НуПогоди!• 21 сентября 2022

Скільки потрібно виділяти грошей на харчування у командировці за кордон?

Маємо співробітника, що їде за кордон на 2 дні і ще 2 добі у дорозі. Як треба порахувати суму на харчування?
СМСница• 21 сентября 2022
Командировка - відрядження.
Дивлячись в яку країну. В Болгарії і в Дубаї ціни будуть різнитися в п’ять разів як мінімум

В танке• 21 сентября 2022
Суточные - это и есть деньги на питание
В танке• 21 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Командировка - відрядження.
Не дождемся мы страны ))
В танке• 21 сентября 2022
Автор, читайте постановление КМУ от 02.02.2011 г. № 98
Ло Шарик• 21 сентября 2022
https://www.budgetnyk.com.ua/article/ru/563-sutoch....
автор НуПогоди! • 21 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Командировка - відрядження.
Грузія
автор НуПогоди! • 21 сентября 2022
Ответ дляВ танке
Суточные - это и есть деньги на питание
ну так ці подобові і цікавлять

СМСница• 21 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Грузія
Вам вище хороше посилання дали - бюджетник.ком
автор НуПогоди! • 21 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Там сума є лише для УКраїни, не для закордону
СМСница• 21 сентября 2022
40 на добу
СМСница• 21 сентября 2022
Почитайте цю постанову (обов’язково з останніми змінами)
автор НуПогоди! • 21 сентября 2022
Ответ дляСМСница
40 на добу
Сорок чого саме? Ларі?
СМСница• 21 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Сорок чого саме? Ларі?
Ну там же написано, що американських грошей. Ви-то можете і більше виділяти, але є гранична сумма, яка не підлягає оподаткуванню (здається 80$), і якщо ви її перевищите, то попадаєте на податок. Це треба ще в податковому кодексі глянути.
В танке• 21 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
ну так ці подобові і цікавлять
Ну так я вам кинула документ. Откройте и прочитайте. Или это я должна сделать?
И по ссылке есть эта постанова. Как вы вообще работаете? Это вы бухгалтер?
автор НуПогоди! • 21 сентября 2022
Ответ дляВ танке
Мовчки беру і працюю не маючи да бухгалтерії та законів жодного відношення.

Я усього лише намагаюся зрозуміти як нагодувати мого співробітника, що їде у відрядження, ні про які закони я взагалі не питалася.