Ms. Откровенность• 22 сентября 2022
Робота за кордоном на російську компанію
Дівчата, а як би ви вчинили у даній ситуації? Я зараз за кордоном, отримала право працювати офіційно і почала шукати роботу. Попадається мені оголошення, що в компанію по моєму профілю роботи ( більше 10 років пропрацювала в Україні) потрібен працівник із досвідом роботи не менше 5 років, профільним дипломом і знанням рос. мови. буде плюсом. Виявляється це рос. компанія з офісом за кордоном. Директор і всі управлінці із Росії. Ви б пішли працювати в таку компанію? Воєнні дії вони не підтримують, тримають нейтралітет. Запитали мене, чи не гидко мені буде з ними працювати , бо якщо так, то вони мене розуміють і не мають нічого проти.
Ромашка_Бегемотовна• 22 сентября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Ну да, інших же варіантів немає, або голодати або працювати на вбивць і катів.
Дуже дуже жаль що є ще люди з таким мисленням як ви- ашотакова.
От через вас от це все і сталось.
Ну ось тільки не треба оце ’через вас сталося’... Ну точно не через автора або когось з нас... Оце сталось, бо хтось з психом піськами мірявся и міцінстю металу тестикул, не розуміючи, що воно кляте і шизонуте, і треба бути розумним продуманим стратегом відносин, бо з таким треба ’вуга гострі, ніс по вітру’, а не обіцяти громадянам шашлики на травневі...
В шоколаде• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Зарплати вистачить на зйом квартири, прокормити себе і дітей, оплатити авто в кредит і страховки на авто, медстраховку ( работодавець у цій країні платить частково) , гуртки дітям і продльонку. На благодійність зарплати не вистачить нажаль. Але тут є волонтери і взагалі уряд цієї країни допомагає Україні як ніхто інший.
это ваша жизнь. идите. потом , если захотите, то уйдете
Файна_зупка• 22 сентября 2022
Ну ви з росіянами спілкувались в тій країні, де ви зараз?
я от спілкувалась. І вроді проти війни. І непогані на вид. А періодично на якусь сторіс в мене їх починає ковбасити. І от зараз. жаліються, що всім, хто вийшов на протест, повістки вручили
а тепер в них панічні атаки
на будь-які питання ’ой, все. я буду нести мир и любовь. я не знаю, что тебе ответить’
Вони просто чекають, що вони десь там відсидяться і все це пройде мимо них. А там вбивають кого, гвалтують чи нищать - на це просто очі закрили і вони за мир.
А тепер повістки комусь вручили - паніка. Блін. по вас не стріляють кожен день, ваші міста не рівняють з землею. Це ваш вибір воювати. яка нафіг паніка
Бісять навіть самі доброзичливі з них. Бо це не справжня доброзичливість. Бо всі вони свалили з країни, аби не вляпатись. А не тому що не підтримують.
а тепер в них панічні атаки
Файна_зупка• 22 сентября 2022
А ще в російських компаній можливі проблеми. через санкції. Ще пару місяців назад чула, що інвестори майже не вкладаються в російські стартапи. А інвестори ж розумні люди
В шоколаде• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Якщо на мене звалиться велика зарплата, я допоможу армії. Але нажаль я зараз сама хожу до церкви де беру допомогу продуктами. Дещо купую, дещо видають з їжі. Одяг місцеві мами дали і мені і дітям моїм.
автор - не чудите - работа на дому, зарплата хорошая = думайте о детях..
Атятя_тётя• 22 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Якщо б зарплатня була вище ніж в неросійській компанії. Ну і звісно, що з цих грошей купляла б спальники, термобілизну, зігрівайки для наших захисників. Нехай кацапня допомагає нашим хоча б у такий спосіб.
Отмазка
ША все! я пришла• 22 сентября 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
А где ж миллиардная помощь? Почему на нее не обеспечивает гос-во своих военных?
Мы уже поняли, что вы даже носки за 5 грн не купите. Проходим, женщина, не мешаем.
Дама-мадама• 22 сентября 2022
Идите и работайте. Они же против войны.
Если родился в росии то что теперь. Вешаться? Мой муж и его родители родились в росии, всю жизнь прожили в Украине, говорят что только паспорт засрали той росией.
Но нашим без разбору на кого нападать, только бы пар спустить.
Если они нормальные, против войны и путинской политики , то я бы пошла работать к ним.
