DVTanyaM• 23 сентября 2022

Полонені з України vs полонені з рашки

Розказують а ТГ каналах росіі,як катуватиме типу над ними в Україні. Просто подивіться на цих шмар на вигляд. Ні,по ним не видно,що ті скоти були в полоні. По моєму Україна їх гарно кормить. І подивіться на наших котиків,які вони худі,замучені і сумні. І плюс полонені іноземці.
автор DVTanyaM • 23 сентября 2022
Татьяна@..• 23 сентября 2022
Я більш за все радію, що наші вдома.
А те, що каже кацапське отродье похер.
автор DVTanyaM • 23 сентября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Я більш за все радію, що наші вдома.
А те, що каже кацапське отродье похер.
Мені теж. Хочу щоб боти рузькі подивились і трішки подумали мозком
Натали 903• 23 сентября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Немає там чим думати
_Анна_83• 23 сентября 2022
Автор, дядя моей подруги пенсионер, бывший хирург - сам ушел в подвалы Азовстали. На одном из видео пленных узнали только по татуировкам - из 120 кг стал килограмм 80...
Будь они прокляты, твари!
автор DVTanyaM • 23 сентября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Я більш за все радію, що наші вдома.
А те, що каже кацапське отродье похер.
І ні,просто радіти не потрібно. Наших там ще купа і потрібно битися,щоб їх нормально годували там
amoa• 23 сентября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Немає там мізків. Тому думати нема чим.
IlonaMask• 23 сентября 2022
Їхнє бидло таке чисте, а наші як бомжі.
Татьяна@..• 23 сентября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Звісно, це так, але трохи порадіти хочется
автор DVTanyaM • 23 сентября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Після перемоги і повернення всіх інших
IlonaMask• 23 сентября 2022
Я представляю тих смердючих тіток, які накладають там їду нашим полоненим із такою злістю і жадністю і ненавистю😡
luizka• 23 сентября 2022
Наши как из концлагеря.
helena123• 23 сентября 2022
Ответ дляDVTanyaM
У них он отсутствует
Ду кто там нечем
ElenaMari• 23 сентября 2022
Ребята может родные к вам вернулись с Азова, помогите узнать о мальчике 20 лет, его не обменяли, жив ли он или нет!!!
Jsolo• 23 сентября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Так, саме до вас вони прислухаються. І думати почнуть
автор DVTanyaM • 23 сентября 2022
Ответ дляJsolo
Удалено администрацией...
драконовна• 23 сентября 2022
Ответ дляluizka
Наши как из концлагеря.
вся скотопараша это концлагерь, даже для собственного скотобыдла, так что понятно, в какие условия эти скотомрази помещают своих ’врагов’
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляIlonaMask
Їхнє бидло таке чисте, а наші як бомжі.
Це говорить про те, що на рашці так прийнято, виглядати як бомж і для наших вони не робили виключення. У нас так не прийнято, то і полонених привчали за собою дивитися. Ви ж гляньте на їх зуби, тіла. Кацапи гарні лише коли молоді і зуби свої. Далі - все. Нема чому дивуватися