Видящие_помогите• вчера в 14:40
Мобілізувати жінок без дітей
❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну
Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.
Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів:
За
Проти
Королева ганделику• вчера в 21:16
Ответ дляВидящие_помогите
Ті які не народжують дітей до відповідного віку - зазвичай і не народять.
І досить називати призов утилізацією.
Досить тут розводити балачки нижче рівня світового океану. Завдяки таким як ви майбутнього у країни не буде. Суспільство потроху котиться до рівня диких племен.
Видящие_помогите
• вчера в 21:16
Ответ дляН@Диете
А Ирочка пикалова и компания тоже пойдут служить? Там детке 20+. Или для жён клоунов тоже отстрочка будет?
А хто це?
Видящие_помогите
• вчера в 21:17
Ответ дляКоролева ганделику
Ну просто за вашою логікою - всіх здорових чоловіків України «утилізували» і вам з цим ок. А от своя дупа болить від однієї думки.
Королева ганделику• вчера в 21:18
Ответ дляВидящие_помогите
Я вже декілька писала вище за чоловіків. Ви чим читаєте?
Гарнюнька• вчера в 21:20
Ответ дляВидящие_помогите
Дуже смішна ухилянтка 😁 Збережіть свої жарти для військомату 😉
Жарти жартами, а має бути справедливість. То вона така, що ти з молодшими українцями будеш сидіти поруч.
Видящие_помогите
• вчера в 21:23
Ответ дляГарнюнька
Жарти-жартами, але вони ніякого документального відношення не мають до України. Тому смішно дивитись на ваші потуги.
Видящие_помогите
• вчера в 21:27
Ответ дляКоролева ганделику
Саме формулювання - «утилізація» - це повний капець. Тут же і дружини військових сидять, які виховують їх спільних дітей. Нащо таке казати…
Дюймовочка• вчера в 21:27
Ответ дляКусачая Я
Зате собачок завели, мабуть і котиків?
Нет, зачем мне лишняя головная боль
мимАпроходила• вчера в 21:27
Ответ дляВидящие_помогите
Вони виховують майбутніх українців. Що бездітні роблять?
А коли вашим дітям виповниться 18, підете воювати? Для соціуму ви вже не будете корисна.
Королева ганделику• вчера в 21:32
Ответ дляВидящие_помогите
Повний капець — то ваша гра в Господа Бога — сортувати людей, вирішувати їхні долі, кому померти першими, кому згодом, а кому жити, називати бездітних жінок пустоцвітом (дякувати, що не сміттям), принижувати їх, лицемірити.
Військових я не ображала, не маніпулюйте.
А от що робить обрана вами влада разом із руснею, то інше питання.
Видящие_помогите
• вчера в 21:28
Ответ длямимАпроходила
Я? За мою країну, громадянкою якої я є - звісно.
Ласкове телятко• вчера в 21:29
Ответ дляВидящие_помогите
Бездітних. Для початку.
Діточок в інтернат і вперед на нуль!
Гарнюнька• вчера в 21:29
Ответ дляВидящие_помогите
Достатньо що ви маєте. Смійтесь-смійтесь, з того, що буде війна теж сміялись. Поїдете додому всі як миленькі, захищати і піднімати батьківщину.
Видящие_помогите
• вчера в 21:33
Ответ дляГарнюнька
😁 вашу батьківщину мають захищати мої діти? 😁
Видящие_помогите
• вчера в 21:33
Ответ дляЛаскове телятко
Діточок в інтернат і вперед на нуль!
Достатньо бездітних для початку.
Гарнюнька• вчера в 21:34
Ответ дляВидящие_помогите
Ну на морозиво вашим я вже накнопала, піду в інші теми. Не нудьгуйте тут.
Видящие_помогите
• вчера в 21:35
Ответ дляГарнюнька
На яке морозиво? 😆 та йдіть собі з Богом 😁
ОхиИВздохи• вчера в 21:40
Ну я вообще согласен и петицию подпишу, всегда вам женщины говорили что будет беда и мы вас будем защищать, мы воины и защитники по природе, вот мы сейчас исполняем свой долг, а вы любительницы равноправия и хороших зарплат на хороших работах, водийки и хирургини почему не хотите на наше место встать? Слабо? Не можете? А равноправие? Так что сидите помалкивайте, и в следующий раз когда будете перечить мужчине и в чем то его обвинять вспомните этот комментарий
ОхиИВздохи• вчера в 21:42
Или рожайте и не в 30 лет когда то там, а в 20, создавайте семьи с мужчинами и не крутите носом и слушайте их во всем
Видящие_помогите
• вчера в 21:47
Ответ дляОхиИВздохи
Теж хороший коментар. Є над чим подумати цим «жіночкам». Бо розказувати про права і рівність в країні де призов тільки чоловіків- ну смішно. Або якщо розказують - то хай пиндують. Я от розказую, але в мене з чоловіком рівні і права і обовʼязки.
ОхиИВздохи• вчера в 21:48
Ответ дляВидящие_помогите
Я не люблю женщин которые что то решают, какие-то глобальные вопросы, но тут я с вами соглашусь, вы делаете правильно
Видящие_помогите
• вчера в 21:51
Ответ дляОхиИВздохи
Ну в мене чоловік американець, нас все влаштовує. В нас все порівну розподілено - і доходи/витрати і виховання дітей (в чому він активно та з радістю приймає участь).
Всміхайлик• вчера в 21:54
Ответ дляКоролева ганделику
Вы пустоцветом называете матерей уже взрослых детей или совсем молодых женщин, которые еще и семьи создать не успели?
Они без вас разберутся, куда им идти.
А войны и на век ваших детей хватит, так что лучше о них думайте, а не о женщинах, которых вы так стремитесь утилизировать.
Днище, глубже некуда.
Они без вас разберутся, куда им идти.
Днище, глубже некуда.
Глубже некуда, это сидеть на жопе ровно и прятаться за спинами мужчин, обычно чужих, когда в стране война.
Видящие_помогите
• вчера в 21:55
Ответ дляВсміхайлик
👏
ПриснитсяЖЕ• вчера в 21:55
Ответ дляКринжова баба
Защищая стариков должен погибнуть молодой мужчина, который даже детей мог не успеть родить. Куда это путь? В полное исчезновение нации.
Так в этом же цель этого мероприятия. По плану ещё 5 лет. В 2020 году планировали замес устроить в длиною 10 лет( инфа с Америки)
ПриснитсяЖЕ• вчера в 21:56
Ответ дляКонотопська відьма
Ну, так именно такую задачу поставил путин зеленскому - уничтожить украинцев
Что непонятного???
Там не только Путин диктует
Кусачая Я• вчера в 21:59
Ответ дляЛаскове телятко
Маю надію вас мобілізують найпершою!
Всі данні для ідентифікації підписантів тепер доступні для тцк))
Не хвилюйтеся, не мобілізують )))
Кусачая Я• вчера в 22:00
Ответ дляДюймовочка
Нет, зачем мне лишняя головная боль
Та є такі намахані мами собачок і котиків
Королева ганделику• вчера в 22:00
Ответ дляВсміхайлик
1. Я ни за чьими спинами не прячусь.
2. Хватит лицемерно прикрываться детьми. Вы такие же граждане, как и бездетные, или как женщины со взрослыми детьми.
Королева ганделику• вчера в 22:08
Ответ дляКусачая Я
Як і намахані мами бубочок, яким усі навкруги винні, навіть власне життя.