Привіт всім порадницям.
Може хтось недорого (до 8 тис.) здає ( чи знає тих, хто здасть) квартиру в Києві на Позняках/Осокорках максимально близько до ЖК Патріотика?
Буду дуже вдячна . П.с. квартира потрібна жінцці (киянка) з дитиною-першокласником
prosto_aisha• 22 сентября 2022
Ходіть по будинкам. Питайте або залишити оголошення. Є такі нормальні люди, які ще здають не за бєшені гроші.
Бо загалом можна знайти 5-6тис. Але треба шукати.
Ответ дляprosto_aisha
Дякую
Ответ дляvivabon
Тому Позняки найти за 8 тис? Це що проблема?
Недалеко від Патріотики - проблема.
Ціни дуже полізли вгору
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Трьошка є за 9 т. На Ахматової, хвилин 15 від Харківської.
Дякую, але -далеко.