сама себе прекрасная• 22 сентября 2022
Доброї ночі. Потрібна Ваша допомога. Хто з Білої Церкви. Або буває там
Сьогодні дізналась, що завтра до нас в Київ приїде знайома.
Буде їхати через БЦ, де вона повинна сісти на маршрутку. Я дивлюсь приблизно де автовокзал, і час відправки.
Можливо хтось знає і підскаже куди краще одразу під´їхати же можно одразу сісти в автобус чи маршрутку і не чекати пів дня. Або в попутну машину, чи є такі там?
Буду дуже вдячна за допомогу.
Я супер-пупер• 22 сентября 2022
Маршрутки на Київ стоять на таких зупинках як «площа волі», «леваневського», « критий ринок».130 грн. Ходять шось кожні пів часа
сама себе прекрасная
• 22 сентября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
❤️дякуюю