Скорая помощь• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
вы, блин, нашли, где спрашивать! те, кто тут бьется в истерике, в вашей ситуации побежали бы туда, не спрашивая никаких советов. Точно не выбрали бы вариант мыть полы и кормить детей сухарями. Тем более, что работодатель не поддерживает войну.
идите и пусть у вас там все хорошо сложится.
Совсем прям не понравится - найдете другую работу, тогда на это будет гораздо больше шансов, чем сейчас.
Просериарила молодость• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
У мене є родичі в Росії, які після початку війни з нами перестали спілкуватись і перешли на сторону пуйла. А приїхавши за кордон я бачу волонтерів росіян і українців, які пліч об пліч працюють на благо нашої армії, висилають машини, одяг, бронежилети і медичну допомогу,
Автор, хочу Вас поддержать. Я из Соледар, на данный момент уже несколько месяцев это практически самая горячая точка в Донецкой области. И эвакуацию из города все это время проводит парень по имени Илья, я видела, что он хорошо говорит по английски, но при этом совсем без акцента и по русски тоже. Недавно смотрела его инстаграмм, где он выставляют видео эвакуацию, в надежде посмотреть на родной город, пусть даже разрушенный, и узнала, что он гражданин Великобритании, мама русская, брат его проживал в Киеве, а он с мамой в последние годы в Москве. После начала войны он с мамой приехал в Украину, где и начал свой волонтерский путь от Северодонецка, Лисичанска до Соледар на данный момент. Он спас многих из тех мест, куда никто не готов проехать
Самоучка• 22 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Ну так это получается со своих покупать, а не с их денег. Зарплату же автору заработать надо
Самоучка• 22 сентября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
На что бы у вас хватило, если бы пошли работать уборщицей? Наверняка разница будет в доходах, вот из этой разницы в доходах и оплатить часть на ЗСУ.
С чего бы это разницу отдавать? Автору зарплату не дарят, она ее зарабатывает
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
А ви ще порахуйте,як вона кацапні буде допомагати працюючи на них
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляПоследний вагон
нет. она должна с голоду за границей сдохнуть. так?
Ото у вас вислови
Є купа іншої роботи, вперед!
УлыбАчка• 22 сентября 2022
Не пошла бы. Возможно потом, когда-то. Сейчас слишком больно. И не в деньгах здесь дело.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Німеччина?
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Так, друге правило я також чула, що від своїх і росіян треба подалі триматись. Це навіть і до війни таке було. Ви праві, ніхто не рекомендує працювати на українців, які виїхали давно, бо допомоги від них не буде. Оплата мінімальна і поводяться як із непотрібом.
Цій війні вже більше ста років,а ви не знали???
Самоучка• 22 сентября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ото у вас вислови
Є купа іншої роботи, вперед!
Полы мыть, если ты до этого был офисным работником, так себе альтернатива
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
А де взяти гроші на благодійність якщо їх на прожиття не вистачає? Піти на нічну роботу , дітей залишити самих вдома і працювати без сну?
Всех в сад• 22 сентября 2022
Гроші ніколи не пахли і нікого не хвилювало що наші заводи працювали на рос замовленнях
Західна Україна грошима не брезгувала
Бла бла бла• 22 сентября 2022
Ответ для Yog-Sothoth
Они вас не хотят брать.
Вона вже все вирішила насправді. Просто щоб хоч якось себе заспокоїти і виправдати вирішила спитатися в нас )
Нейтралітет це та сама підтримка. Контора в яку казну буде податки платити?
Жидкость для снятия глаз• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Ні, я не погодилась. Але вони наполягають і ще будуть мені телефонувати.
Подскажите, на каком сайте искали работу? Вы же в Германии?
Yog-Sothoth• 22 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Ну это дело совести.
Бла бла бла• 22 сентября 2022
Ответ для Yog-Sothoth
Ну это дело совести.
Пфф, а толку?и Вона по факту буде фінансувати війну. Сама втікла з країни, і буде на кацапню працювати, щоб їм було за що вбивати українців. Точно про совість говоримо?
Yog-Sothoth• 22 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Возмущаться тоже бестолку.
Осторожная• 22 сентября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Ні не пішла б
Чисто з моральних переконань
Але я і до війни не пішла. Маю правило не зв’язуватися з руснею
Чисто з моральних переконань
А вы что и до войны русских не любили? Почему же так?