Ответ дляDark_Yasna
что то никак не дождемся, мне астролог моя в грудь копытами била, не будет войны, а у нее астрологи вообще крутые в знакомых, тоже говорили, что не будет. вы им до сих пор верите?
в групі ТК,де я перебуваю,про війну казали за декілька років,тому поки все сходиться. і дату,коли корабель москва пішов на дно, - теж передбачила астролог,вона ведичний астролог. вона так і написала ,що в цю дату станеться те,що чітко вкаже нам на нашу перемогу. написала за 2 тижні до цієї дати. тому я прислухаюся. а ще є розумний астролог Ольга Іванець. вона теж все передбачила. її можна знайти у ФБ. Дуже розкручених не слухаю,бо неправда. Хоча Хомутовська та Анжела Перл()Австралия) теж багато чого говорили і воно співпало. можна знайти старі відео. цих дивлюся. по подіях співпадає.
LudaSHOPSale• 21 сентября 2022
Ответ дляГл@ша
нічого нового. ’часткова пакетизація росіян’ (С)
ржут все
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
«При угрозе территориальной целостности России мы используем все методы, включая ядерной оружие. Это не блеф.»
Я очень страшный. Я псих. Это не блеф Я прямо очень псих. И я не блефую.
По идее после таких таких слов должна была бы возникнуть паника в западных столицах и Киеве. Но там только смех. Потому что уже не страшно.
А где паника? В России паника. Потому что страшно.
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
Ответ дляЛорисель
Наскільки пишуть рлзумні астрологи- нісого з тої часткової мобілізації не буде, бо це рішення прийнято на ретроградний Меркурій. І війну він почав так само на ретроградні планети.а це 100% програш. Ніякі нові справи на ретроградні місяці не починають, бо буде одна невдача і розчарування. Нехай ще референдуми скоріше проводить.зараз до кінця місяця ще ретроградний меркурій....короче, нове м´ясо поїде здобрювати землю.
Це ще раз доводить, що ніякої астральнлї школи немає в рашці.вони неуки
Ахах, точно. Это ж надо так затупить. Я даже крупных покупок в этот период не делаю, а эти такие решения на государственном уровне принимают. Ну что ж, аминь 😅
Може, вже було, всього не перечитувала. Але сподобалося в Берези. Робимо своє далі.
Коротко о выступлении бункерного деда.
1. Объявив частичную мобилизацию Путин этим просто легализировал скрытую, которая была ранее.
2. Полную мобилизацию объявлять в Кремле опасаются из-за отношения к ней в обществе.
3. Вопрос где россиянам брать подготовленный средний и младший командный состав не получил ответ. А у них и сегодня с этим огромная проблема. Без грамотного командира рота на поле боя - это толпа целей. И гарантия того, что семья купит новую белую Ладу.
4. Обеспечение мобиков мы видели. Интересно чем мобилизированных будут обеспечивать теперь? Свечами, иконками и ладаном? Ну, ок. А что делать с тем, что мотивации у них нет? Обнять и требовать ’Сдохни за Путина!’?
5. Для нас все остаётся без изменений. Ничего нового.
6. У россиян будут вопросы почему хваленая армия не может победить маленькую Украину? И пропаганда не сможет полностью закрыть вопрос. Это хорошо, потому что путинский режим этим получит ещё одну трещину
Нам надо делать свое. Защищать Украину, освобождать территории, утилизировать оккупантов и помнить, что ЗСУ и Залужный - это наша сила, которая защитила Украину и принесёт нам Победу! Так и победим.
Коротко о выступлении бункерного деда.
Татьяна-bfd8• 21 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія

У меня а голове не укладывается, что за тварь там сидит и строчит этот бред
ёжовые рукавицы• 21 сентября 2022
Нічого страшного, ми знищували їх сотнями в день , а тепер будемо тисячами. Може кацапам дійде на кінець ,що вмирати за ідеї царька не варто.
Kvitkaliliia• 21 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
ржут все
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
Саме так, насправді паніка в них. А наші що? Тільки що говорила: в хлопців просто ржач, скоро буде купа нових мемчиків)
Ответ дляLudaSHOPSale
ржут все
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
саме так, ось їм страшно до всрачки страшно, а нам, чим можна нас ще залякати? Ми перейшли той рубікон, завдяки їм, тепер нехай сидяь і трусяться, адже під часкову підлягає майже все населення
. А для тих хто волає що їх багато, нехай незабуває що країна у них велика, насрали вони сусідам з усх боків, не кажу вже про е що вони всередині країни творили, тож туди також потрібно ой як багато військових. Цікаве ще попереду.
