Автопортрет нурофена• 22 сентября 2022
Бачили?
Я раніше була підписана на альтернативні публіки. Там казалось, що все ЦЕ маленька гра заради ВЕЛИКОЇ. А з такою новиною пазл зійшовся. Якщо цей непотріб запустять у ЕС - все, пздць всім, спАсуть Берлін рано чи пізно.
Брыкалка• 22 сентября 2022
офигеть. Нашим мужикам нельзя выехать, а их заполонят европу, где справедливость?(
ПростоБелка• 22 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
За що боролись,,,
Якто так виглядає
Советничаю тут• 22 сентября 2022
Я не розуміюсь на політиці. Для чого Німеччина запустить росіян? Щоб отримувати дешевий рос газ надалі?
Автопортрет нурофена
• 22 сентября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Скоріш за все. А далі, ті кого пустять розхитають країну. Браво.
ГендиреХтор• 22 сентября 2022
А може так задумано...кимось...Туди окремо...а звідти нова нація буде ОРУ...
Эта_Шикарна)• 22 сентября 2022
То хай їдуть, аби сюди не лізли виродки.
Німеччина потім сама пошкодує.
ГендиреХтор• 22 сентября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Та ну...Хто їх випустить...Мобілізація значить завтра закон про невиїзд мужиків буде...
Рябушка Ку• 22 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Уявіть, що в Туреччині може бути...там русішшвайн повно!
КартаБезКомиссий• 22 сентября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Німеччина потім сама пошкодує.
Так эти ненормальные в Германии и странах ЕС и так кидаются на женщин-беженок и их детей, а что будет с их нашествием ,аж страшно...
Автопортрет нурофена
• 22 сентября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Це навмисно зроблено! Їх запустили скрізь, далі пара десятків років і все. Під виглядом ’ущербных меньшинств’ їх полізуть рятувати
НуКаНаКа• 22 сентября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Шоб потім тими росіянами обороняти Берлін від росіян
Эта_Шикарна)• 22 сентября 2022
На мою думку, ніхто їх не випустить. Та й пуйлу таких план не дуже сподобається. Ще Німеччина подєльніком уклоністів виглядатиме в очах путі на (саме з пробілом написалося, значить, так треба)
Снегопадка• 22 сентября 2022
Так законы везде одинаковые при объявлении мобилизации. Там тоже запрет на выезд как и в Украине.
Ручки-Крючки• 22 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Там є умови для притулку в Німеччині. Чому про це не пишете?
Как нефиг делать• 22 сентября 2022
чим більше ’їх’ буде в ФРН - тим менше з АК на фронті проти наших. Логіка залізна. а там наші жіночки їм зможуть легко протидіяти))
Автопортрет нурофена
• 22 сентября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
В тому і річ, що у Німеччині готують програму для них. Це жахливо на мій погляд. Не кажучи про справедливість. Вони не розуміють, що роблять.
Пэрисхилтонша• 22 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
Так у них закроют границу скоро
witch writter• 22 сентября 2022
Ответ дляРокерША
Отлично. Чем меньше пойдут в армию, тем лучше.
Их там как говна
Сбежит начать, нахонят ещё кучу новых в армию. Все не выедут
Автопортрет нурофена
• 22 сентября 2022
Як привід мобілізації може бути підставою для біженства? Як вони планують змішати ворогів? Одне лиш слово їх ’говором’ викликає бурю емоцій!!!!
Эта_Шикарна)• 22 сентября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
А там діє закон, що можна вбивати кацапів безкарно?)
Пропоную влаштувати охоту на ваньок, усім, хто виїхав))
witch writter• 22 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Да не полезет раша на НАТО. Зассыт
Залетная Я тут• 22 сентября 2022
Мені норм, хай біжать по всіх нирах
Я хочу щоб Леніна нарешті поховали і
там атб відкрили
Я хочу щоб Леніна нарешті поховали і
там атб відкрили
Пушкининиана• 22 сентября 2022
Ответ дляlenakarp
А как у нас до сих пор выезжают ,так и они делать будут
Знаю одного айтишника недавно уехал в Польшу
Пол фирмы уехали. Цена вопроса от 2до 8 тыс, из коллег. Есть ещё такие, у кого ’ друг в сбу’, тоже без проблем выехали.....
КартаБезКомиссий• 22 сентября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Ага, стравить укр.народ(беженцев)с теми варварами еще на территории Германии, вот это будет полный треш ...
Наших мужчин , сыновей к нам нельзя, а тех пустят, нет слов...🤦♀️
Как нефиг делать• 22 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
ФРН не пускаЄ? При чому тут уряд ФРН? ФРН пуская чоловіків і навіть рф. не пускає ненька - має на це мотив...