Умею мерить лучше всех• 19 сентября 2022
УЗД по гінекології Черкаси
Ми не місцеві підскажіть до кого можна звернутись по гінекології . Якісно і не за всі гроші
Буду вдячна за відповідь
Раздражевская• 19 сентября 2022
клініка Вороного,тільки щоб робив сам Вороний.
ІрМед клініка хороша узист жіночка,нажаль не пам´ятаю прізвище. Гінеколог Медведчук Любов Василівна.
Живчик-счастливчик• 19 сентября 2022
Ответ дляРаздражевская
Вороний же помер
Заела_пластинка• 19 сентября 2022
Ответ дляРаздражевская
Вороний давно помер...
Орлов гарний спеціаліст
Раздражевская• 19 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вороний же помер
Ого,я не знала...як жаль.
Мене перед операцією до нього на УЗД направлялив 2018р. ,гарний спеціаліст був.
Живчик-счастливчик• 19 сентября 2022
Ответ дляРаздражевская
Ого,я не знала...як жаль.
Ось десь в той період його й не стало. Я була вагітна в 2019-2020, то вже його не було в світі живих. А дружина його (чи колишня дружина) проживала в Польщі і лиш іноді приїзжала в клініку.