Dashko007• 21 сентября 2022

Пошук роботи… дуже складно

Знайшла варіант в тому місці де проживаю зараз, праця на фабриці по виготовленню дверей. Але графік з 6 до 14. Не знаю що роботи в куди так рано діти дитину 3 роки . Інші графіки по 12 годин роботи, теж складно. Як ви приспособлюєтесь до праці в таких умовах? Я себе відчуваю просто безнадійною …
Елена1265• 21 сентября 2022
Вы одна, без мужа, бабушек, дедушек, сестер?
автор Dashko007 • 21 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Да одна в Польша
Люда1987• 21 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Я не автор, але так, я одна з дитиною. Шукаю роботу, але поки без результату, всі хочуть повні 8 годин,починаючи з 6-ої ранку
Елена1265• 21 сентября 2022
Ответ дляDashko007
Да одна в Польша
Тогда там же нужно уточнять, в Польше. В Киеве были до войны и ночные сады. Может в Польше есть садики, где с 5 принимают детей
Елена1265• 21 сентября 2022
Ответ дляЛюда1987
Если одна с ребёнком и без садиков, которые с 5 работают, то либо кого-то нанимать и отдавать часть з/п, либо никак
автор Dashko007 • 21 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
А мене ще такий хлопець, що не дуже критично сприймає чужих людей і йому потрібна тіл км мама
junel• 21 сентября 2022
Те ж саме тільки в Україні. Немає на кого лишити дітей. Школа дома, садочок поки що неможливо відвідувати. Хочу працювати
Marta• 21 сентября 2022
Так а за що Ви поки живете там? Вибачте за особисте питання, але я просто теж туди хочу їхати з дитиною, ось і думаю як то все організувати. До речі, а є можливість скоординуватись з кимось із наших? Поки Ви працюєте - з вашої дитину сидять і навпаки.
Mussja• 21 сентября 2022
Ответ дляMarta
Це дуже хороший варіант головне знайти підходящу людину
ЛораС• 21 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
+++
автор Dashko007 • 21 сентября 2022
Ответ дляMarta
Я поки диву за заощадження та чоловік допомагає , але для найму житла наші заробітні плати не дуже підходять….