Чемодан-Вокзал-Майами• 19 сентября 2022

Монобанк позбувається російського інтерфейсу

Я ще задовго до війни перестала замовляти товари в російськомовних продавців та на сайтах де нема української мови. І чесно кажучи це іноді спантиличувало мене , шукаю крем , і вибиває російські сайти теж. Тож українські сайти російською мовою ідентифікуються як російські.
А тепер до новини ❤️ Обожнюю монобанк і нову тенденцію. Нова пошта вже вилучила російську мову з сайту. Дуже мило 🥰
Настя Снежок Воля• 19 сентября 2022
І правильно робить. Чим менше цієї мови, тим краще.

Слепок стопы• 19 сентября 2022
Так, люди хочуть розмовляти українською. В класі сина всі діти перейшли на мову. Хоч раніше спілкувалися між собою переважно російською. Але ми в Бучі, наші діти пізнали що таке москальня, як ніхто.
Бронетапок• 19 сентября 2022
Я гн знала что люкс визаж белорусская у них кое-что брала
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Зараз набіжать ті, в кого тече расійська кров і руський язик радной.
Майструю крила• 19 сентября 2022
Знову мовний срач?
Скільки можна ділити людей?
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Знову мовний срач?
Скільки можна ділити людей?
Напишіть то власникам монобанку і нової пошти. До мене які претензії
Мочалкин блюз• 19 сентября 2022
Київ, російської все ще багато, але тепер, коли звертаєшся до людини українською-вона ЗАВЖДИ намагається відповісти українською теж. Так, з русизмами, суржиком, помилками, з довгими паузами, намагаючись підібрати слово, як може, але намагається.

navariya• 19 сентября 2022
Був законопроект, щоб сайти дублювали інфу укр. мовою.
Але насильно не заставиш. Майже (з мого погляду) - 70% - на мові раші).
Але у відповідь автору - в мене, все на мові раші - не знаю, в кого і як...
Банк, НП - все на російській мові...
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляБронетапок
Я нещодавно дізналася, що в тг є чудовий бот
Ответ дляСлепок стопы
Ще в перший тиждень війни , на майданчику дитячому мій син познайомився з хлопцями з Бучі і вони розповідали історії як їх однокласника маму вбили на вулиці ( я тоді навіть не уявляла , що там коїться .
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Ну я з таких, живу в такому місті. Зараз бачу, що і україномовні переселенці перейшли на ’язык’.Але ж це нічого не значить.
Rocka Rolla• 19 сентября 2022
Добренько, все українське повинно бути українським, але новині вже тиждень, не менше
Клин_Кляйн• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Вони ще в сусідній темі язик відвойовують
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Банк, НП - все на російській мові...
Ви самі не перевели на українську? На всіх сайтах є вибір ua/ru укр/рус
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Монобанк, нова пошта та інші згідно закону повинні бути на українській мові. Тому взагалі не зрозуміло ваше вау
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Рано чи пізно він все рівно зникне. І їм доведеться з цим змиритися.
Бронетапок• 19 сентября 2022
Автор я дочку отдала в укр школу хотя в семье не было носителей языка .
Це було 8 років тому . Все ок .
Я вже рік вчу укр мову и розмовляю як вмію. Коли суржиком коли рос .
Я відверто кажу паляниця мне язик ломала перши дні 😳
А старша донька 23 роки перешла в одночас в лютому . За місяц без суржика .
Ответ дляМайструю крила
Ви читати вмієте ?
Жертва интернета• 19 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Банк, НП - все на російській мові...
?

Клин_Кляйн• 19 сентября 2022
Ответ дляБронетапок
Це було 8 років тому . Все ок .
Ви молодець! А Ви в якому місті? Не важко було в середовищі російськомовному?
Бронетапок• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
О супер дякую
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ви читати вмієте ?
Я вмію.
А ви не дуже вмієте висловлювати думки.
І тема ваша для срачу
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляБронетапок
О супер дякую
Прошу )
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Я вмію.
А ви не дуже вмієте висловлювати думки.
І тема ваша для срачу
Чогось якось спілкуються всі і срачами не розмахують.
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Автор розмахує
Жертва интернета• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Автор розмахує
Ні, це просто дехто так сприймає. З чого б це згадка про українську мову в Україні вважається срачем?
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Автор розмахує
Де? Як? Яким чином?
Автор поділилася тим, що її турбує/радує.
Майструю крила• 19 сентября 2022
Я вот все жду жду когда же до людей дойдёт, что не в языке дело. Я живу на юге Украины, ближе к востоку, сейчас прифронтовой город. Город весь русскоязычный. При этом мы все, ну основная масса, украинцы, которые за свою страну и любят её. Мы знаем и украинский язык, любим его. Но харош делить уже на украиномовних и русскоязычных.
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Де? Як? Яким чином?
Чем она поделилась, тем что и так всем понятно? Что всё, что связано с обслуживанием по закону должно быть на украинском языке? Государственном языке?
Клин_Кляйн• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
А коли до Вас дійде, що мова - це зброя? путін ненавидить Україну і все українське, ненавидить українську націю. А мова - це ідентифікатор цієї нації.