Майструю крила• 19 сентября 2022
Бережіть здоров´я
Тема проста поговорити. Гроші не потрібно, не відкриваюсь, не прошу, не планую просити.
Завжди гналась за успіхом, зовнішним виглядом, благами, але, сьогодні мені лікар сказав, що з здоров´ям не дуже хорошо. Потрібно лікування, операція. Це не смертельно, однак бажано зробити, так як можуть бути наслідки. Я планую сама заробити на це, й дай Бог, мені це вдасться. Дуже жалію час, коли це все можна було запобігти. Зупиниться. Подивіться навколо. Бережіть себе, дівчата. Будете щасливі й здорові.
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляПопижёновна
Що з вами?
Можна не пісати?
Дякую за розуміння.
дамаАмстердама• 19 сентября 2022
Каждый раз попадая в больницу я говорю себе,что надо следить за своим здоровьем. Как отойду от болезни так сразу и забываю(
Только к стоматологу бегаю на проверку раз в 6 месяцев, а все остальное только если заболит. Хотя это не правильно
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
Спасибо за пожелание, но уже поздно
Ніяк не можно підвищити якість життя? Жити повноцінно?
Зам. зав. Анонима• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Можна не пісати?
Дякую за розуміння.
а как узнали? были симптомы или плановый осмотр?
Самоучка• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Не знаю - может, и можно
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ длядамаАмстердама
Я не попадала ніколи, завжди думала, що це не про мене. Згодом, життя навчило мене. Колись, хотіла поставити імпланти в груді, зараз стільки грошей піде, що плюс-мінус однаково. Вже люблю себе такою, як є. Зородовья й час, це найголовніше.
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Були симптоми, сьогодні згадала 7 лікарів, до яких ходила в проблемою, вони не дали на той момент підозри на таки наслідки, що зараз маю, лікували, як могли. Так, звісно, можливо треба було більше відкрити кішеню й піти до більш крутих спеціалістів. Вже, як є.
Оля_с_киркою• 19 сентября 2022
Дякую за побажання)
На взаєм побажаю щоб у Вас все було добре. Щоб все минулося і колись Ви згадали цей пост з посмішкою.
Все погане мине, треба трохи часу і вірити😘
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Так а что то делать то, чтобы не попасть в вашу ситуацию?
Більш детально прислухатися до себе, свого організму. Не бігти за чимось, забуваючи про здоров´я. За автівкою, житлом, речами... Ще трохи, ще, ще... Потрібно сумочку, потрібно манікюр, потрібна відпуска... На це все більше витрачаєш енергії й вже результат не такій бажаний, бо як загнаний звір. Як показала війна, що можна місяц, два, три ходити в одному костюмі...
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Дякую за побажання)
Дякую Вам велике. Будете здорові
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
Не знаю - может, и можно
Ви не питали лікаря? Що він розповів про хворобу? Це можна вилікувати?
Самоучка• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Я недостаточно консультировалась с врачами по вопросам своих заболеваний
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
Є те, що заважає Вам? Розкажіть, якщо Вам буде легше.
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляGvenna
Бажаю вдалої реалізації ваших планів і міцного здоров´я
Велика подяка за побажання.
від мене Вам всього найкращого
Настя Снежок Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Просто прислушиваться к себе уже недостаточно. Нужно планово заниматься профилактикой здоровья: очищать сосуды, растворять тромбы и камни, пока они не опасны, восполнять дефициту микро-макроэлементов, не давать появиться инвазиям в организме, укреплять иммунитет, заниматься органами по сезонам года по циклу у-син из восточной медицины. Любая болезнь проходит стадию предболезни от 3 до 5 лет и в это время организм нам сигнализирует о проблеме, но люди пьют лекарства и убирают симптоматику, а потом получают снежный ком. Здоровье - это труд и ежедневные вложения в себя, а не зависимость от врачей и современных лекарств, хотя в 5% случаев и без них никак...
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляGvenna
Дякую! До речі я все відкладаю візит до гінеколога, давно не була, а мені щопівроку УЗД треба, завтра запишусь, дякую що пнули.
Бажаю гарних результатів!
ПушАпница• 19 сентября 2022
Дякую, що нагадали.
І дай вам боже здоров´я, щоб все пройшло добре і швидко-швидко востановилися сили ♥️
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Так, я згодна з Вами. Не потрібно жаліти на це гроші й час, бо буде пізно.
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляПушАпница
Дякую, що нагадали.
Будте завжди щасливою й гарно себе почувайте!
Самоучка• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
В каком плане мешает?
Майструю крила
• 19 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
В каком плане мешает?
Консультація лікарів
Чумачечая_• 20 сентября 2022
Не навчилася берегти своє здоров´я і вчасно звертатися до лікаря. Тепер є проблеми зі здоров´ям. Обстеження пройти і лікуватися - дорого. Та і в лікарню лягати не хочу. Поки самолікування...
Бажаю Вам здоров´я і всього самого-самого найкращого! Нехай Бог Вам допомагає!