Автопортрет нурофена• 22 сентября 2022
Бачили?
Я раніше була підписана на альтернативні публіки. Там казалось, що все ЦЕ маленька гра заради ВЕЛИКОЇ. А з такою новиною пазл зійшовся. Якщо цей непотріб запустять у ЕС - все, пздць всім, спАсуть Берлін рано чи пізно.
Соображалочка• 22 сентября 2022
А-ха-ха, тепер наші мамки будут редьку рашистам начищати! Чоловіки- на фронті, а жінки- в Німеччині! Діло піде швидше)))
Пушкининиана• 22 сентября 2022
Ответ дляlenakarp
Что то дёшево, если в гривнах, я думала намного дороже
Естественно, что не гривна.
Залетная Я тут• 22 сентября 2022
Ответ дляlenakarp
Та коли це гривня таксою була
КартаБезКомиссий• 22 сентября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
ФРН не пускаЄ? При чому тут уряд ФРН? ФРН пуская чоловіків і навіть рф. не пускає ненька - має на це мотив...
Я знаю, кто не пускает.
Я сейчас говорю за тех, кто впустит мужиков из вражеской для Украины страны, туда, где дали приют беженкам и их детям из Украины, и тут понаедут под одну ’крышу’ враги, во где мозгов нет...
КартаБезКомиссий• 22 сентября 2022
Ответ дляСоображалочка
Те приедут со своими матрёшками и детьми, а те дети пойдут в местные школы и начнут троллить украинских детей, как уже часто бывает, доходит до полиции...
Ох,не дай Бог!🙏
Автопортрет нурофена
• 22 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ох,не дай Бог!🙏
Якщо пустять, так і буде. Це несумісне існування. Слів немає. Діти, які живуть або залишись без батька будуть бачити і чути цих овець!
КартаБезКомиссий• 22 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Точно, что нет слов...

Как нефиг делать• 22 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я знаю, кто не пускает.
у них простой расчет - росиянчик беженец безопасней росиянчика с ак на фронте, даже в качестве пушечного мяса. но конфликт уже есть и он только расширится и углубится в эмиграции ((( но немцам по большому счету все это разгребать. надеюсь, что они просчитали последствия..
Соображалочка• 22 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ох,не дай Бог!🙏
Се ля ві, нашим треба відрощувати гострі зуби, годі бути в ролі терпил.
Хомяк с пастой• 22 сентября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Я не розуміюсь на політиці. Для чого Німеччина запустить росіян? Щоб отримувати дешевий рос газ надалі?
Думаєте рос мужики пердіти там будуть?
ФрекенБок• 22 сентября 2022
Я видела немного другую инфу.
Німеччина підтримала надання притулку російським дезертирам
Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що країна готова приймати дезертирів з російської армії, яким ’загрожують суворі репресії’. Будь-хто, хто виступає проти російського режиму і тому перебуває ’у великій небезпеці’, може подати заяву на притулок через політичні переслідування, зазначила вона.
КартаБезКомиссий• 22 сентября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Скорей всего мы не до конца знаем какой-то сценарий....
Я супер-пупер• 22 сентября 2022
Какое-то мерзкое ощущение от этой новости. Германия в очередной раз разочаровала...
Ужгород• 22 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ох,не дай Бог!🙏
Думаєте, їм допомогу будуть платити і житло надавати? Їх же ніхто не бомбить. Багато русні точно не поїде.
Автопортрет нурофена
• 22 сентября 2022
Ответ дляУжгород
Політичні мають право на соціал. Так що.
КартаБезКомиссий• 22 сентября 2022
Ответ дляУжгород
Германия обычно принимает на таких условиях , иначе тут будут бродить бомжи и попрошайки.
Ну и будут их, как украинцев, интегрировать в общество(учить язык, работать, детям учиться).
Автопортрет нурофена
• 22 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так і є. Це прописано у законі про політичний прихисток.
НамСвоюРобити• 22 сентября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Тобто: рефе-влада їх планує мобілізувати - Німеччина їм дає прихисток як втікачам від мобілізації - ре-фе влада дає Німеччині за теє дешевий газ?
Логіка вийшла з чату.
Марина-115c• 22 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Логіка вийшла з чату.
Я пофантазувала, що рос мужицька еліта , матиме можливість перечекати мобілізацію у Німеччині. Вже дали пояснення , що прихисток надаватимуть рос дезертирам.
НамСвоюРобити• 22 сентября 2022
Ответ дляМарина-115c
Рос.еліти не впливають на поставки газу. Гозпром повністю під владою рефе.
Німеччина у березні чи квітні схвалила стратегію інтегрування в економіку до 8млн. біженців з України.
Приїхало менше. Як варіант, планують добрати руснею.
Марина-115c• 22 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Планували прийняти 8 млн українців, проте закрили 12 земель через вичерпані ліміти , надавши прихисток всього 1 мільйону?
Ответ дляМарина-115c
Так даже и из-за тех, что приехали, демонстрации устраивают, чтоб больше не помогать....🤦♀️
Хотя украинцы, в отличии от беженцев др.стран, очень шустрые, ровно на попе не сидят, все язык учат на интеграционных курсах и/или работают, а часто то и другое вместе(в моем окружении все такие).