MonaNonna• 19 сентября 2022

Харків, як я хочу щоб знову життя буяло

повернулась ще в травні до Харкова. останні тижні спостерігаю як потихеньку місто оживає. так хочеться вірити що все буде як раніше. інколи читаю про інші міста більш спокійні і так образливо за Харків, що поки що він не такий як раніш. сподіваюсь мене не забанять, не будуть всяку гидоту писати. я просто хочу написати, що це найкраще місто на Землі.
Nat-li• 19 сентября 2022
Все буде! Треба трошки почекати!
Кузякин• 19 сентября 2022
Тревога
Кузякин• 19 сентября 2022
Да. Сегодня шарилась по центру, обожаю мой родной Харьков
Каллипсо• 19 сентября 2022
Да, все будет хорошо, не так быстро, как хотелось бы. Харьков лучший!
Каллипсо• 19 сентября 2022
Ответ дляКузякин
Я была 31 августа в центре во время прилетов. Ну ощущения те ещё. Но сейчас спокойнее, ттт. Поплюю. Город довольно чистый, ухоженный. Ну насколько это возможно. Нашим спасателям и коммунальщикам низкий поклон за все! ))
Кузякин• 19 сентября 2022
Ответ дляКаллипсо
Сейчас часто в центре бываю, да, чистота - это наш конек. Я от метро стараюсь далеко не отходить, страшновато всё-таки
psihologist• 19 сентября 2022
Я в Києві,але моя племінниця улюблена Харкові . Я не знаю як вони так тримаються , і не втрачають віру в життя. Реально звикли до вибухів, і працюють. Харківчани , ви дуже круті люди! Я в захваті від вас . P.S киянка
Gadi• 19 сентября 2022
Выше нос! Харьков у нас в ДНК, а значит все будет хорошо!!!!
ленусик25• 19 сентября 2022
Харьков самый лучший !!!!!