Анастасія 1011• 19 сентября 2022

Як набрати вагу

Все життя була худорлявою. Зріст в мене 170 см. Важила 48 кг, було нормально, але і тоді хотілося б більше трохи, але от не можу я набрати вагу. Батьки також худорляві (і моя дитина худа).
За останні 5 місяців схудла до 40 кг. Щитовидну перевіряла, ттг у нормі, по узд тільки трохи зменшена. І зак в нормі( було шое трохи підвищенно, але то на місячне було, зараз все в нормі). У невропатолога була, бо часті панічні атаки. Коротше, відправили мене до психотерапевта, той поставив « тривожно депресивний розлад». АД не хочу пити, да і якось вже краще себе почуваю. Немає тієї слабкості і па, навчилась контролювати. Тільки коли нервую, то погано може бути. Через те, що схудла опустилися органи черевної порожнини( нирки в тазу знаходяться), не можна важче 2 кг підіймати, сказали як поправлюсь має повернутись все на місце. Дуже хочу набрати вагу хоча б до 50 кг, поки тільки вийшло 2 кг за місяць. Їм по 4-5 разів на день. До дієтолога зверталась, та чіткої дієти не виписала. Просто їсти 5 разів на день та деякі продукти( авокадо, оливки, сири, каші, яйця, курка). Може хтось тут є також, кому важко набрати вагу?
Бо ті 48 кг що були, то було після вагітності. До неї було завжди 45 кг. Дуже важко мені поправитись
Immelstorn• 19 сентября 2022
Відерко морозива на ніч, і буде вам щастя.
Або по шоколадці (можна навіть двум) молочній кожен день.
Ще, як варіант, підсісти на солодкі напої. Вживати не менше літра на день (сок з магазину теж підходить).

Тіки не кажіть що ви хочете набрати вагу, доки їсте одну моркву з капустою... Так це не працює ))

автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляImmelstorn

Їм я і шоколад кожен день і тортики. Бургери, піцу і все таке. Все життя їла шо хотіла і була худою. Але ж зараз взагалі критично. Грудь взагалі зникла, щоки впали. Органи всі опустились, то жах
Pelmeshek• 19 сентября 2022
Мучное, булочки, хлеб, макарохи. Перед сном кушать.
Вот так я с 55 кг (тоже 1.70) стала 62 кг 🥴
Когда-то мне полненькая подруга, ещё в школе, говорила ´Шо ти така худа? Їж орєхи з медом!’
(То наверное ее персональный рецепт был))
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляPelmeshek
Так от їм в основному макарони, побільше хліба. Мучне також. Але поки 2 кг тільки.
Всі кажуть «їж побільше», да куди вже більше як не лізе. Там все прилипло один до одного за той час поки була в депресії і не їла нормально.
А про подругу - розсмішили😂
Margenta• 19 сентября 2022
А зря не хотите ад принимать. Как раз есть ад что для набора веса.
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляMargenta
Боюся реакції на них. Так як я сама з дитиною вдома, щоб погано не стало
Margenta• 19 сентября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
Орехи еще высококаллорийные. Купите смесь орехов.

gizma2019• 19 сентября 2022
4000 к в день и вес быстро наберете
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
4000 к в день и вес быстро наберете
В мене на силу 3000 виходить
Pelmeshek• 19 сентября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
А про подругу - розсмішили😂
Про депрессию напомнили, что ’лучшая диета’ - это депрессия))

Я тут вспомнила, одно время тоже не ела. Может с месяц. Обратила внимание, что привыкаешь не есть и чувство голода потом исчезает.

