Ms. Откровенность• 22 сентября 2022
Робота за кордоном на російську компанію
Дівчата, а як би ви вчинили у даній ситуації? Я зараз за кордоном, отримала право працювати офіційно і почала шукати роботу. Попадається мені оголошення, що в компанію по моєму профілю роботи ( більше 10 років пропрацювала в Україні) потрібен працівник із досвідом роботи не менше 5 років, профільним дипломом і знанням рос. мови. буде плюсом. Виявляється це рос. компанія з офісом за кордоном. Директор і всі управлінці із Росії. Ви б пішли працювати в таку компанію? Воєнні дії вони не підтримують, тримають нейтралітет. Запитали мене, чи не гидко мені буде з ними працювати , бо якщо так, то вони мене розуміють і не мають нічого проти.
Бла бла бла• 22 сентября 2022
Ответ для Yog-Sothoth
Возмущаться тоже бестолку.
Якщо вже вона вирішила, тоді нема чого про це на українських сайтах писати. Типу дивіться яка я курва.
Бла бла бла• 22 сентября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Автор, хочу Вас поддержать. Я из Соледар, на данный момент уже несколько месяцев это практически самая горячая точка в Донецкой области. И эвакуацию из города все это время проводит парень по имени Илья, я видела, что он хорошо говорит по английски, но при этом совсем без акцента и по русски тоже. Недавно смотрела его инстаграмм, где он выставляют видео эвакуацию, в надежде посмотреть на родной город, пусть даже разрушенный, и узнала, что он гражданин Великобритании, мама русская, брат его проживал в Киеве, а он с мамой в последние годы в Москве. После начала войны он с мамой приехал в Украину, где и начал свой волонтерский путь от Северодонецка, Лисичанска до Соледар на данный момент. Он спас многих из тех мест, куда никто не готов проехать
І куди він їх вивозить?
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
Полы мыть, если ты до этого был офисным работником, так себе альтернатива
Офісний робітник теж не щось надто престижне )
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляВсех в сад
Гроші ніколи не пахли і нікого не хвилювало що наші заводи працювали на рос замовленнях
Західна Україна грошима не брезгувала
Які наприклад?
Ви про ягушу, простоквашино?
Самоучка• 22 сентября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну хоть унитазы и полы не трет
Ms. Откровенность
• 22 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Вона вже все вирішила насправді. Просто щоб хоч якось себе заспокоїти і виправдати вирішила спитатися в нас )
Нейтралітет це та сама підтримка. Контора в яку казну буде податки платити?
Податки за кордоном платять , не в Росію
Ms. Откровенность
• 22 сентября 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Подскажите, на каком сайте искали работу? Вы же в Германии?
Я не в Германії і не в Європі.
Пропеллер на 6 персон• 22 сентября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
На что бы у вас хватило, если бы пошли работать уборщицей? Наверняка разница будет в доходах, вот из этой разницы в доходах и оплатить часть на ЗСУ.
А вы уже отдаете каждый месяц разницу между своей зп и зп уборщицы? А то такие забавные советы раздаете
Ms. Откровенность
• 22 сентября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Америка?)
Ви правильно мислите, та сторона, США і Канада, Мексика. Я не буду уточнювати конкретно країну. Фірма зареєстрована за кордоном і платить податки не в Росію
Тихомандражная• 22 сентября 2022
Я бы не смогла. Нейтралитета нет на самом деле, это они специально так говорят, рано или поздно что-то вылезет.
Ms. Откровенность
• 22 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
Можливо, але люди які емігрували більше 10 років назад і вже отримали громадянство іншої країни не зовсім і прирівнюють себе до рашистів.
Тихомандражная• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Среди них очень много как раз любящих ’родину’и ’путина’. В Германии даже сколько таких.
Бла бла бла• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
А ви впевнені? На території України були і може ще й є контори, які працюють на кацапію і платять податки в кацапію.
Ви наче маленька, їй Богу.
Ви вже для себе все вирішили. Нахера цей балєт оце?
Ви наче маленька, їй Богу.
Бла бла бла• 22 сентября 2022
’Виявляється це рос. компанія з офісом за кордоном. Директор і всі управлінці із Росії.’ - але платять податки не в рашку.
Ms. Откровенность
• 22 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Ви наче маленька, їй Богу.
Впевнена, бо фірма не може бути зареєстрована в США чи Канаді без сплати податків до тієї держави, де вона зареєстрована.
Ms. Откровенность
• 22 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Якщо фірма зареєстрована у США чи Канаді, вона платить податки не в Рашку. А там де зареєстрована.
Бла бла бла• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Я вже все написала.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
А вони з вами по російській розмовляти чи на англійській?
Ms. Откровенность
• 22 сентября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
На двох мовах
СССРовна• 22 сентября 2022
автор, вам годувати себе і дітей...
ви не там питаєте порад, тут вас тільки як сцикливого кота можуть носом тикнути за такий допис
Беговая дорожка для носа• 22 сентября 2022
Ответ дляscandi
а може і вб’єте задля ’дітей нагодувати’?
автор НЕ в окупації, і то там є люди з совістю
А может хрень перестанете нести?
Ответ дляКина_не_будет
Есть вещи, которые я могу контролировать ( способ зарабатывать деньги и выбирать работотодателя), а на газ я никак повлиять как физ.лицо не могу.
То что я могу-делаю
Закройте кран, не пользуйтесь. То же посоветуйте своим близким. Или этодругое?
Для драки• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
в таком случае, я бы пошла
Єдина Країна• 22 сентября 2022
А зачем Вы спрашиваете ? Вам нужно благословение ? Работайте, тут Вам никто деньгами или другой работой не поможет а только раскритикует
Кожугетовый ансамбль• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Вы заблуждаетесь! Как раз среди таких полно рашистов до мозга костей. Они по 10-20 лет могут жить в другой стране но они все еще с ’русским миром’ в мозгах, слушают русскую пропаганду, любят путина и поддерживают войну. В слух могут не говорить, скрывают, но подавляющее большинство именно такие.
как тебе такое илон маск• 22 сентября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
я не работаю и не планирую на российскую компанию.
ЧакрыНеРаскрылись• 22 сентября 2022
Я би не змогла там працювати навіть віддалено. З 2014 року на всі рашистські пропозиції роботи відповідаю відмовляю або ігнором. Ви працювали колись з ними? До 2008 працювала в проекті, де були люди різних національностей, більшість росіян вирізнялясь зверхністю, неповагою до особистого часу та життя колег, надмірною й абсолютно безпідставною пихою… але вирішувати вам звісно