Отжигающая• 19 сентября 2022
Поговоріть зі мною
Маю доньку. Пішла цього року в перший клас, спочатку все було добре,йшла до школи без проблем, зі школи приходить весела, завела там друзів, короче все супер і навчання і дітки.
З пт просто якийсь капец, плаче не хоче в школу.цілу дорогу сльози , маніпуляції, їсти не хоче. В школі їсть те що даю з собою, фрукти, печиво ,чай, бутерброд їсть через раз.
Сьогодні теж саме, цілий ранок і дорогу до школи плачі.
Знов не поїла зранку.
Дитина яка вранці йде в школу і вертається це дві різні дитини.
Моя племінниця плакала так рік поки не переросла, чи звикла вже.ми тоді жили разом, вонатреально ревіла кожен ранок, її ніхто не жалів і не панькався з нею.
А тут носишся коло дитини і на маєш.
В школі теж є декілька дітей плачуть кожен ранок. Діти говорять один з одним і заспокоюють одне одного.
Це пройде чи як ? 🫤😩
Знов не поїла зранку.
А тут носишся коло дитини і на маєш.
Це пройде чи як ? 🫤😩
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Нічого. Скоро сяде на дістанційку і сліз не буде.
Ви думаєте буде дистанційка?
Чашечка кофе• 19 сентября 2022
Дистанционное будет в любом случае. А в каком возрасте ребёнок пошел в школу?
Пожмаковна• 19 сентября 2022
Якщо є можливість залиште на якийсь день доньку вдома і проведіть час разом,а ввечері виконайте завдання,які діти робили в школі.Першачки втомлюються не так від навчання як від переміни соціального оточення(відразу багато незнайомих людей)
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Скоро 7 років
Дядя Жора• 19 сентября 2022
Все пройде) спочатку було цікаво, все нове. А тепер дівчинка зрозуміла, що це надовго і вже не так цікаво))) скоро зрозуміє, що хочеш-не хочеш, а ходити до школи треба)
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Поговорите с ней, может ее там обижают?
Не обижают
Фантасмагория• 19 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
Не обижают
А что тогда?
Почему не хочет?
Что говорит?
Почему не хочет?
Что говорит?
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляФантасмагория
Ребёнок вам объясняет что не так?
Не хочет идти говорит.
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляФантасмагория
А что тогда?
Почему не хочет?
Что говорит?
Почему не хочет?
Что говорит?
Хочет спать утром. Не нравится когда бужу её
Фантасмагория• 19 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
Не хочет идти говорит.
Не хоЧёт - это и дураку понятно.
Причина Какая?
Фантасмагория• 19 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
Во сколько ложится?
Твоя подруга• 19 сентября 2022
На все це є причина. Спочатку для дитини було все нове. Друзі, зміна обстановки, а потім вона зрозуміла, що нікому вона там не потрібна і немає належної уваги. Мабуть вчитель не компетентний. Начебто всіх любить, а насправді все далеко не так. Діти вразливі і добре відчувають ставлення до себе. Може була ситуація, що дитина потребувала пвдтримки в якийсь момент, а вчитель не звернув на неї уваги.
Леди Г• 19 сентября 2022
Дивно. Має бути якась причина. Зазвичай діти в садочку плачу бо не хочуть від мами відриватися, а коли йдуть до школи то вже розуміють що треба і всі ходять до школи.
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляТвоя подруга
Говорила з вчителем, вчителька хвалить її. Навіть донька казала що її хвалять.
Сыро_Ежка• 19 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
Звикне
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
Ми завжди разом 24/7. А тепер пів дня в школі це не так довго і багато.це не цілий день.
Може це адаптація, звикне з часом… не знаю…
Твоя подруга• 19 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
А що ще вчитель скаже, як що тільки знайомиться з дітьми, Чому ж тоді дитині не комфортно, як що все так гарно? Пробуйте розговорити дитину, чому йти не хоче, хто змінив її ставлення до школи? Причина є.
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
значить є хтось хто її ображає, або веде себе так, що ваша чогось не отримує, а може сама вчителька
Ми питали її мільйон разів.
Каже що ніхто не ображає.
З вчителькою теж говорила про це. Нічого в школі не сталось.
Вона приходить зі школи усміхнена весела. А зранку просто ніяк не хоче йти
Каже що ніхто не ображає.
Ответ дляОтжигающая
Ми питали її мільйон разів.
Каже що ніхто не ображає.
пограйте в школу ляльками, я тільки так узнала що мою дитину булили, правда грала психолог, я наблюдала
Отжигающая
• 19 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Я теж хочу піти до психолога
Я вже переживаю дуже
Леди Г• 19 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
То вона не ходила в садок? Ось вам і відповідь. Привела постійно з вами, перші пару тижнів в школі щось новеньке їй було цікаво, а тепер бачить що там одно і те саме щодня, тому хоче знов бути з мамою.