Мне без сахара• 19 сентября 2022
Гастроентеролог для дорослого Київ + гастроскопія кого порадите
В адекватних цінових межах)
Дежурный по кухне• 19 сентября 2022
Гастроэнтеролога не подскажу, не нашла нормального. А гастроскопию вместе с колоно под медикаментозным сном делала в Добробуте, доктор Гусак
Чёрти Шо• 19 сентября 2022
Зараз скрізь цінова межа не маленька, гастроскопія 1200, гастроентэролог 600, це середня ціна
Мне без сахара
• 19 сентября 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Є і від 1200 консультація)
Але насамперед знайти би адекватного лікаря..
Байрактара• 19 сентября 2022
В 18 лікарні Лучко Світлана Василівна, гастровідділення. Там і ФГДС можна зробити.
Чёрти Шо• 19 сентября 2022
Ответ дляМне без сахара
Є і від 1200 консультація)
Так, я знаю, сама змінила багато гастроентерологів по Києву, важко знайти дійсно хорошого лікаря
Мне без сахара
• 19 сентября 2022
Ответ дляНінель Б
Гастроскопию делала в Киевской обласной больнице в гастроцентре, в клинике Медбуд гастроскопию сделать не проблема, проблема найти нормального врача. Я также была у многих, не могу посоветовать нормального к сожалению
Так, основне питання саме у пошуку лікаря..Лучко як вам, допомогла?