Айпишница• 19 сентября 2022
Купила дитині ботінки Демі а вони великоваті, що можна зробити?
На пошті щось не дуже поміряли ( я замовляла з запасом, завжди беру 1,5см ще остається на весну наприклад. Але цей раз щось багато вийшло ) стопа 19,5;19,7 я взяла устілку 21см. Думаю підкласти ще одну устілку. Назад вже не поверну. Або щоб на весну будуть, нога ж виросте ще трошки за зиму?! І ціни мабуть більші будуть весною
Дитині каже що їй в них норм. )
Фрекен бок• 19 сентября 2022
Вы ж так и взяли, как всегда + 1.3-1.5 см. Подложите ещё одну съел ку.
ЛижТолько• 19 сентября 2022
Мої в таких одразу носи збивали, бо довжину гірше відбувається. Я б залишила на весну.
Проня_Прокоповна• 19 сентября 2022
Достатньо устілки. Я беру саму недорогу войлочну і вирізаю по розміру. Часто так роблю, все ок.