Полуничка• 19 сентября 2022
Вызывает ли у Вас радость в сердце, когда молодые люди говорят на украинском?
Ищу Аленя• 19 сентября 2022
Так, і зараз побільшало української. Дуже цьому рада. В офісі перейшли й ті, що довго пручалися. Серед друзів теж багато
ДолькиКабана• 19 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Так. Мені російська ріже слух. Київ.
Моршинська не стаэ вам у горлi? а це ж рос.бiзнес..
Едимнаморе• 19 сентября 2022
Ответ дляМанка Я
То русня рже - над чим рже, що у них нема мови?
Вообще то и укр и рус из Киева, оба языка наши
Навіть не смішно. В нас мова, в них язик.
Як х історії з Максимом Рильським: Калюжний, а по-українськи гівно південне.
Не було б ращніци, Кубань, Курськ, Таганрог, Одеса і далі були б україномовними. І нам не забороняли б мову понад ТРИСТА років
Бюст Березуцкого• 19 сентября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Суржик же в основном, ошибки в речи - невежество, что в этом радостного то?
А що заважає вивчити мову? Англійську якось вчите, як треба
Бюст Березуцкого• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
А каліки це хто? Ті, що розмовляють украінською?
Червона калина• 19 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Если вы не слышите ошибок в английском, это не значит, что их нет
Админко• 19 сентября 2022
Ответ дляМенее Более
Це ви від себе пишете?
У нас на роботі середа була украінським днем, чт англійським ще до війни
Ніяких фууу не було у колективі
Це не примусовість, це розвиток
А принциповість па руски говорить тільки про обмеженість
Ніяких фууу не було у колективі
Це не примусовість, це розвиток
Я живу в Киеве. И всё моё окружение преподавательский состав у дочери в колледже в основном говорит по русски. На парах на укр, а с детьми в чатах на русском. То, что вы и вам подобные вещают, окончательно раскалывает Украину, делит украинцев и селит вражду, ослабляет нас изнутри. Что сами знаете кому на руку…
Червона калина• 19 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Это синонимическое выражение к слому ’мало’
Бюст Березуцкого• 19 сентября 2022
Ответ дляЧервона калина
Ну так вчіть
Едимнаморе• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
Опа, як цікаво. Україномовні =каліки?
Ви з чиїх будете, іванови -петрових, чи з тих кого завезли в теплі хати замор4них голодом українців на сході України, і тепер вони верещать про радной руззькій і ми тоже укаінци, только статусом павише, а ви хахли сідіте і не расказуйте как нам разгаварівать.
От як це сприймати...я сприймаю як реальне приниження українців в Україні.
Админко• 19 сентября 2022
Ответ дляЧервона калина
И в магазины/учреждения/больницы/школы/сады тоже вход только для украиномовных
Давно пора геноцид русскоговорящих устроить, распоясались совсем без Сталина!
Расстрелять!!
Червона калина• 19 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну так вчіть
А чё, в Украине без английского никак? Чего это вдруг? Украинского не достаточно для достойной зарплаты?
Бюст Березуцкого• 19 сентября 2022
Ответ дляЧервона калина
Ви взагалі не розумієте, про що я? Шкода
Мальчижка• 19 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Так. Мені російська ріже слух. Київ.
Та не може такого бути .Слух ріже рюська тільки мешканцям ЗУ.
P.s.Так вважають на порадниці .
Контрольница• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
не переживайте тем кому нужно зайдут
а кацапстан ваш останется за бортом, легче будет
Червона калина• 19 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Отлично понимаю. Почему у нас везде необходим чужой язык, не объясните?
Червона калина• 19 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
не переживайте тем кому нужно зайдут
Написалось на вражьем языке
Контрольница• 19 сентября 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ага, особєно коли балакають на такій українській мовє, але вважають що розмовляють українською. Дійсно гарну, літературну українську чула лише вдома , у Харкові.
чистою літературною в побуиі нн розмовляв навіть Шевченко
Ответ дляМальчижка
P.s.Так вважають на порадниці .
У моєму найближчому оточенні, всі хто саме корінні кияни, говорять і говорили саме українською
І це діти (ну як діти, вже дорослі люди) інтелігентних сімей, професорів, відомих учених, письменників, акторів.
Бюст Березуцкого• 19 сентября 2022
Ответ дляЧервона калина
Ми говоримо зараз з вами про різні речі. Ви мене не розумієте. Навіть не хочеться пояснень. Мислите неправильно
Червона калина• 19 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
Шевченко был крепостным, образование получил в Питере, думаете, там он на украинском учился?
Едимнаморе• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
В країнах Балтії за такий коментар, те що написало, і всі зайди, хто лайкнув вже пакували б валізки на расєю. Сподіваюся і в нас так буде. Занадто комфортно руззьким в Україні
Контрольница• 19 сентября 2022
Ответ дляЧервона калина
Возвращайтесь домой тогда
а вы можете в рашу
нам таких не нужно «коренных»
Мальчижка• 19 сентября 2022
Ответ дляЧервона калина
Что не так? Киев - русскоязычный город. Если режет слух, то обходите Киев стороной.
А чому Киів -рюськоязычный город?Киів -столиця України.А Москва -україномовне місто?
Админко• 19 сентября 2022
Ответ дляМальчижка
Просто исторический факт.
Контрольница• 19 сентября 2022
у меня коренные киевляне все друзья перешли на укр. язык
а те кто « Киев руссканаварящий» пусть идут ну йух
это быдло киевское
Контрольница• 19 сентября 2022
Ответ дляЧервона калина
ой иди ты в свой кацапстан
троллиха
Мальчижка• 19 сентября 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Давно це потрібно було робити .Але ж ми толерантні …
Червона калина• 19 сентября 2022
Ответ дляМальчижка
А в Буэнос-Айресе аргентинский язык, да?
Мотылек• 19 сентября 2022
Ответ дляАдминко
Просто исторический факт.
І що? Як були окупантами, так і залишилися, що у 17 столітті, що у 21му.