральних/південних областей, за початок Другої світової і голод 46/47???
А може відповіли за те що в східні області ще в теплі хати українців загинувших від голоду навезли свого кацапського сміття, яке зараз кричить про радной руззькій язик? Або за рабство українців до кінця 60х? Це взагалі в голові не вкладається. В минулому столітті, в той час як наш Корольов відкрив сраному совку двері в космос, українців не мали паспортів і не могли виїхати з села (лише за взятки, бо не підмажеш, не поїдеш) .
Коротше для мене загадка, чому українці згадують 2 роки окупації нацистською Німеччиною України, а забувають про МІЛЬЙОНИ українців замордованих кацапами за 300 років. Нормально нам московські пропагандисти прочистили мізки, нічого не скажеш........
Допустимо, кацапи ЗНОВУ підкуплять наших керманичів, бо вони НІКОЛИ не перемагали нас чесно за ці 300 років, лише підкупом верхівки захоплювали Україну. І переможуть. Напишуть свою історію знову. Пару років голоду, катувань, заборон і ми забудемо про всі їх звірства. Наших синів поженуть воювати проти поляків, фінів, естонців. Як зараз женуть воювати проти України чоловіків з лнр/днр, вони вже й забули за ті 8 років що вони теж були українцями.
І знову ми будемо лизати чобіт москаля, слухати їх Владімерскій централ, і іншу херню і плескати в долоньки.
Фух. Вважаю порівнювати цивілізовані народи Європи з сраними кацапами взагалі повинно бути заборонено. Люди вміють визнавати помилки. А срані кацапи все найбридкіше і найогидніше в своїх діях і історії перетворюють на Пабєду
дякую, теж читаю і не розумію, чому расію порівнюють з Німеччиною, в нас взаємовідносини трошки сягають в давнину і все набагато складніше... все це почалося не 24го лютого і навіть не 2014 року
щодо своєї дитини скажу так: до ненависті я її не закликаю (це важко пояснити, але я й сама їх не ненавиджу, а відчуваю багато чого - від недовіри, остороги до огиди), але розповідаю все, що нині відбувається... про те, що в нас з расією війна і расія - ворог, вона знала ще в минулому році
думаю, діти і онуки відноситимуться, як до третьосортних, зі зневагою.Як власне зараз в усьому світі і починають (а-ля маршрутка в Грузії). Але з часом, почнуть забуватм по-троху, бо рашка розвалиться і ті покоління не ідентифікуватимуть з нею.
як з німцями- не буде.ті могли сказати, що не знають.а тут, завдяки інету, всі все знають, тому ніхто їм швидко не пробачить.
Ответ дляjulia0311
в ГДР? вряд ли в ФРГ... это немножко другое
Ответ дляМанный комочек
Ну я хорошо помню отношение в 90, отличное, кто мог туда уезжал. Может кто еще раньше помнит)))
Мои родители 1955 и 1954 года рождения. Вопрос, почему они в школе изучали немецкий, а не английский, для меня остаётся открытым. Ни папа ни мама к немцам никакой ненависти не испытывают, в молодости папа хотел даже туда поехать на заработки, но не получилось
Ответ дляLotusA
Зачем накачивать ненавистью ребенка?
Вы в своем уме?
Лучше пусть учится мымлить,анализировать и историю заодно. А просто тупая ненависть вас разрушит. Но тут такое мнение непопулярное, по телику сказали ненавидьте все и начали
Вы в своем уме?
Вы реально не понимаете почему такие эмоции? Какой анализ и мышление воскресит тысячи убитых ради имперских амбиций? Объясните, чем вы оправдываете эти смерти? Может я чего то не понимаю?
А надо ненавидеть людей, за то что большинство из них внушаемы и подвержены пропаганде? Типа у нас другие потому что генетика?
В России полно людей с украинским происхождением, которые родились и выросли тут, и которые также теперь сидят там и молчат, а кто и радуется.
Ответ дляInsin
Бо не було вчителів англійської. Навіть набагато пізніше по селам вивчали німецьку, а не англійську
Oksana-Kids• 18 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Я помню 85 год)) тогда весь мир покорили музыканты из Германии-Modern Talking и многие другие. Их все любили и обожали. Но, конечно, немцы покаялись после второй мировой.
Ответ дляInsin
А чому були вчителі німецької, а не було вчителів англійської? Іспанської, французької, китайської?
Німецька мова мабуть була більш поширена. А потім все просто - не виженуть же вчительку німецької на вулицю. От поки не вийде на пенсію, тоді замінювали на англійську. В нас навіть в 90 - в школах сільських вивчали німецьку.
Ответ дляSvitlo_
Вы уверены, что они переживут эту войну, а не погибнут под пулями или от ракет тех, кого вы предлагаете любить?
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Як до отруйних змій?
Знати, що такий вид є. Він небезпечний. При наближенні до тебе підлягає знищенню в цілях власної безпеки.
Ответ дляelrineri
А взагалі, було таке в новій і новітній історії, щоб правитель якоїсь країни пішов на іншу країну війною, а простий народ, селяни і робітники, мільйони людей організовано виступили проти, і уряд змушений був завернути війська? Тут є знавці історії?
У мене немає жодного мотиву вигороджувати російський народ, просто читаю і не розумію, чому наші люди часом пишуть такі глупі речі. Навіщо це розпалювання конфлікту між мирними людьми і кому воно вигідне.
Те, що в армію ідуть часто кончені збоченці, колишні зеки які не мають змоги себе проявити в миру, то це здається не новина.
Ответ дляSvitlo_
Я нічого не пропоную. Своїх вчу, що ненависть - це погано.
Вона шкодить лиш тим, хто ненавидить.
Пост про любовь в сердце ведь ваш? Объясните, как можно любить тех, кто хочет тебя убить? Русские, пытающие и калечащие в подвалах, убивающие ракетами детей ради непойми чего? Как это все в вашей голове может вызывать любовь???
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляInsin
А як ви думаєте, чому розпадались всі імперії - а не ставали все більшими і більшими до безкінечності?
Ответ дляУмничка-помощничка
Ви не розумна, армією керує головнокомандувач. Злочини окремих солдатів мають бути розслідувані і вина їх доведена у законному порядку. Окремі виродки-солдати це не дорівнює мільйонний народ. В усіх війнах є військові злочини. Основна вина на тих, кто прийняв рішення про її початок.
А ви певно сама розумна, тоді скажіть ще що їх так званий нарот проти цієї війни? Той мільйонний нарот все прекрасно розуміє і жадає цієї війни, щоб нас вбивали, і радіє смертям мирних жителів, і меле що попало про нацистів і ще багато якого брєду, який всі адекватні і так знають не хочу навіть повторювати
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляПес Патрон
Вообще-то об ядерной угрозе, вплоть до ’тотального уничтожения’ вещала Лиз Трасс...
Правильно, щоб піджали хвости, а не розмахували ядеркою, наче вона є тільки у них, убогих рашистів
Ответ дляполька77
Я щиро не розумію, чому ви їх усіх в кучу тулите. Так простіше? А чому саме по національному признаку, а не, наприклад, за статтю? Вас же чоловіки хотять вбити, то вчіть ненавидіти всіх чоловіків, адже саме чоловіки розв´язують війни
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляТоптунша
Украинец Оноприенко вполне мог быть знаком с творчеством Тараса Григорьевича. Виноват ли Шевченко в массовых убийствах и стоит ли жечь Кобзари?
збочена логіка
Anna27021990• 18 сентября 2022
Ответ дляполька77
Тот же вопрос.