Комиссия50%• 20 сентября 2022
Співбесіда у Зум?
Підскажіть будь ласка, як проходить співбесіда у зум? Якщо декілька претендентів на вакансію вони всі разом чи кожен окремо розповідають про себе, якщо співбесіда на одну годину для всіх? Вперше буду на співбесіді через платформу зум?
ничевока• 20 сентября 2022
Если несколько - не знаю как, я собеседовалксь одна. Обычное собеседование. Через минут 10 после начала разрешили выключить камеру. Ну, обычное собеседование.
Слухи-руки не распускаю• 20 сентября 2022
Могут просить подключаться по очереди и отключаться, кто уже ответил