НамСвоюРобити• 21 сентября 2022
Ответ дляamoa
і це ще хтось лайкає. Що ви забули на українському форумі?
Гадаю, половина сприйняла це як сарказм.)
Там жеж всю історію персонажа тре знати.
Ответ дляnnnnika
В чоловіка одногрупник поїхав після інституту в Мацкву. Працював на заводі Нестле під Мацквою. Розказував, що після зарплатні 70 % робітників ішли в запой на 2-3 дні і їх не звільняли, бо не було кім замінити. Тому з/п платили не всім в один день, а хвилями. Зараз ми з ним не спілкуємся
в мене дальний родич в москві, працює в автосалоні-посада не погана, знаєте що він купив?!це я спілкувалася пару років тому....самогонний апарат...так це людина зі столиці, а що далі за її межами- там можно вже не розповідати...я думала про це -це не просто так
VivaForever• 21 сентября 2022
- папа, почему нас одели в этот старый советский хлам, дали одну винтовку мосина на двоих и везут в сторону Украины?
- не знаю, сынок, я вне политики
LudaSHOPSale• 21 сентября 2022
Ответ дляГл@ша
да я считаю это страшные новости от путина на русской аудитории.
нам свое робити
ёжовые рукавицы• 21 сентября 2022
Ответ дляЛорисель
Нащо ви палите наші секретні переваги ????
Ответ дляЛорисель
Поділіться групою в ТК
Ответ дляDark_Yasna
до речі, королева Англії жила чітко і відповідно до фаз місяця і усі важливі рішення приймалися відповідно до руху планет. Коронація королеви (саме той день) вибраний був не просто от фонаря. це був один з найсильніших днів,коли планети вистроювалися у відповідну форму і це було запорукою її довгого і дуже успішного правління. а от її син буде правити короткий час ,бо коронація відбулася на ретроградний місяць,а це дуже невдало. Ні операції,ні переїзди,ні шлюби не укладаються на ретроградні місяці. провал 200%. навіть техніка,куплена на ретроградний місяць,дуже швидко зламається. це вже перевірено мною.
Ответ дляLudaSHOPSale
ржут все
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
Sergey Fursa
25 мин. ·
Держите меня семеро, закричал Путин
Пришло их ( русских) время бояться. Потому как в качестве мяса поедут непонятно ради чего. Пусть теперь Тимоти, Лепс, Машков (и кто ещё там громче всех кричит) на войну идут. Или уже обосрались?
Ответ дляnnnnika
руцкіє баби навіть за своїх синів та чоловіків, які в Україні не могли та не можуть вийти, а чекають грошей за 200
Тогда их было меньшинство, сейчас будет больше. Ну не верю, что каждая мать с охотой пошлет сына на войну. Ладно еще неблагополучные семьи, но сейчас это коснётся всех.
LudaSHOPSale• 21 сентября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
все в пабликах ржут 22.02 не ржали
новая эра. клоун
конечно вангую, ватникам и русским женам не ржачно, будут еще вкиды с руссо сми, всех напугать, как они ждали 24.08 и бомб массовых на Киев, им это надо, великие обсыраются, ну хоть что-то
новая эра. клоун
Акварель 38• 21 сентября 2022
Я че то не пойму вот к чему это все он сказал??У них дезертирство цветет и пахнет сейчас.По деньнам их дурят,их солдат ихние командиры и в хуй не ставят.Нашу осень и зиму пусть они в одних дырявых трусах переживут.Наших парней мы то оденем и обуем и горячим борщем накормим и т.д.А вот они пусть воюют в касках 45 года и брониках который вилка проткнет.
Ответ дляЛорисель
побачимо і почуємо....
так хочеться що б війна закінчилась.
LudaSHOPSale• 21 сентября 2022
Ответ дляАкварель 38
мобилизаия без доноров это утопия. у нас есть союзники , у них нет. ссср и то на ленд лиз расчитывал и пользовал.
я тут который пост пишу- нет ресурсов, кто читает военные сводки видит, по фронту- видит
frumoasa17• 21 сентября 2022
Ответ дляkll lena
Що ж тепер пишуть диванні експерти, ето фейкі, всех бамбить, спасем людей Донбаса. Пушечне м’ясо.
Наче божевільний захопив літак і направив у ад, а ті підгавкують маладец чи а шо я. Вони досидяться до атомної катастрофи, не дай Бог
Дехто вже виють, що не згодні ростити та виховувати дітей без чоловіків, ми не худоба