Вумна вутка• 21 сентября 2022

Пакети в АТБ та інших магазинах

Зараз із магазинів зникли дешеві пакетики по 20-30 коп і залишились лише від 1,50 та вище. Ви ходите у маг зі своїми пакетами чи купуєте кожен раз? Взяла до прикладу пару морквин чи буряка, так пакет виходить як третина вартості товару. І соромно зв своїм пакетиком, але і платити зайві гроші не маю бажання.
Бокс-орун• 21 сентября 2022
що таке зараз 1,50
Машка-замарашка• 21 сентября 2022
В Сильпо полно пакетиков по 15 копеек.

Кладите все в один пакет.
Гл. Амурная• 21 сентября 2022
Со своими хожу, но у нас в АТБ есть дешевые пакеты
Неместная Я• 21 сентября 2022
Всегда хожу со своими пакетами. Чего стесняться?
ЗдесяЯ• 21 сентября 2022
В нас ті дешеві досі є
Я стараюсь не забувати і брати 3-4 сітки звичайні в’язані крючком для овочів та фруктів
Бокс-орун• 21 сентября 2022
пакет має коштувати 20грн - тоді було б, про що думати
Бла бла бла• 21 сентября 2022
Пошила ’еко торби чи мішечки’ і ходжу з ними
автор Вумна вутка • 21 сентября 2022
Нічого, але якщо брати яйця, цукерки, буряк, моркву, то це вже щось. Як по мені, то зовсім не потрібна трата
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
це такі копійки
автор Вумна вутка • 21 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Чоловік в магазин теж ходить із торбинками?
Гл. Амурная• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
що таке зараз 1,50
О......богачки пришли....
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляГл. Амурная
О......богачки пришли....
не богачки, но и копейки так не высчитываем
Машка-замарашка• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Ходите со своими.
автор Вумна вутка • 21 сентября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
В нас ті дешеві досі є
До недавна в нас теж були в атб по 30 коп, а от зараз не стало
Чучело сосны• 21 сентября 2022
Беру свої. В Києві в магазинах велмарт вже закладено пакет у ціну. Я взяла дві капустини без пакету, її зручно зважити і так. Прийшла на касу самообслуговування, з касиром може б і не побачила, пробиваю капусту і на кожну капустину 1.5 автоматично. Запросила асистента, він прибрав пакети.
gizma2019• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
це такі копійки
Кому как
Неместная Я• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
це такі копійки
Троль
Бла бла бла• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Разом ходимо на закупки.
Якщо дрібні покупки, то поруч магазин не рахує ’тару’
А Я Самая Самая• 21 сентября 2022
Купила 6 шт сеточек с затяжками. С ними в магазин ходим. Хватает
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляНеместная Я
Троль
уявляєте, зараз замовила собі піццу за 360грн - а дешевше було б самій приготувати
Гл. Амурная• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
Ну, ну да, проходите мимо, не копеечная вы наша.
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляГл. Амурная
интересно, чем вас спасут эти сэкономленные 15грн в месяц
Бла бла бла• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Отакі.
Позорні?
Всі фото не додались :(
Гл. Амурная• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
В смысле, 15 грн в месяц? Я практически каждый день делаю покупки и постоянно беру пакетики, у меня за раз шт 5 берется, а если большая недельная закупка то там прилично выходит пакетов.
автор Вумна вутка • 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
Пачку жвачок куплю. Справа в тому, що альтернативи у вигляді безкоштовних паперових пакетів не має
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
ну добре
Ума Палата• 21 сентября 2022
Якщо планова закупка, а в 99% це планова закупка продуктів, то беру з дому еко торбини. Ціль не економія, ціль менше сміття.
Зрозуміло що риба, м´ясо в пакетах. Але так їх лише 2-3, а не 15.
Кукарачка• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
це такі копійки
Мы рады за Вас, что для Вас копейки. А для нас, кого сейчас на минималку попереводили , или вообще без работы, или пенсионеры, это деньги. Лучше буханку хлеба купить, чем десяток пакетиков.
Кукарачка• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
Не в месяц, а в день. Зашла в магаз, на борщ картошка, морковка, буряк, лук, все грязное, уже четыре пакетика, творог в пачках липких, ещё пакетик, конфеты по 100-200 гр двух видов , ещё два пакетика, мясо тоже пакетик, селёдка, ещё плюс. Десяток пакетиков за один проход в магазин.
автор Вумна вутка • 21 сентября 2022
Ответ дляКукарачка
Отож. Ці пакети які типа екологічні, це заробіток для мереж.