Потом я заработала проблемы с кишечником. С мыслями о завещании неслась на УЗИ)) Потом заново заставляла себя есть обычными своими ’до-депрессионными’ порциями. По сей день контролирую теперь чтоб были полноценные приемы пищи. В общем такой опыт был)
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляMargenta
Купила пасту арахісову, спробую, чи допоможе. Але ж хочеться щоб не просто жир з явився, а щоб гарно було, а не можна мені фізичні навантаження поки нирки хоча б на місце не стануть😂
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляPelmeshek

Ось і в мене зник аппетит. І також пішла на узі, узіст той тільки глянув на мене, відразу сказав що знає що зі мною😂
Immelstorn• 19 сентября 2022
Ответ дляMargenta
А для того щоб скинути немає часом?
Margenta• 19 сентября 2022
Ответ дляImmelstorn
А для того щоб скинути немає часом?
Есть, конечно
gizma2019• 19 сентября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
В мене на силу 3000 виходить
Добирайте именно блюдами калорийными, а иначе никак
Immelstorn• 19 сентября 2022
Ответ дляMargenta
Есть, конечно
Їх назначає психіатр?
gizma2019• 19 сентября 2022
Ответ дляMargenta
Есть, конечно
Серьезно?
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
Десь чула що допомагає дитяче харчування. Може спробувати. Чоловік в мене також худорлявий( 53 кг на 170 також), вживає вже пів року гейнер і ніякого результату
gizma2019• 19 сентября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
Да, но не простое, а для маловесных детей

Что такое гейнер?

автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляgizma2019

Что такое гейнер?
Спортивне харчування. І займається велоспортом
Espresso_caffe• 19 сентября 2022
а сало есть пробовали?
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляEspresso_caffe
а сало есть пробовали?
От що, а сало їсти ну ніяк не можу, не лізе воно. Ні в якому вигляді
Espresso_caffe• 19 сентября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
а свиные отбивные? штук 5? и картошку пюре?
Espresso_caffe• 19 сентября 2022
какие-то пивные дрожжи девчонки пили помню
автор Анастасія 1011 • 19 сентября 2022
Ответ дляEspresso_caffe
Оце можу і практикую. Вага то потрохи набирається. Але варто тільки день якийсь трохи менше з`їсти - відразу мінус 0,5 кг. А ті 0,5 кг так важко набрати мені.
Йцфыяч• 19 сентября 2022
Щаслива людина… тут би схуднути
Ollka• 19 сентября 2022
Ответ дляImmelstorn

То, что Вы описали - и привет гастрит.
Ollka• 19 сентября 2022
Автор, я тоже всю жизнь была худой.
Рост тоже 170 и вес 47-50. Но у меня большая грудь (С-Д), что хоть чуть-чуть спасало ситуацию. Хотя тяжело худой с таким размером - спина страдает.

Много всего пробовала. Из-за того что писали выше - проблемы с ЖКТ начались, при чем такие, что съеденное не усваивалось. Дооткапмливали меня .
С почками тоже птоз - тоже в тазу.

В итоге помог гастроэнтеролог -диетолог.
То, что помню - макароны не твердых сортов. Мясо не кусками, а в виде фарша (тефтели, котлеты и т.д.). Можно сосиски и колбасу хорошие. Орехи кстати можно только после еды, мне их вообще не советовали. Фрукты только сладкие и только после еды. Главное не отдельным приемом пищи.
Кисломолочку тоже не отдельно. И не пустую - с сахаром, бананом, шоколадом и т.д.
Выпечку не горячую и тоже не отдельно.
Лучше печеное, чем жареное - и не для желудка, а для усвоения еды. Каши любые кроме пшена.

Второе - спорт. Без спорта поправлялась, но медленно. За год 2-3 кг и появился живот. Худая и с животом, как при беременности. Как только добавила спорт - пошло отлично. При этом спорт с тренером и гантелями. Сначала боялась за почки - но наоборот стало лучше, появился мышечный корсет. При чем вес начала набирать уже после первого месяца спорта. Сейчас занимаюсь пол года по три раза в неделю. Вес больше не набирается и мне как раз достаточно - 56 кг. Стало лучше со спиной, плечами (болели из-за работы), энергия появилась.

Позже найду рекомендации врача по диете - распишу подробнее. Сейчас все ещё спят не буду шуметь шкафчиками.
Алёна1974• 19 сентября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
А про подругу - розсмішили😂
К макаронам+отбивная можно с гречкой
Алёна1974• 19 сентября 2022
Манная каша вечерком курсом недели 3-4