повернулась ще в травні до Харкова. останні тижні спостерігаю як потихеньку місто оживає. так хочеться вірити що все буде як раніше. інколи читаю про інші міста більш спокійні і так образливо за Харків, що поки що він не такий як раніш. сподіваюсь мене не забанять, не будуть всяку гидоту писати. я просто хочу написати, що це найкраще місто на Землі.
Ответ дляКузякин
Да. Сегодня шарилась по центру, обожаю мой родной Харьков

Я была 31 августа в центре во время прилетов. Ну ощущения те ещё. Но сейчас спокойнее, ттт. Поплюю. Город довольно чистый, ухоженный. Ну насколько это возможно. Нашим спасателям и коммунальщикам низкий поклон за все! ))
Ответ дляКаллипсо
Сейчас часто в центре бываю, да, чистота - это наш конек. Я от метро стараюсь далеко не отходить, страшновато всё-таки
psihologist• 19 сентября 2022
Я в Києві,але моя племінниця улюблена Харкові . Я не знаю як вони так тримаються , і не втрачають віру в життя. Реально звикли до вибухів, і працюють. Харківчани , ви дуже круті люди! Я в захваті від вас . P.S киянка